Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 12°C

Jaké jsou vaše největší nedostatky podle znamení? Na tyhle si dejte pozor!

/
 • (iStock)
  9. srpna 2019 ● 06:00

  Už jste někdy potkali někoho, kdo by byl tak dokonalý, že jste nemohli ani uvěřit, že by mohl existovat? Možná nepotkali, protože jsme jen lidé a jako takoví máme svoje dobré stránky, ale taky ty horší. Někteří lidé ovšem dokonalost předstírají, takže máte pocit, že jsou báječní, ale i oni mají svoje nedostatky. Které jsou ty největší podle znamení, v němž jste se narodili?

  Není to zase taková tragédie mít nějaký ten nedostatek. A pokud svými nedostatky neubližujeme druhým, je to vlastně v pořádku. Ovšem co když ty nedostatky mohou ublížit? Víte o nich, že je máte? Nebo si je nechcete připustit? Být nedokonalý nás učí být lepšími, ale je třeba tyto nedostatky přijmout a pracovat s nimi tak, aby neubližovaly.

   

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

   

  Berani jsou velmi netrpěliví, a to je jejich největší nedostatek. Jsou taky impulzivní a někdy i agresivní, zvláště když jsou v nečinnosti. Chtějí vždy něco dělat a využít naplno svůj talent. Chtějí-li zůstat v pohodě, potřebují zdravé množství aktivity nebo konkurence. Musí se ale držet pod kontrolou, když s někým soupeří, protože pak se projeví jejich ošklivá stránka povahy.

   

   

 • 2.

  Býk

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

   

  Býci jsou tvrdohlaví a nekompromisní, což znamená, že ostatním nechcete nikdy dovolit, aby vám vstoupili do cesty, kterou si naplánujete. Jste majetničtí, pokud jde o blízké osoby ve vašem okolí. To je váš nedostatek. Musíte si nastavit rutinu s lidmi, kterým důvěřujete, tím se vyhnete neočekávaným nebo nepříjemným změnám v životě, které by vás mohly srazit dolů. Přestaňte se zabývat lidmi, kteří váš dráždí, jako by to byly červené vlajky, nestojí vám to za to.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

   

  Blíženci, jste jedni z nejsmutnějších lidí zvěrokruhu, i když navenek můžete působit úplně jinak. Jste energičtí a nadšení životem, ale někdy se to může negativně promítnout do vašeho psychického stavu. Jste pak nervní a vede to k nekonzistentnosti ve vás a vašich činech. Taky se někdy moc držíte lidí, musíte věřit víc sami sobě.

   

   

 • 4.

  Rak

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

   

  Raci mívají pocit nejistoty, který vede ke všem druhům problémů jejich citlivého „já“. To taky znamená, že se ne vždy dokážou vypořádat s kritikou. Jejich myšlení může být pesimistické, což vede k divnému chování, které lidé nemusí akceptovat. Jste totiž snadno nedůvěřiví a můžete být manipulativní. Naučte se cítit bezpečněji a pokuste se dostat z vaší tvrdé skořápky nedůvěry.

   

   

 • 5.

  Lev

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

   

  Lvi mají velké ego, které hovoří jasněji než Slunce. Jsou občas arogantní, což může vést k nepružnosti. To je jejich velký nedostatek. Mají svou tvrdou hlavu, což taky znamená, že mají občas problém s realitou. Dalším nedostatkem vyplývajícím z jejich ega je potřeba ověření souhlasu prostřednictvím ostatních. Pamatujte, že ne všechna pozornost je dobrá nebo dokonce potřebná. Nevyžadujte po ostatních tolik obdivu.

   

   

 • 6.

  Panna

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

   

  Panny příliš analyzují a pečlivě kritizují všechno kolem sebe. To je jejich největší nedostatek a měly by se naučit trochu život zlehčovat. Nemusí neustále tolik pozorovat a hledat chyby. Vaši blízcí i vaše sebeúcta vám poděkují. Neexistuje nic dokonalého a vaše ustaraná mysl by mohla na chvíli vypnout. Ne všechno může splnit vaše neuvěřitelně vysoké standardy, a občas je fajn nesplnit je.

   

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

   

  Váhy, někdy stačí přijmout skutečnost, že jste nedokonalé a že máte svoje nedostatky, a žít samy se sebou. Nebojte se postavit za to, čemu věříte nebo co ke komu cítíte. Nemůžete vždy potěšit každého ve vaší blízkosti, někdy prostě někomu nechtít ublížíte. Ale víte, že to bylo neúmyslně, tak si odpusťte, stejně jako odpouštíte druhým.

   

   

 • 8.

  Štír

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

   

   

  Štíři, jste tvrdí, ale musíte přestat lidi svazovat svou nedůvěrou, snažte se jim taky věřit. Musíte se otevřít a odhalit své nitro, aniž byste se museli bát, že se v něm ti druzí utopí. Soustřeďte se na to, abyste nebyli tak posedlí kontrolou nad všemi a vším, ne všechno si tuto pozornost zaslouží. Jděte někdy s proudem a bude to v pořádku.

   

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

   

  Střelci se musí také naučit otevřít. Neexistuje nic jako přilnavost, musíte se naučit hledat lidi, kteří jsou v souladu s tím, jak velkou pozornost jim chcete věnovat. Pak musíte být spravedliví a naučit se spolupracovat, ne všechno je v životě jen o vás a vašem samotářském přístupu.

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh
  Kozoroh
  Autor: iStock

   

  Kozorozi, musíte se naučit dívat na svět i z té lepší světlejší stránky. Vidět věci černě je váš největší nedostatek. Víte hodně, ale měli byste se víc soustředit na porozumění, protože porozumění a znalosti jsou dvě oddělené věci. Pomůže vám, když budete méně blahosklonný a víc budete odpouštět a tolerovat.

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

   

  Vodnáři, mohli byste se naučit více cítit, emoce přece taky sídlí v mozku. Když se naučíte správně komunikovat s ostatními, pomůže vám to s vaší občasnou osamělostí. Trávíte spoustu času s lidmi, ale nikdy se nesnažíte je poznat na hlubší úrovni, to je příčinou vaší osamělosti, a to je taky váš velký nedostatek.

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

   

  Ryby, naučte se důvěřovat a neposuzovat věci kolem sebe nebo uvnitř vás podle vašich emocí. Emoce nejsou stálé, a ne vždy jsou přesné. Jistě, jsou důležité, ale nesmí vás ochromit. Naučte se odpouštět, jinak budete neustále v roli mučedníka. Přestaňte se bát minulosti a naučte se přijímat kritiku bez toho, aniž byste upadali do depresí. Je to přece v pořádku, že děláte chyby.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Lea

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz