Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 21°C

Kdo ze zvěrokruhu má magickou osobnost, která každého přitáhne jako magnet?

/
 • (iStock)
  28. prosince 2020 ● 06:00

  Existují lidé, kteří k sobě bez námahy přitahují ostatní kvůli své zářící osobnosti nebo jedinečnému charismatu. Někteří se doslova narodili s magnetickou osobností, zatímco jiní musí tvrdě pracovat na tom, aby se jim aspoň trošku přiblížili.

  Které znamení zvěrokruhu má ten dar přitáhnout k sobě ostatní? Kdo má doslova magickou osobnost, která funguje jako magnet? Je to těchto šest.

 • 1.

  Ryby

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

  Ryby mají přirozenou schopnost předávat ostatním pocit bezpečí. Jejich vřelá osobnost vyzařuje jasně jako slunce, což automaticky způsobuje, že je mají ostatní lidé rádi a hledají u nich pozornost, přátelství a lásku. Inspirují také ostatní lidi, aby byli loajální a oddaní tomu, co od života očekávají.

   

   

 • 2.

  Lev

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

  Lvi jsou jedním z nejpopulárnějších znamení zvěrokruhu. Jejich osobnost okamžitě přitahuje ostatní lidi, kteří touží být jejich přáteli nebo partnery. Jsou velmi charismatičtí a tato kvalita se odráží i v jejich práci. Pokud se rozhodnou, mohou vyhrát cokoli, protože jsou rozkošní. Jen jsou někdy trochu víc diktátorští.

 • 3.

  Býk

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

  Lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu se rodí s charismatickou a magnetickou osobností. Jsou zábavní a vzrušující. Mají neutuchající smysl pro dobrodružství, který nutí všechny kolem nich, aby se chovali podobně a vydali se stejnou cestou. Vždy mají ty nejlepší nápady a nikdy se s nimi nenudíte.

   

 • 4.

  Váhy

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

  Jejich laskavá povaha jim umožňuje kdykoli někomu pomoct, ale taky někomu udělat radost. Jejich klidné a vyrovnané chování vyvolává v ostatních pozitivní emoce a vyzývá je taky, aby byli i oni k ostatním laskaví. Mají také silnou autoritu, která dává každému jistotu, že mohou být v bezpečí, protože Váhy si dovedou poradit i v situaci, kdy se něco zhorší nebo pokazí.

 • 5.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

  Berani jsou nádherní a okouzlující a vydávají ze sebe do všech stran nakažlivou energii, která k nim přitahuje ostatní. Jsou také chytří a zajímaví. Pokud však zatoužíte se od nich trochu odtáhnout, pravděpodobně to skoro nepůjde, protože i oni se rádi drží co nejtěsněji.

   

 • 6.

  Střelec

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

  Střelci jsou extrémně kreativní, a proto se snaží ostatní lidé být v jejich blízkosti, aby od nich načerpali nějaké nové neotřelé nápady. Střelci jsou ochotni podělit se o své myšlenky i pocity s ostatními a dát jim šanci je využít v jejich prospěch. Společnost Střelců dává ostatním záruku, že tu budou vždy, když bude zapotřebí, ať se děje cokoli.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz