Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Jaká je barva vašich očí? Prozradí, jaký typ partnera se k vám hodí

/
 • (iStock)
  28. ledna 2019 ● 06:00

  Říká se, že oči jsou oknem do duše. Takže je zcela jasné, že o vás mohou také prozradit i skrytá tajemství vaší osobnosti. V neposlední řadě prý barva očí také naznačí, jakého sexuálního partnera skutečně potřebujete.

  Víte, že kromě data narození a postavení hvězd o vaší povaze mnohé vypovídá i barva vašich očí? Některé povahové rysy jsou totiž typické pro konkrétní barvu. Co však barva očí říká o tom, jaký partner by se k vám hodil nejvíc?

 • 1.

  Černé oči

  Autor: iStock

   

  Skutečně zcela černé oči jsou spíše výjimkou, většina lidí má velmi tmavě hnědé oči. Jako takové působí velmi tajemně a vášnivě. Máte-li právě takové oči, potřebujete stejně vášnivého nebo tajemného partnera, aby vás kousek po kousku odhaloval. Váš sexuální partner musí být zábavný, okouzlující a musí mít velkou fantazii. Pro vás nebude nikdo přitažlivější než muž s hlubokou, temnou duší.

   

 • 2.

  Hnědé oči

  Autor: iStock

   

  Hnědé oči jsou podle statistiky nejčastější, ale ve skutečnosti existují spousty odstínů hnědé, takže téměř nikdo nemá úplně stejně hnědé oči. Lidé se hnědýma očima mají tendenci k optimismu a jejich povaha je velmi tvůrčí. Máte-li hnědé oči, váš partner by měl být oddaný jen vám – stejně jako vy jemu. Vy neočekáváte nic než stoprocentní věrnost a oddanost. Váš vztah musí být na stejné úrovni, a pokud jde o sex, potěšení musí být oboustranné.

 • 3.

  Modré oči

  Autor: iStock

   

  Modré oči jsou zajímavé, hluboké a smyslné. Na vaší povaze je něco ale velmi primitivního, zároveň však i krásného. Máte-li modré oči, pak by váš sexuální partner měl mít širokou škálu originálních povahových rysů. Musí být citlivý, ale taky drsný, silný i hřejivý, zároveň milující a náročný. Už jste takového našla?

   

   

 • 4.

  Šedé oči

  Autor: iStock

   

  Šedé oči jsou tak vzácné, že není překvapení, že i jejich nositelé jsou tak trochu vzácní a zvláštní lidé. Trvá dlouho, než se vám otevřou, ale jakmile vám dovolí, abyste se jim dostal blíže pod kůži, ukážou vám celý svůj svět. A budete překvapeni! Lidé se šedýma očima potřebují partnera, který je od přírody kreativní a expresivní. Předstírání ve vztahu ani v posteli rozhodně odhalí.

   

 • 5.

  Zelené oči

  Autor: iStock

   

  Zelená je barva přírody! Lidé se zelenýma očima jsou perfektní kombinací civilizovaných a zároveň syrových a nespoutaných zvířecích instinktů. Žijí bezpodmínečnou láskou a surovou touhou. Dokážou být v jednu chvíli vášniví, a za chvíli ledově klidní. Proto potřebují sexuálního partnera, který je tak zvaně anděl s ďáblem v těle. Musí být pečující a zároveň vás musí drtit. Takového hledejte.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Lea

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz