Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Komu můžete věřit a na koho si dát pozor? Tahle znamení tajemství neudrží!

/
 • (iStock)
  9. února 2019 ● 06:00

  Ne každý umí být diskrétní. Pokud tedy chcete někomu sdělit něco důvěrného, měli byste si být jistí tím, že to nepustí nikam dál a zůstane to v něm jako v hrobě. Které znamení zvěrokruhu umí držet jazyk za zuby a které má problém tajemství udržet? Komu můžete věřit na sto procent a na koho si dát radši pozor?

  Dokážete uchovat tajemství a neprozradit ho každému na potkání? A co vaši přátelé, můžete jim věřit a sdělit jim to, co nechcete, aby se dozvěděli jiní? 

   

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock

   

  Umí Berani udržet tajemství nebo důvěrnou informaci? Raději si na ně dejte pozor. Nejde o to, že by chtěli vaši informaci okamžitě někomu sdělit, ale jen těžko kontrolují svoje emoce a impulzy, takže je možné, že vaše tajemství prozradí nechtíc, aniž by vůbec tušili, že to dělají. Navíc Berani nesnášejí lidi, kteří mají příliš mnoho tajemství.

   

   

   

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  Býci jsou skvělí, pokud jde o udržení tajemství. Jsou důvěryhodní a vše, co jim řeknete, berou skutečně velmi vážně. Pokud se Býk rozhodne, že tajemství udrží až do hrobu, bude o tom tvrdohlavě mlčet až do skonání světa.

   

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock

   

  Blíženci moc dobře vědí, že když jde o tajemství, měli by se snažit ho uchovat. Ale protože rádi mluví a milují šťavnaté klepy či příběhy lidí, někdy se prostě neudrží a řeknou i to, co by mělo zůstat v soukromí. Jsou ale upřímní a raději ostatním hned řeknou, že moc zodpovědní nejsou – pokud jde o zachování důvěrných informací.

   

   

   

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Raci jsou citliví lidé a vždy se snaží poskytnout rameno tomu, kdo se chce vyplakat. Ovšem udržet tajemství už je pro ně náročné, zvláště když se nacházejí v silném emočním stavu. Pokud jde o sdílení vlastních pocitů i soukromých informací, někdy je prozradí. Nemají rádi taky nátlak, takže často podlehnou.

   

   

   

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Lvi si moc dobře uvědomují důležitost zachování tajemství. Někdy jsou sice v pokušení ono sladké tajemství sdílet, takže raději změní téma rozhovoru, aby nemuseli nic prozradit. Lvi jsou čestní a mají pocit, že pomlouvat nebo sdělovat důvěryhodné informace jiným lidem, je nezodpovědné, nečestné a nepřijatelné. Neptejte se, Lev vám nic neřekne!

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock

   

  Panny umí udržet tajemství, hlavně to jejich vlastní. I když se někdy budou snažit využít příležitost, aby zjistili něco víc o něčem, co je zajímá ale není určené pro jejich uši. Pokud sdělujete tajemství Panně, musíte počítat s tím, že se může stát jejich projektem. Očekávejte od nich rady a seznam věcí, které musíte udělat pro zlepšení čehokoli.

   

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock

   

  Aby Váhy udržely tajemství, musíte jim umožnit, aby ho mohly sdělit ještě někomu. Pokud Váhy vědí, že to můžou prozradit ještě jedné osobě, je pro ně snazší tajemství uchovat. Ovšem pokud uplyne delší, je možné, že Váhy tajemství přece jen prozradí. Záleží také na závažnosti informace. Pokud by měla změnit život a způsobit bolest, Váha to nikomu nepoví.

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  Štíři jsou mistři v zachování tajemství, zvláště jejich vlastního. Opravdu nemají žádné nutkání odhalit důvěryhodné informace druhých lidí či své vlastní. Nemají rádi blábolení ani klepy, netěší je to, takže s nimi si můžete být naprosto jistí, že nic neprozradí.

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Střelci nejsou nejdůvěryhodnější, pokud jde o zachování tajemství. Protože jsou ve skrytu duše dobrodruzi, nechovají se moc taktně ani diskrétně. Možná si to ani neuvědomují, že mluví o něčem, co bylo určeno jen jim. Ovšem jakmile to zjistí, budou se cítit špatně.

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Kozorozi jsou velmi diskrétní a důvěryhodní. Pokud jim říkáte tajemství, můžete se vsadit, že to v něm zůstane navždy zamknuté. Jsou velmi disciplinovaní a mají schopnost mlčet o záležitostech, o kterých nesmí mluvit. Jsou moudří a nechtějí se dostat do problémů jen díky tomu, že by něco někde utrousili.

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock

   

  Vodnáři nechtějí odhalovat tajemství lidí ani šířit drby, ovšem pravděpodobně to někdy prozradí, zvláště pokud jim dost nezdůrazníte, že mají mlčet. V určité chvíli a bez zvážení důsledků tedy Vodnář někdy prozradí vše, co jim sdělíte.

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

  Ryby jsou intuitivní bytosti, které jsou velmi laskavé a nikdy nechtějí nikomu ublížit. Tajemství tedy neprozrazují, mají tendenci ho hned zapomenout, aby nebyly v pokušení. Na druhou stranu Ryby nerady sdělují svoje vlastní tajemství, raději si ho nechávají samy pro sebe.

   

   

   

   

   

   

  Začal čínský nový rok Vepře. Co vás čeká a nemine? Podívejte se na VIDEO:

  Video
  Video se připravuje ...
  Začíná čínský nový rok Vepře! Co nás čeká? Sundejte si růžové brýle a buďte zodpovědní • BPŽ/Adam Balažovič

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz