Jací jste v posteli? Numerologie vám to prozradí! Spočítejte si své číslo

/
 • (iStock)
  23. března 2018 ● 06:00

  Numerologie dokáže odhalit nejen vaši povahu a rysy vaší osobnosti, ale taky to, jací jste partneři, milenci a kompatibilitu s ostatními čísly. Co se skrývá ve vašem osobním čísle, pokud jde o lásku a vztahy?

   

 • 1.

  Jaké číslo vám náleží podle data narození?

  Autor: iStock

   

  Číslo 1: Lidé, kteří se narodili 1., 10., 19. nebo 28. v měsíci.

  Číslo 2: Lidé, kteří se narodili 2., 11., 20. nebo 29. v měsíci

  Číslo 3: Lidé, kteří se narodili 3., 12., 21. nebo 30. v měsíci

  Číslo 4: Lidé, kteří se narodili 4., 13., 22. nebo 31. v měsíci

  Číslo 5: Lidé, kteří se narodili 5., 14. nebo 23. v měsíci

  Číslo 6: Lidé, kteří se narodili 6., 15. nebo 24. v měsíci

  Číslo 7: Lidé, kteří se narodili 7., 16. nebo 25. v měsíci

  Číslo 8: Lidé, kteří se narodili 8., 17. nebo 26. v měsíci

  Číslo 9: Lidé, kteří se narodili 9., 18. nebo 27. v měsíci

   

 • 2.

  Číslo 1

  Autor: iStock

   

  Pokud vám náleží číslo jedna, pak patříte k přirozeným vůdcům, kteří chtějí ovládat i své partnery a vždy chtějí mít poslední slovo. Nemáte rádi, když musíte dělat něco, co nemáte rádi. Pokud jste zamilovaní, jste stálí a své partnery pro nic za nic neopouštíte. Pravděpodobně si také vezmete někoho, koho znáte již od dětství. Domníváte se, že jste člověk mimořádných kvalit, a jako takový se chcete zamilovat do mimořádných lidí. Milujete krásu a praktičnost. V lásce rádi experimentujete a zkoušíte nové věci. Jako partneři jste loajální, totéž ale očekáváte od svého partnera.

   

 • 3.

  Číslo 2

  Autor: iStock

   

  Máte-li dvojku, jste citliví, smyslní a náladoví. Nejdůležitější je pro vás duševní spojení se svým partnerem. Dvojky oželí fyzické souznění, hlavní je to emoční. Jste ale velmi smyslí a máte velkou představivost. Míváte taky výkyvy nálad, takže je důležité, aby jejich partneři byli stabilní a uzemňovali je. Dvojky potřebují k životu lásku a romantiku. Hledají porozumění se svými partnery a ovládá je hlavně srdce. Dvojky potřebují dobrý osobní život založený na harmonické lásce, aby mohly vyniknout také v profesionálním životě. Jedině pak budou pracovat efektivněji.

   

 • 4.

  Číslo 3

  Autor: iStock

   

  Lidé, kterým náleží číslo 3, vykazují podobné preference jako lidé s jedničkou. V romantice a vztazích jsou praktičtí a obecně se moc nenechávají ovládat emocemi. Jsou neohrožení a ambiciózní. Vytvářejí se někdy svoje vlastní zákony a někdy jsou tím až posedlí. Nemají rádi kompromisy a ani ve vztazích je neradi dělají. Stoprocentně věří, že si zaslouží to nejlepší. Oproti jiným číslům nejsou tak romantičtí, primární je pro ně kariéra a materiální úspěch. Ani v sexu se nechtějí nechat svými partnery ovládat, svou nadřazenost prokazují téměř ve všem, co dělají. Pokud je jejich partner připraven akceptovat jejich způsob života, pak může vztah fungovat celkem dobře.

   

   

 • 5.

  Číslo 4

  Autor: iStock

   

  Máte-li čtyřku, jste velmi nekonvenční a jedineční. Nejste sice moc velcí romantici, protože máte tendenci mít více mimomanželských vztahů, ovšem jen pro sexuální potěšení. Některé čtyřky jsou ale věrné a loajální. Pokud natrefíte na čtyřku, která je nevěrná, jen těžko to zjistíte, protože vás ve skutečnosti nechtějí opustit. Ti, kteří se narodili 22. v měsíci, jsou věrnější než ti druzí. Hodně čtyřek ale nebývá v manželství šťastných a rozvedou se. Mívají totiž na partnery často smůlu.

   

 • 6.

  Číslo 5

  Autor: iStock

   

  Lidé s číslem 5 mohou mít spoustu vztahů, než se konečně usadí. Je to proto, že chtějí, aby byli jejich partneři dokonalí. Milují vzrušení a změnu, takže se dost brzo začnou s partnerem nudit. Pětky mají rádi experimenty, nové techniky v sexu, který je pro ně velmi důležitý. Dokážou velmi dobře zvážit výhody a nevýhody vztahu. Když cítí, že to není ono, ukončí ho. Jsou impulzivní a potřebují proto klidnějšího partnera, ideálně číslo 2 nebo 8.

   

 • 7.

  Číslo 6

  Autor: iStock

   

  Lidé s šestkou patří pod planetu Venuše, která je planetou lásky a míru. Proto bývají lidé s tímto číslem okouzlující a charismatičtí, pokud jde o lásku a romantické vztahy. Pokud jde o srdce, dokážou se zamilovat během vteřiny. Jsou velmi emocionální a romantičtí. Někteří z nich ale můžou s partnery manipulovat. Když není mezi partnery emocionální souznění, může mít šestka mimomanželský vztah nebo avantýry. Pro okolí jsou šestky velmi přitažlivé, což může vyvolávat u partnerů žárlivost.

   

 • 8.

  Číslo 7

  Autor: iStock

   

  Máte-li sedmičku, pak jste zamyšlení, a tak trochu zasnění. Moc nemluvíte, ale to neznamená, že byste byli chladní a málo romantičtí. Některé vaše vlastnosti se podobají těm, které mají lidé s číslem 2. Vnitřní život je pro vás důležitý. Vyvarovat by se měli stresu a být více uvolnění. Obecně platí, že sedmičky bývají věrné a stejně jako pro dvojky je pro důležité, aby byly se svými partnery emocionálně spjaté. I sedmičky potřebují harmonický vztah, aby jim to klapalo v kariéře. Ve vztazích řeší i sebemenší prkotiny, o kterých až zbytečně moc přemýšlejí. Sedmičky by měly více komunikovat o problémech a nespokojenost s partnerem řešit hned a narovinu.

 • 9.

  Číslo 8

  Autor: iStock

   

  Lidé s číslem 8 jsou velmi emocionální, ale zároveň pevní jako skála. Jsou nejvěrnější ze všech číslic. Často bývají nepochopení, kvůli čemuž velmi trpí. Hodně osmiček má nešťastné manželské vztahy, v nichž se necítí dobře. Zvláště ženy osmičky by měly ještě před svatbou zjistit, zda jsou se svým partnerem kompatibilní podle zvěrokruhu i numerologie. Nejsou moc praktičtí, vždy následují svoje srdce. Do vztahů hodně investují, aby si k sobě partnera připoutali, a jakmile ho získají, slepě ho následují. Osmičky přitahují čtyřky a také osmičky. Ovšem zároveň dvě stejná čísla přinášejí boj, takže by se raději neměla brát.

   

 • 10.

  Číslo 9

  Autor: iStock

   

  Číslo devět znamená Mars, což je destruktivní planeta. Podobně i lidé s číslem 9 bývají plní energie a agrese. Spousta mužů s číslem 9 mívá mimomanželské sexuální vztahy, do nich nevnášejí emoce. Jinak jsou devítky velmi rodinné typy, které si rodiny velmi cení. Pokud jde o sex, lidé s devítkou jsou nejvíc eroticky založení, mnohem víc než ostatní čísla. Vždy budou klást důraz na sexuální kompatibilitu.

   

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Lýdie TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz