Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Peníze podle hvězd: Raci jsou šetřílci, Blíženci moc netrpěliví!

/
 • (shutterstock.com)
  2. června 2017 ● 06:00

  Sluneční znamení o vás prozradí mnohé, nejen to, jaké je pro vás vhodné povolání nebo životní partner, ale taky to, zda máte shůry dány vlohy k investování. Jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu? Numeroložka Ester Vosátková to vidí následovně!

 • 1.

  BERAN

  Autor: Shutterstock

  Berani chtějí výsledky hned. Investování je pro ně z dlouhodobého hlediska nezajímavé. Nejen že jsou sami o sobě netrpěliví, nyní navíc mají ve svém znamení planetu Uran. A tato planeta je přímo nutí ke změnám a k netrpělivosti.

   

  Už jsme sice v polovině roku, ale podívejte se na naše VIDEO a přesvědčte se, jak jste na tom s kariérou:

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop na rok 2017: Co nám přinese v oblasti kariéry? Zeptali jsme se Dagmar Kludské • 

   

 • 2.

  BÝK

  Autor: Shutterstock

  Býci jsou jako sedláci, kteří přemýšlejí do budoucna. Nejde jim o okamžité výsledky, uvažují spíše o tom, v jaké pohodě budou žít ve stáří, obklopeni statky. Dlouhodobé investice jsou pro ně to pravé. Mají radost, že po nich zůstane také něco pro jejich blízké.

   

 • 3.

  BLÍŽENCI

  Autor: Shutterstock

  Blíženci se lehce nadchnou pro cokoliv nového, ale také je třeba nenechat je dlouho přemýšlet a nerozebírat s nimi všechny možnosti. Nikdy totiž nevíte, kam vás jejich myšlenky zavedou. Může přijít někdo s jiným názorem a oni ten svůj hned změní.

   

 • 4.

  RAK

  Autor: Shutterstock

  Raci jsou šetřílci. Mají vždy nějakou finanční jistotu pod matrací. Neradi se rychle rozhodují. Ideální jsou pro ně investice do nemovitostí – do něčeho, co mohou vidět a neustále se přesvědčovat, že udělali dobře.

 • 5.

  LEV

  Autor: Shutterstock

  Lvi a investice? Ideálně do zlata, stříbra a drahých kamenů. Rádi se pochlubí a svou sebejistotou dokáží nadchnout i ostatní.

   

 • 6.

  PANNA

  Autor: Shutterstock

  Panny jsou, pokud jde o investování, nenápadné a mají o všem přehled. Dáme-li jim výhled do budoucna – ideálně ve spojení s praktickým využitím – rády budou pomalu přidávat další a další investice. Po nízkých částkách a s jistotou. Tak, aby případné ztráty byly v konečném výsledku v rovnováze se zisky.

   

 • 7.

  VÁHY

  Autor: Shutterstock

  Váhy obvykle uvažují raději o více drobných investicích než o jedné zásadní. Jejich hlavní motivací je neohrozit rodinu a přitom se nenápadně zajistit na stáří.

   

 • 8.

  ŠTÍR

  Autor: Shutterstock

  Štíři dovedou překvapit. Vycítí příležitosti a dokáží je beze zbytku využít. „Hra“ s penězi je baví a umějí to s nimi.

   

 • 9.

  STŘELEC

  Autor: Shutterstock

  Střelci jsou většinou střelci. Nedělají si těžkou hlavu a bezstarostně riskují. Zkušenosti nepotřebují, učí se za pochodu. Investice v zahraničí u nich není výjimkou.

   

 • 10.

  KOZOROH

  Autor: Shutterstock

  Kozorozi jsou velmi opatrní a bojí se špatného rozhodnutí. Vše si dobře zjišťují a analyzují. Nechtějí udělat chybu, a tak raději věří tomu, co mají doma pod matrací než tomu, co by jim opravdu mohlo něco přinést.

   

 • 11.

  VODNÁŘ

  Autor: Shutterstock

  Nové technologie, vývoje i možnosti, které daleko přesahují to, co je schopen vnímat běžný člověk, to je pro Vodnáře to pravé. Rádi se totiž zapojují do vizionářských projektů.

   

 • 12.

  RYBY

  Autor: Shutterstock

  Jen malé procento Ryb má rádo investice. Zbytek je hodně opatrný a bojí se. Ryby bývají snílci, kteří před rozhodnutím raději utečou.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz