Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Adventní astrologický kalendář! Co vás čeká do Vánoc den po dni?

/
 • (Shutterstock)
  1. prosince 2021 ● 06:00

  Letos o adventu si budeme užívat krásu – výzdoby, zážitků, svou vlastní. Bude to období přející lásce. Pokud ještě nejste zamilovaní, dovolte si to a láska přijde sama. Závěr adventu bude velmi nabitý, ale na všechno budeme mít dost sil. Adventní horoskop pro vás připravila Opavská škola integrální astrologie.

 • 1.

  Středa 1. 12.

  Autor: iStock

   

  Správná slova

  Správně volená slova jsou dnes to, co vám dává smysl a pocit jistoty. Protože udržet si nadhled, aby vás maličkosti nevyvedly z míry, bude chtít trošku úsilí. Pokud se vám přesto podaří nad drobnostmi přimhouřit oko, příští dny vám vynaložené úsilí bohatě odmění.

   

 • 2.

  Čtvrtek 2. 12.

  Autor: iStock

   

  Zůstaňte doma

  Táhne vás to k papučím a domácímu krbu. Jen co se usadíte, chtěla byste zas oběhnout všechny kamarádky a pořádně probrat plánované nákupy. Spojte příjemné s užitečným, svolejte kamarádky na kávičku k sobě.

   

 • 3.

  Pátek 3. 12.

  Autor: shutterstock.com

   

  Zapalte svíčku

  Dnes udělejte něco pro své zdraví. Při zapalování první svíčky na adventním věnci přizvěte kromě svých nejbližších i někoho dalšího, koho svým pozváním potěšíte. Dejte na zvyky a tradice a užijete si krásný den.

   

 • 4.

  Sobota 4. 12.

  Autor: Shutterstock

   

  Magický úplněk

  Všechny povinnosti dnes počkají, hlavně klid. Určitě zajděte někam do přírody pro proutek třešně. Dnešní svátek sv. Barbory je obzvlášť magický díky úplňku, který v noci nastane. Prožijte aspoň na chvíli kouzlo přírody a tradic, které přinesou štěstí a lásku vám i celé rodině.

   

 • 5.

  Neděle 5. 12.

  Autor: iStock

   

  Buďte anděl

  Budete více zasněná a vnímavější k sobě i k okolí. Sváteční nálada z vás přímo prýští a jako Mikuláš nosí dárky dětem, i vy se můžete proměnit v anděla, který rozdává svému okolí dárky v podobě úsměvů a laskavosti.

   

 • 6.

  Pondělí 6. 12.

  Autor: iStock

   

  Udělejte změnu

  Využijte dnes všechny příležitosti ke změně. Dnes můžete změnit, co chcete, a tak, jak chcete. Každý takový krok je dnes žádoucí, jděte do toho. Vyhnete se tak napětí a případným hádkám. Rada na večer zní: Kdo si hraje, nezlobí.

   

 • 7.

  Úterý 7. 12.

  Autor: Shutterstock.com

   

  Hrajte si

  Připravte se dnes na to, že všichni budou chtít vyniknout, strhnout pozornost na sebe. Tak vy můžete vyniknout tím, jak si z každé povinnosti uděláte hru. Stačí se rozhodnout a lehkost bytí přijde sama. Přesvědčivá budete hlavně v práci.

   

   

 • 8.

  Středa 8. 12.

  Autor: Shutterstock.com

   

  Sport a svíčka

  Vhodný den pro cestování, sport a rychlé akce. Přes ty přichází pocit spokojenosti díky novým seznámením. A pokud nejste sportovní typ, tak si spokojenost načerpejte aspoň z pozorování svíček, protože dnešnímu dni vládne oheň.

   

 • 9.

  Čtvrtek 9. 12.

  Autor: Shutterstock.com

   

  Nic osobně!

  Dnes si dejte raději půst, tím se vyhnete bolestem břicha a hlavy. Neberte si dnes nic osobně a nedělejte žádné předčasné závěry. Nejlepším programem dneška je stereotypní činnost a příběhy. A tak si k žehlení můžete pustit film nebo si zalezte s krásnou knížkou do postele.

   

 • 10.

  Pátek 10. 12.

  Autor: iStock

   

  Prociťte vděčnost

  Vzpomeňte si na to, čeho jste dosáhli. Můžete cítit vděčnost za všechny překážky, které jste zdolali. Zkuste si představit, čeho všeho byste chtěli ještě dosáhnout. Při zapálení druhé adventní svíce si zkuste představit rostoucí plamen radosti ve vašem srdci, který přispěje k dosažení dalších cílů.

   

 • 11.

  Sobota 11. 12.

  Autor: shutterstock.com

   

  Zavolejte přátelům

  Dnes budete toužit po partnerském souznění, spolupráci kolegů a vyrovnaných vztazích. Stejně jako vy, touží po harmonii i vaše okolí. Udělejte první krok a zavolejte lidem kolem sebe, projevte zájem. Co vyšlete, to se vám vrátí, tak hýčkejte své okolí.

   

 • 12.

  Neděle 12. 12.

  Autor: Shutterstock.com

   

  Odpočiňte si

  Dnes si trochu odpočiňte, užijte si domácí pohodu, udělejte si chvíli pro regeneraci. Je dobré nabrat síly na cílovou rovinku, abychom přivítali Vánoce a potažmo silvestr plní sil a ne vyčerpaní.

   

 • 13.

  Pondělí 13. 12.

  Autor: iStock.com

   

  Den síly

  Dnes pocítíte obrovský příliv vnitřní síly, snad za to může svátek sv. Lucie, nositelky světla. Snažte se tedy ničím nerozházet, sami víte, že maličké problémy světlo neuhasí a v porovnání s těmi velkými nic neznamenají.

   

 • 14.

  Úterý 14. 12.

  2815245:gallery:true:true

   

  Štěstí je tu

  Jeden z nejkrásnějších dnů letošního adventu přichází právě dnes. Štěstí a spokojenost nás budou provázet na každém kroku. Zkusme svou radost sdílet s ostatními, zdvojnásobí se. Ideální den pro veškeré akce, při kterých se budeme cítit jako ryba ve vodě.

   

 • 15.

  Středa 15. 12.

  Autor: Shutterstock.com

   

  Splněný sen

  Pokud o něčem delší dobu tajně sníte, neváhejte využít tento den k tomu, abyste si svou skrytou touhu splnili nebo alespoň začali plnit. Určitě nebudete litovat a možná budete příjemně překvapeni rychlostí, s jakou se dostaví výsledek.

   

 • 16.

  Čtvrtek 16. 12.

  Autor: Shutterstock.com

   

  Úspěšný den

  Budete plni dobré nálady a optimismu, kterým snadno nakazíte své okolí. Dnes se pusťte do předvánočního úklidu, protože budete mít dostatek fyzických sil. S každou nečekanou překážkou během dne si lehce poradíte. Úspěšný den zakončete schůzkou s přáteli a pobavte se. Budete spontánní a lidem s vámi bude dobře.

   

 • 17.

  Pátek 17. 12.

  Autor: Shutterstock.com

   

  Příroda volá

  Dnes běžte do přírody nebo jeďte na výlet za poznáním. Nejlépe na místo, které ještě neznáte. Celý den se budete cítit svobodně. Pokud vás již dlouho něco trápí, dnes máte příležitost otevřeně vyjádřit své názory. Pokud cítíte, že vaše emoce ani nejdou vyjádřit slovy, pomozte si uměním a namalujte třeba obrázek.

   

 • 18.

  Sobota 18. 12.

  Autor: Shutterstock.com

   

  Naplánujte zážitek

  Udělejte si seznam věcí, které ještě musíte do konce roku zvládnout, a vše si řádně naplánujte. Kromě práce si nezapomeňte naplánovat i nějaké nové netradiční zážitky. Nechte se inspirovat cizinou, exotikou, vůněmi dálek (např. orientální masáží nebo přednáškou o cestování). A pokud budete mít sílu a chuť, zamyslete se i nad letní dovolenou.

   

 • 19.

  Neděle 19. 12.

  Autor: Shutterstock

   

  Začněte mluvit

  Pokud na vás dnes v práci nebudou lidi moc mluvit, nebojte se a začněte první. Třeba namotivujete druhé, aby přesně řekli, co chtějí. Když se neprojevíte, domněnky druhých mohou zkomplikovat situaci. Odpoledne udělejte něco pro své štěstí. Koukejte na vše s nadhledem, do večera se vzduch vyčistí sám.

   

 • 20.

  Pondělí 20. 12.

  Autor: Shutterstock

   

  Oslovte muže

  Ode dneška se můžeme všichni mnohem více spolehnout na muže. Přibude jim síla, odvaha a ráznost. Všem, i ženám se do žil vlije drive. Sport a pohyb vám nebude ubírat sílu, naopak po něm budete živější, vitálnější a nabitější. Nečekejte s permanentkou na nový rok a kupte si ji hned.

   

 • 21.

  Úterý 21. 12.

  Autor: Shutterstock.com

   

  Udělejte něco bláznivého

  Ujasněte si věci, které chcete, ale nezapomeňte naslouchat druhým. Zkuste se dohodnout a buďte připraveni na kompromis. Protože společná dohoda je dnes víc než rozhodnutí jednoho. Udělejte společně něco bláznivého, třeba si zazpívejte.

   

 • 22.

  Středa 22. 12.

  Autor: iStock

   

  Déjà vu

  Máte dnes pocit, že toto jste již někdy zažili? Tak toho využijte a danou situaci si prožijte podle svého scénáře. Vy jste ta, kdo určuje, jak se váš film bude dále vyvíjet. Popelce se také splnil její sen.

   

 • 23.

  Čtvrtek 23. 12.

  Autor: shutterstock

   

  Kupte květinu

  Dnes se probudíte pozitivně naladěna. V zrcadle uvidíte krásnou a silnou ženu. Bude vám dobře ve společnosti přátel, kde na sebe upozorníte svoji přirozenou ženskostí. Květina vám dnes bude moc slušet. Pokud ji nedostanete, určitě si ji kupte.

   

 • 24.

  Pátek 24. 12.

  Autor: Shutterstock.com

   

  Vypněte mozek

  Chcete si dnešek náležitě vychutnat? Tak vypněte mozek, nepřemýšlejte a neřešte slova, která k vám přijdou. S okolím komunikujte úsměvem. Ponořte se do nádherné atmosféry zrození zázraku, dejte průchod vlastním citům a emocím.

   

   

   

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz