Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Kdy vám to nejvíc sluší a jste nejpřitažlivější? Vaše znamení to napoví

/
 • (iStock)
  5. září 2019 ● 06:00

  Možná to pro vás není žádná záhada a sami víte, kdy jste okouzlující a kdy přitahujete pozornost druhých lidí. Je to ve chvíli, kdy vyjdete ze salonu krásy s novým účesem nebo z nehtového studia s nově nalakovanými nehty? V nových šatech, nebo v tričku s výstřihem, nebo po hodině strávené na masáži? A někdo vypadá úžasně bez nalíčení nebo po vášnivém sexu.

  Je pravda, že když se cítíme dobře, vypadáme obvykle dobře i na pohled. Vnitřní spokojenost se totiž promítá i do fyzického těla. Jen málokdo se cítí atraktivně, když leží v posteli s horečkou nebo je naštvaný na svého nadřízeného. I když se nalíčíte, je těžké skrývat pod vrstvou make-upu smutek nebo zlost. A spousta lidí nevypadá dobře ani tehdy, když mají zlomené srdce. Skutečná krása zahrnuje inteligenci, vášeň a energii, kterou vyzařujete. Můžete být sebekrásnější, ale když budete zlí a arogantní, moc slávy s tím asi nenaděláte. Kdy vám to sluší nejvíc podle vašeho znamení zvěrokruhu? Astrologie vám řekne, co byste měli dělat, abyste byli nejpřitažlivější.

   

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

   

  Berani, vy vypadáte nejkrásněji tehdy, když pokoříte výzvu a uspějete nad vaše očekávání. Milujete totiž vítězství, a především milujete úspěchy ve věcech, které od vás druzí neočekávají. Stále zvyšujete laťku sami pro sebe a hrdost, že jste to dokázali, se odrazí ve vaší tváři.

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

   

  Býkům to nejvíc sluší v příjemném a přátelském prostředí mezi lidmi, které mají rádi. Pak vypadají úžasně a neodolatelně. Pokud chcete někoho oslnit, pak bude vaše krása viditelná především na různých svátcích, oslavách a rodinných sešlostech – prostě tam, kde se cítíte dobře, kde se dobře jí a kde jste šťastní.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

   

   

  Blíženci jsou nejzářivější i na pohled tehdy, když jsou v prostředí, kde se může hodně diskutovat a vyměňovat názory. Vzdělanost a znalosti vypadají u Blíženců dobře a přidávají jim na přitažlivosti. Zdá se, že nejkrásnější jsou Blíženci ve chvílích, kdy jsou intelektuálně stimulovaní.

   

   

   

 • 4.

  Rak

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

   

  Už jste viděli lidi, kteří vypadají krásně, když jsou zamilovaní? Tak to jsou zcela rozhodně Raci. Když jsou zamilovaní, jejich oči dostanou jinou barvu a prosvětlují je zevnitř. Jejich úsměv je oslňující a Raci vyzařují štěstí. A úžasné je, že ten, do koho je Rak zamilovaný, ani nemusí být ve stejné místnosti, vždycky vyzařuje lásku.

   

   

   

   

   

 • 5.

  Lev

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

   

  Lvi jsou jedni z mála, kteří upoutají pozornost téměř každého a téměř pokaždé. Obvykle dobře vypadají, jsou dobře upraveni a taky vyzařují dostatek sebevědomí, což z nich dělá atraktivní jedince. Jakmile vstoupí do místnosti, všechny oči se na ně upřou. A když se na ně lidé dívají, jsou pak ještě krásnější.

   

   

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

   

   

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

   

  Pannám to nejvíc sluší, když znají odpovědi na všechny otázky, na něž neumí nikdo jiný přijít. Jsou hrdé na to, že ony to vědí, a mají rády, že mohou předvést svoje znalosti. Mít všechny odpovědi v rukávu je nejlepší pocit, který z nich dělá zvláštní a okouzlující bytosti.

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy

   

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

   

  Váhy jsou nejzářivější a nejkrásnější tehdy, když jsou s přáteli. Zvláštní pozornost věnují přípravě a cítí se zvláště dobře, když jsou ve společnosti lidí, kteří je chápou a milují. Chtějí, aby se všichni kolem nich cítili šťastně, a pokud to tak je, sluší jim to stokrát víc.

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

   

  Štíři, pravděpodobně pro vás není žádným překvapením, že když děláte něco intenzivně a vášnivě na plný plyn, jste taky nejpřitažlivější. A to i tehdy, když se cítíte naštvaní, je to zvláštní kombinace všech emocí, které z vás dělají extrémně nádhernou bytost. Vaše vášně jsou to, co vás činí přitažlivými.

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

   

  Střelci jsou nejkrásnější tehdy, když se nadchnou pro něco nového. Prosazujte nasávání nových informací, změny, náročné filozofie, cizí zvyky a tradice. Nemáte rádi nudu a trvání na starém, takže pokud chcete vzkvétat i fyzicky, musíte jít prostě neustále za dobrodružstvím.

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh
  Kozoroh
  Autor: iStock

   

  Kozorozi jsou nejatraktivnější, když se smějí a uvolní se. Jsou totiž velcí dříči a workoholici, což rozhodně na přitažlivosti nepřidává. Musíte se uvolnit, zbavit se rezervovanosti a popustit uzdu přirozenému chování. Pak budete působit osvěžujícím dojmem a taky vám to bude slušet.

   

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

   

   

  Vodnáři vypadají nejlépe, když mohou fantazírovat a představovat si, co asi přinese nový den. Vodnáři milují nevědění a jejich optimistický přístup k životu z nich dělá krásné bytosti.

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

   

  Ryby jsou citlivé a emocionální duše, díky čemuž by mohly samy o sobě být neuvěřitelně přitažlivé. Nejvíc vám to ale sluší tehdy, když děláte něco kreativního. Ať už malují, píšou, pracují rukama – je to jedno, díky jejich energii budou vypadat doslova úžasně.

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz