Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

3 největší lamači srdcí: Která znamení to jsou?

/
 • Kdo vám zlomí srdce?
  Kdo vám zlomí srdce? (istock.com)
  18. května 2021 ● 14:45

  Je těžké zvládnout rozchod, zapomenout na danou osobu a začít znova. V astrologii existují lidé, kteří jsou známí jako největší lamači srdcí. Když jsou ve vztahu a ten se rozpadne, pak jsou za to většinou zodpovědní. Víte, která znamení to jsou?

 • 1.

  Střelec

  horoskop
  Střelci jsou největší dobrodruzi ze všech znamení zvěrokruhu. Jsou to nezávislí, svobodomyslní lidé, jejichž prioritou bude vždy cestování. Nechtějí se tedy vázat a být ve vztahu jim připadá jako vězení. Takže i když se Střelci dostanou do vztahu, po čase se v něm začnou dusit. V důsledku toho se s partnerem rozcházejí.

 • 2.

  Vodnář

  horoskop
  Je to další svobodomyslné a nezávislé znamení zvěrokruhu. Lidé tohoto znamení se často distancují od světa a rádi se zavírají do svých vlastních myšlenek a snů. Vztahy, rodina ani přátelé je příliš netrápí. Spíše se věnují dobročinným aktivitám. Když tedy mají pocit, že pro rodinu nemohou nic udělat, vztah opouštějí.

 • 3.

  Lev

  horoskop
  Lvi se vždy vyžívají v pozornosti. Bez ohledu na cokoli chtějí být v centru pozornosti, být hýčkáni, oceňováni, milováni a obdivováni. Není však možné, aby někdo věnoval veškerou pozornost jen jedné osobě, což Lvy dráždí. Takže když jim partner nemůže věnovat dostatek pozornosti, nebudou váhat a rozejdou se.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz