Pondělí 27. září 2021
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno, déšť 21°C

Velký horoskop na srpen: Panny, Váhy i Kozorozi budou excelovat v práci. A kdo v lásce?

/
 • Co vás čeká v srpnu?
  Co vás čeká v srpnu? (istockphoto.com)
  28. července 2021 ● 06:00

  Pro která znamení bude osmý měsíc letošního roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte ve vašem horoskopu na měsíc srpen!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Srpnová konstelace slibuje Beranům kontakty s lidmi, kteří pro ně budou velkou inspirací. Planeta prosperity vás provází po celý měsíc a především kolem 22. vás může příjemně překvapit. Radujete se z nových možností, kariérního růstu a ve vzduchu visí i změna zaměstnání. Postavení hvězd se postará, abyste měli dostatek energie pro své plány. Pouze s financemi byste měli zacházet s rozvahou.

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Beran • Videohub

 • 2.

  Býk

  Býk

  Druhá část prázdnin je naplněná příjemnými okamžiky, především ve vztahové rovině. Do poloviny měsíce profitujete z Venušina trigonu s Uranem, což je výhodné pro nezadané Býky. Vábí vás k sobě charismatický, tajuplný protějšek. Fascinuje vás nejen po fyzické stránce. V zaměstnání se na začátku srpna přizpůsobujete proměnlivým podmínkám. Není to příjemné, ale v důsledku na tom můžete vydělat.

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Býk • Videohub

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Milí Blíženci, nezapomínejte na to, že srpen je jedním z typických dovolenkových měsíců. Není třeba lámat věci přes koleno, když se člověk cítí unavený, měl by odpočívat. Takový program zvolte v poslední dekádě, kdy vám dochází síly. První polovinu měsíce stáčíte pozornost ke své profesi. Chcete se blýsknout, ale zpočátku se vám to moc nedaří. Špatně se koncentrujete a děláte chyby z nepozornosti.

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Blíženec • Videohub

 • 4.

  Rak

  Rak

  V srpnu se zaobíráte mezilidskými vztahy a prim hraje samozřejmě láska. Do poloviny měsíce máte díky sextilu Venuše příležitost seznámit se s báječným človíčkem. Jste otevřeni novým zážitkům a nedáváte si žádná omezení. V druhé polovině měsíce proto může přijít nepříjemné rozčarování. V zaměstnání se můžete těšit na úspěšné období. Merkur pomáhá s flexibilitou i dobrými nápady. Důvěřujte si!

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Rak • Videohub

 • 5.

  Lev

  Lev

  Zrozence Lva čeká fantastický měsíc rozkvětu milostného života! Pokud zatím žijete bez spřízněné duše, jedna se k vám blíží mílovými kroky. Kněžka lásky po 15. 8. zesiluje vrozený sex-appeal, takže si na nezájem opačného pohlaví nemůžete stěžovat. V zaměstnání na sebe kladete přehnané nároky. Pokud nebudete znát svou cenu, nemůžete to čekat od spolupracovníků. Přitom profesně máte co nabídnout.

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Lev • Videohub

 • 6.

  Panna

  Panna

  Na pracovišti dávejte po celý srpen pozor na proříznutá ústa. Hlavně první dekáda je zatížena konjunkcí Merkuru s Marsem a svou vyřídilkou byste si mohli pokazit slibně rozjetou kariéru. Nezaměstnaní mohou v tomto čase objevit práci svých snů! Po 22. zvolněte tempo. Specifické postavení hvězd vám upíjí psychické i fyzické síly. Proč si neužít last minute dovolenou? Třeba na ní najdete svou spřízněnou duši.

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Panna • Videohub

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Fantastický měsíc vyhlížíte v pracovní sféře, kde ve zvěrokruhu nemáte konkurenci. Do 10. srpna jste plně koncentrovaní, k zadaným úkolům přistupujete zodpovědně a překypujete skvělými nápady. Navíc nehrajete sólo, ale pomáháte méně schopným kolegům. Milostný život bohužel tak bezproblémově nevypadá. Kvadratura Venuše s Plutem do cesty přináší nepříjemnou překážku, přes kterou se nechcete přenést.

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Váha • Videohub

 • 8.

  Štír

  Štír

  Letní klima je pro zrozence Štíra perfektní. Vyhříváte se ve slunečních paprscích a nabíráte novou energii. Sextil Venuše zesiluje atraktivitu pro opačné pohlaví a do poloviny měsíce přináší jednu příležitost k seznámení za druhou. Naopak na pracovišti se tou dobou mohou vyskytovat nepříjemnosti. Až křečovitě se snažíte uspět, a o to víc chyb naděláte. Po 11. 8. získáte zpět ztracenou půdu pod nohama.

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Štír • Videohub

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Milostné známosti Střelců nevypadají tak báječně jako v uplynulých týdnech. Čerstvě zadaní začnou na miláčkovi vidět chyby, ale nemusí kvůli nim hned pomýšlet na rozchod. Od 16. srpna se věci umoudří a zvláštní klima vyšumí do ztracena. V zaměstnání jste precizní a čelíte náročným výzvám. Od druhé dekády vás mohou brzdit napjaté vztahy s kolegy. Závidí a nechápou, že si všechny benefity zasloužíte.

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Střelec • Videohub

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh

  Milí Kozorozi, ačkoliv je léto v plném proudu, vaše myšlenky patří kariéře. Práce vás naplňuje a vaše výsledky jsou zdařilé. Hlavně po 11. probouzíte spící potenciál a můžete se profesně vyšvihnout. Jako byste znali tajný recept na úspěch. Od poloviny měsíce pozor na zášť. Ne všichni vám přejí štěstí! Při seznamování vsadíte na špatného koně. Než začne nový školní rok, zjistíte, co je dotyčný zač.

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Kozoroh • ABL

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Zadaní zrozenci Vodnáře řeší na začátku srpna zhoršenou komunikaci s partnerem. Domluvit se a spolupracovat je celkem náročnou disciplínou, která vám dává psychicky i fyzicky zabrat. Ani pracovní pole nevypadá zprvu medově. Stavíte se odmítavě k náročným projektům a nechcete se učit nic nového. Ve druhé dekádě musíte chtě nechtě splnit zadané příkazy. Zjistíte, že dokážete mnohem víc, než myslíte!

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Vodnář • Videohub

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Srpnová konstelace dává Rybám zabrat. Čerstvě zamilovaní lidé se těší na romantický program, ale nová známost se k tomu staví chladně. Aktuální vývoj vás dokonce přiměje zvážit, zda se svým protějškem neztrácíte čas. Také pracovní sféra je náročná pro psychiku. Necháte se vykolejit chybičkami a máte tendenci se vzdát na samém začátku. Když je vám nejhůř, nestyďte se požádat o pomoc. Nejste na to sami!

   

  Jaký je váš charakter? Na to se podívejte do videa! 

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Ryba • Videohub

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz