Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Randit s nimi je peklo: Od Berana k Rakovi

/
 • Klid si s nimi neužijete.
  Klid si s nimi neužijete. (istock.com)
  10. května 2022 ● 06:00

  Vztah s někým je poklidný tok, s jiným zas divoká řeka. Pokud si vyberete jedno z těchto čtyř znamení, na poklidné dny zapomeňte.

 • 1.

  Beran

  Beran
  Vzpurný Beran je známý porušováním pravidel. Nejenže mají Berani velmi rozevlátou povahu, ale také dělají ze všeho soutěž, dokonce i ze vztahu. Cokoli jejich partner udělá, chtějí udělat líp, a právě to dláždí cestu k rivalitě a nakonec vede ke střetu komunikace, myšlenek a osobnosti.

 • 2.

  Býk

  Býk
  Býci jsou romantici, ale randit s nimi není jen tak.  S jejich pohádkovou romantikou přichází tvrdohlavost a tajnůstkářství! V lásce vám vždycky dají solidně zabrat, protože jsou žárliví a majetničtí. A nejen to, pokud chcete něco podniknout, musíte je opravdu tvrdě přesvědčovat a brát je s sebou, aby se necítili odstrčení.  Kromě toho velice neradi uznávají svou chybu.

 • 3.

  Štír

  Štír
  Štíři jsou známí svou uzavřenou a introvertní povahou. Nejprve si možná budete muset hodně počkat, než je pochopíte a než získáte jejich důvěru. Za druhé, vždy si hlídají vaše kroky, vyptávají se vás jako učitelé a zůstávají podezřívaví. Navíc je jejich okruh velmi malý a mohou se snadno stát citově závislými na svém milenci, což někdy vystupňuje hádky a vyhrocuje drobné situace, protože chtějí, aby se k nim partner neustále choval jako k dítěti.

 • 4.

  Rak

  Rak
  Raci vynikají svou milující a pečující povahou, ale jejich sladká péče má svou daň v podobě divokého chování, mrzutosti a zatrpklosti. Být s Rakem je trochu únavné, protože vždy touží po uznání, ať se děje cokoli. Raky je také těžké pochopit, protože jsou ztraceni ve svých vlastních emocích a mohou se odpojit, když mají pocit, že pro ně neděláte dost, aniž by vám to vysvětlili.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz