Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Test osobnosti: Jací jste v posteli? Vyberte si takovou, která je vám sympatická, a dozvíte se to!

/
 • (iStock)
  6. března 2019 ● 14:00

  Nikdo není špatný v posteli, jen může mít partnera, se kterým to úplně neklape. Protože každý očekáváme od sexu něco jiného, je dobré o něm mluvit a hlavně znát své preference a fantazie. Ale znáte vůbec ty svoje? Jací jste v posteli vy a co hledáte? Podívejte se na obrázek a vyberte si postel, která vás láká nejvíc. Budete překvapení, co všechno o vás prozradí...

 • 1.

  Žádné rychlé akce

  Autor: iStock
  Abyste se přiblížili k vrcholu, potřebujete jemné a dlouhé vzrušování plné představivosti. Baví vás sentimentální partneři, kteří se zajímají o každý kousek vaší duše. Dlouze si s vámi povídají a pak teprve přechází k citlivým erotickým dotekům. Orgasmus pro vás znamená naprosté odevzdání se. Na polohy, při nichž máte pocit, že jde jen o zvířecí sex a partner na vás není dostatečně vnitřně naladěný, nemáte většinou náladu.

   

 • 2.

  K sexu potřebujete mozek

  Autor: iStock
  V posteli jste neodhadnutelní, proměnliví, nepokojní a zároveň vtipní, chytří a energičtí. Jsou dny, kdy byste řádili čtyřiadvacet hodin denně a dny, kdy by vás do postele nikdo nedostal. K sexu ze všeho nejvíc potřebujete mozek. Ten váš i milence či milenky. Někdo, kdo je pod vaši úroveň u vás nemá žádnou šanci. Za odměnu ovšem dostane hravého partnera k postelovým akcím, se kterým vyzkouší spoustu nového a rozhodně se nikdy nebude nudit.

   

 • 3.

  Toužíte po protikladech

  Autor: iStock
  Jste velmi svůdní a sex si užíváte. Zároveň se ale nikdy nesmíříte s málem a v životě i v sexu hledáte dokonalou spřízněnou duši. Váš partner musí být zároveň uhlazený i vášnivý, energický i jemný. Abyste mu dopřáli i předvedli sérii orgasmů, potřebujete k tomu romantiku, napětí, erotické dusno a spoustu touhy. Rádi v sexu používáte fantazii a erotické hry vás dokážou rozparádit stejně, jako jemné svazování nebo prohození dominantních rolí.

   

 • 4.

  Můžete kdykoliv

  Autor: iStock
  Máte tak obrovský sexuální apetit, nekonečnou výkonnost a přesvědčení o svých nadstandardních výkonech, že podle vás neexistuje nikdo, kdo by netoužil po milování právě s vámi. Také svůj orgasmus považujete za důležitější, než orgasmus své drahé polovičky. Toužíte po tom, aby vás bezmezně milovala a obdivovala a za to jí snesete modré z nebe. Nebojíte se říct si o to, co chcete, a sex berete trochu jako divadelní představení, ve kterém jste hlavními hrdiny.

   

 • 5.

  Hrajete první housle

  Autor: iStock
  Nevěříte nikomu ani ničemu a než si někoho pustíte do života, nejprve ho musíte pořádně prozkoumat. Přesto z vás vyzařuje tolik spalující sexuality, že se z vás opačné pohlaví může zbláznit. Jste jedni z nejsmyslnější milenců, jaké si vůbec kdokoliv může představit. Jediné, co po nich chcete, je, aby nechali otěže milování na vás. Nepotřebujete partnerovy rady ani iniciativu. Pokud tohle vaše polovička zvládne a podřídí se, zažije dech beroucí sex.

   

 • 6.

  Jste ztělesněním lásky

  Autor: iStock
  V posteli sice zpravidla nenabízíte nic, při čem by se zrovna zachvěla zem, ale milování s vámi je, stejně jako život s vámi, plné něžné a citlivé lásky. Do posledního detailu znáte erotické touhy a citlivá místa vašeho milence nebo milenky a přesně víte, co na něj platí. Na oplátku potřebujete, aby vás partner pochopil, plně podpořil a respektoval vaši sexuální náročnost. Toužíte po nemravnostech, ale potřebujete hodně důvěry a jistoty, abyste se do nich byli ochotni pustit.

   

 • 7.

  Nesnášíte nudu

  Autor: iStock
  Když to na vás přijde, chcete sex okamžitě a nic jiného vás nezajímá. Ale hezky divoký. Žádnou rutinu. Potřebujete, aby byla vaše polovička pod peřinou stejně vášnivá a kdykoliv nastartovaná, jako vy. Není divu, že občas skončíte v posteli s každým, kdo se namane. Netoužíte po dlouhých předehrách ani romantických hrátkách. Chcete zkrátka sérii rychlých orgasmů. Nemáte problém s tím určovat tempo a prát se s partnerem o to, kdo bude nahoře. Pokud s vámi udrží tempo a dokáže být dost rychlý a drsný, bude vás bavit. Jinak má smůlu.

   

 • 8.

  Umíte vyrazit dech

  Autor: iStock
  Často se chováte, jako by vám sexuální apetit vůbec nic neříkal, ale když to rozbalíte, okolí se nestačí divit. Šokujete své partnery postelovými experimenty, bizarními praktikami a novátorskými myšlenkami. Jste intelektuální, arogantní a svobodomyslní. Jestliže vás začne vzrušovat partnerova mysl, stane se z vás hotový uragán vášně. Hledáte tajuplnou polovičku, která  vám nabídne neobvyklé techniky a erotické rozhovory. V posteli chcete vyzkoušet naprosto všechno bez ohledu na to, co si o praktikách myslí celý svět. 

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz