Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Žení se a vdávají kvůli penězům: Která znamení to jsou?

/
 • Bez peněz to není ono
  Bez peněz to není ono (shutterstock)
  12. května 2022 ● 06:00

  Ne každý přistupuje ke vztahu zcela nezištně. Láska je láska, ale stoupat s pomocí partnera či partnerky po společenském žebříčku a žít luxusní život se taky hodí.

 • 1.

  Štír

  Štír
  Štíři patří k těm, kteří jsou na svou rodinu velmi hrdí a dělají vše pro to, aby udrželi své rodinné jméno. To zahrnuje i to, že se žení kvůli společenskému postavení. Svatby vnímají spíše jako příležitost k růstu svého bohatství než jako pouhé setkání se spřízněnou duší.

 • 2.

  Beran

  Beran
  Ačkoli jsou všichni Berani výbornými přáteli, jsou opatrní při výběru toho, koho si vezmou. Rádi totiž dělají finančně správná rozhodnutí. Berani plánují budoucnost, a proto si často berou partnera, s nímž vidí nejhonosnější a finančně nejzajištěnější budoucnost.

 • 3.

  Býk

  Býk
  Ačkoli si všichni Býci cení finančního zabezpečení, mnozí si ho rádi zajišťují sami. V jistých situacích ale neodmítnou finančně výhodný sňatek. Není to jednostranný požadavek, neboť jim nabídnou lásku a oddanost, ale přesto očekávají, že se o ně jejich manželky nebo manželé finančně postarají.

 • 4.

  Býk

  Vodnář
  Vodnáři se rádi zamilovávají, ale pokud jde o trvalý svazek, snaží se o jakýsi transakční vztah se svým partnerem a mají tendenci vybírat si partnery, kteří vydělávají ještě více než oni sami.

 • 5.

  Panna


  Panna
  Panny jsou věční plánovači a málokdo si naplánuje chudou a komplikovanou budoucnost. Proto si vybírají perspetivní a zajištěné partnery, se kterými spojí své nemalé schopnosti. Touží vytvořit bohatý a úspěšný tým.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz