Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Test osobnosti: Po které cestě kráčíte svým životem?

/
 • Vyberte si cestu, po které byste se nejraději vydali za svým osudem!
  Vyberte si cestu, po které byste se nejraději vydali za svým osudem! (archiv)
  15. září 2015 ● 06:00

  Jako cestu si vyberete? Láká vás podzimní listí, stezka vzhůru, nebo měkký mech? Otestujte se a zjistěte, co to o vás vypovídá. 

 • 1.

  Nekonfliktní povaha

  Nekonfliktní povaha

  Jste klidní a rezervovaní. Máte rádi krásné věci, klid, někdy jste velmi nostalgičtí. Pokud máte na výběr, vybíráte si cestu bez konfliktů, oceníte útulný domov. Velmi pravděpodobně se před vámi objeví jiná, náročnější cesta, ale nebojte se, zvládnete to a změnu oceníte.

  V minulosti jste byli velmi uzavření, zkuste teď více vyjadřovat své názory, bude to vám i okolí ku prospěchu.

 • 2.

  Dobrodružná povaha

  Dobrodružná povaha

  Máte rádi dobrodružství, rádi se vrháte do neznáma, nebezpečí je pro vás výzvou. Vždycky jdete přímo k věci, chození kolem horké kaše není nic pro vás. Neumíte lichotit a předpokládáte, že přátelé ocení upřímnost.

  Oceňujete výzvy a věříte, že když budete tvrdě pracovat, budete mít úspěch.

  Pokud chcete vnést do svého života nové kvality, uvědomte si, že vaši blízcí vás nepotřebují nutně vidět jen v roli silného hráče, ukažte i svou citlivou stránku a dejte si občas v bojích pauzu. Bude to pro vás velmi prospěšné.

 • 3.

  Zvídavá povaha

  Zvídavá povaha

  Na všechno máte vlastní názor, raději postupujete pomaleji, ale vlastní cestou. Jste zvídaví, nechápete lidi, kteří mají strach z nových poznatků i zkušeností.

  Je ve vás rozpor mezi touhou introverta a mezi pokušením podělit se o své poznatky s ostatními. Neuzavírejte se do sebe, vaše budoucnost leží právě ve sdílení poznatků a znalostí. Zrovna tak je to i v soukromé oblasti, nebojte se občas otevřít své srdce svému okolí.

 • 4.

  Výstřední povaha

  Výstřední povaha

   

  Jste trochu výstřední, vaše jedinečná osobnost přitahuje pozornost mnoha lidí, ale taky mnoho komplikací. Chybí vám smysl pro realitu, někdy jste příliš optimističtí, nezajímáte se o praktické okolnosti vašeho života, a proto můžete narazit. Neradi čelíte obtížím, ale nemusíte se bát, pomůže vám právě vaše originalita. Pozor ovšem na používání humoru, někdo ho neocení a citlivým lidem můžete i ublížit.

 • 5.

  Stabilní povaha

  Stabilní povaha

   

  Jste upřímný skromný člověk, je velmi těžké vás rozzlobit. Umíte odpouštět, nezabýváte se malichernostmi a nemáte rádi extrémy. Možná někdy narazíte na problémy, ale vy jste velmi odolní a stabilní, hned tak něco vás nerozhází.

  Vaše povaha vám zajišťuje hodně přátel, dejte však pozor, aby byli stejní jako vy a zbytečně vás nevyužívali. Hledejte takové, kteří vám vaše laskavosti oplatí.

 • 6.

  Uzavřená povaha

  Uzavřená povaha

   

  Máte bohatý vnitřní život, nevadí vám být ve svých názorech osamělí, protože jste přesvědčení, že máte pravdu. Na druhé straně, otevřené konfrontaci se vyhýbáte, raději bádáte v soukromí. Pozor, pokud se pořád budete schovávat ve stínu, neuplatníte své názory. Váš vnitřní svět je krásný a obohacující, pokuste se ho zprostředkovat i ostatním, jinak ztrácí smysl.

Klíčová
slova

test osobnosti psychologie cesta

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Eva

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz