Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Máte šestý smysl? Poznejte, v čem spočívá psychická síla podle vašeho znamení

/
 • (iStock)
  17. dubna 2019 ● 06:00

  Všichni jsme velmi intuitivní tvorové, pokud chceme. U každého z nás ale intuice či šestý smysl funguje trochu jinak. Naše psychické schopnost jsou do značné míry ovlivněny naším znamením zvěrokruhu. Jaká je vaše psychická síla? Máte silný šestý smysl, umíte vnímat myšlenky ostatních a předvídat?

  Někteří lidé stojí nohama pevně na zemi a šestý smysl jim nic moc neříká. Jiní ale bez něj nedají ani ránu. Jak jste na tom vy?

   

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock

   

  Berani mají dar vidět v lidech jen to dobré. Vidí jejich sílu a nadání ještě předtím, než to vědí oni sami. A to je právě vaše psychická síla. Můžete někoho vidět a říct mu, kde má silné stránky, aniž byste ho znali moc dlouho. To je možná taky důvod, proč vaše přátelé vždy přijdou k vám, když potřebují povzbudit.

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  Býci mají hluboké pochopení pro to, kde leží hranice. Mohou okamžitě říct, jak by osoba reagovala v určité situaci nebo na něco, co jim bylo řečeno. Díky tomu Býci vždy vědí, co druhým lidem říct. A umět říct správnou věc ve správný čas je vaše psychická síla.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock

   

  Blíženci absorbují informace jako žádné jiné znamení zvěrokruhu. Jsou mimo jiné i skvělí posluchači a pozorovatelé. Jejich psychická síla je v tom, že jsou schopni říct, co člověk chce, aniž by to dopředu sám tušil. Jsou velmi dobře propojení se svým šestým smyslem. Velmi často se jich ptáte: „Jak jste to věděli?“ Zbytečná otázka, oni sami nevědí.

   

   

   

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Raci jsou velmi empatičtí. Odtud taky pochází jejich psychická síla. Dokážou vnímat emoce člověka a podle toho jednat. Dokážou přesně říct, když je někdo naštvaný. A vždy jsou tam, kde je potřeba, utěšují a pomáhají dřív, než ten druhý oznámí, že ho něco trápí nebo že je naštvaný.

   

   

   

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Psychická síla Lvů je v tom, že vždy přesně vědí, kdy je správný čas něco udělat. Minutu před nebudou ještě dělat nic, ale pak přesně udělají to, co mají. Tahle vaše psychická schopnost jim vždy umožní, aby zůstali na vrcholu své hry.

   

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock

   

  Panny mají svou psychickou sílu v tom, jak vnímají příležitosti. I když jsou kilometry daleko, vědí, že jde o něco dobrého a výhodného, takže se nebojí vydat se na cestu a chytit příležitost za pačesy.

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock

   

   

  Váhy jsou mírotvorci a harmonické bytosti. Chtějí být v prostředí, kde je klid a harmonie. Není tedy překvapením, že jejich psychická síla je v tom, jak ostatní lidi uklidnit. Jejich přítomnost má uklidňující účinek na lidi.

   

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  Štíři, vaše psychická síla je v tom, že víte moc dobře, když někdo potřebuje nějakou hlubší náklonnost nebo pocit, že je milován. Vždy přesně vycítíte, když někdo potřebuje obejmout a uděláte to.

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Střelci jsou velcí životní optimisté. Máte dar, že jste schopní cítit, co pro vás není nebo nebude výhodné a prospěšné. To je vaše psychická síla. Moc dobře víte, komu máte důvěřovat, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku. Vaše psychická síla vám zajistí, že v životě dosáhnete spoustu úspěchů.

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Kozorozi jsou velmi intuitivní. Sledují svoje srdce a rozhodují se podle toho. Vaše psychická síla je v tom, že přesně víte, kdy změnit život. Ať už je to na profesionálním poli nebo osobní, víte, kdy potřebujete udělat krok jinam. Díky téhle psychické síle neustále rostete a vyvíjíte se.

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock

   

  Vodnáři mají schopnost dostat se až do duše jiného člověka a přesně pochopit, čím prochází. Jejich psychická síla je taková, že jsou schopní léčit lidi pouhým pochopením jejich strachu a nejistoty, a proměnit to v něco pozitivního.

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

   

  Ryby jsou pomocníkem bezmocných. Jejich psychická síla je v tom, že jsou schopné vycítit, kdy ten druhý potřebuje pomoc, a to ještě předtím, než o pomoc požádá. Jejich psychická síla je ve vaší empatii a velkorysosti.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz