Horoskopy pro znamení zvěrokruhu | Horoskopy Blesk.cz

Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička!

/
 • Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička!
  Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička! (profimedia.cz)
  25. září 2017 ● 10:00

  O člověku nejvíc vypovídají chvíle, kdy se nekontroluje a nechá za sebe mluvit podvědomí. Co o nás vypoví taková lžička? Podívejte se!

 • 1.

  Cinknete s ní o okraj šálku, necháte z ní okapat tekutinu a pak ji položíte na talířek

  Takové hlasité cinknutí o okraj šálku či sklenice o vás vypovídá, že jste dominantní osobnost, která vyžaduje pozornost ostatních. Zároveň jste precizní (možná i mírně obsedantní) a cinknutí pro vás znamená ujištění, že je lžička dostatečně okapaná. Toto gesto v sobě skrývá i potlačování napětí a vztek. Zkuste zvolnit a uklidnit se, stres vás zmáhá.

 • 2.

  Lžičku olíznete, až pak ji položíte na talířek

  Kávu či čaj zamícháte, olíznete ji a pak odložíte na talířek? To o vás vypovídá, že jste požitkář, člověk, který miluje život a dokáže si také řádně vychutnat. Ukazujete tím, že si nic neděláte z konvencí, dokážete hledat potěšení i tam, kde ho jiní nevidí, dokážete se na věci podívat i z lepší stránky. Bojíte se, že vám v životě něco uteče, litujete toho, co jste nestihli zažít. Máte rádi lidí a rozhodně se nestydíte. Pokud olizujete lžičku ve společnosti osob opačného pohlaví, možná nevědomě je tím vyzýváte k filtru, který vám rozhodně není cizí.

  Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička!

 • 3.

  Necháte lžičku v hrnku

  Jestliže necháváte lžičku při pití v hrnku, znamená to, že jste člověk, který dává přednost jistotě, často z pohodlnosti. Než něco uděláte, pořádně si věci promyslíte, nebo se na to aspoň vymlouváte. Působíte uvážlivě, ale často je za vaším chováním nechuť riskovat a unavovat se. Nejraději jste bezpečně skrytí v davu, tak máte čas soustředit se na svůj duševní svět a bez vyrušování snít. Jste empatičtí a přátelští, a vaši nejbližší vás oceňují, na ty, kdo vás neznají, ale působíte uzavřeně a obyčejně.

  Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička!

 • 4.

  Lžičku odložíte, kam vás napadne, třeba na stůl

  Jste nekonvenční a ohledy k okolí nejsou vaší prioritou. Řád a omezování vám vadí a dělá vám problémy. Úřední jednání a vyplňování daňového přiznání jsou vaší noční můrou, termíny schůzek zapomínáte jako na běžícím pásu. Výjimkou je případ, že použitou lžičku rovnou nesete umýt. Pak takové chování nasvědčuje spíš neklidu a obsedantnímu chování. Snažíte se vyhnout kritice, neudělat chybu za žádných okolností.

  Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička!

  Fotogalerie
  4 fotografie

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz