Sobota 27. listopadu 2021
Svátek slaví Xenie, zítra René
Oblačno, déšť se sněhem 2°C

Kdo se bojí změn? Jsou to tato tři znamení

/
 • Životní zvrat? Jen to ne.
  Životní zvrat? Jen to ne. (profimedia)
  9. listopadu 2021 ● 06:00

  Jsou lidé, kteří milují  změny. Ve svém životě pořád hledají novinky a jsou dobrodružní a odvážní. Takoví lidé se nebojí výzev ani neznámých výprav a žijí život vždy na hraně. Na druhé straně jsou lidé, kteří rádi setrvávají ve své komfortní zóně. Nesnášejí změny. Tito lidé příliš neradi vystupují ze své komfortní zóny nebo se vydávají do velkého zlého světa.

 • 1.

  Rak

  Rak
  Raci jsou lidé, kteří milují pobyt ve své komfortní zóně obklopeni přáteli a členy rodiny. Nechtějí sami sobě klást výzvy nebo se nutit k tomu, aby vystoupili z řady. Rádi se nacházejí v situacích, v nichž se cítí v teple a jako doma.

 • 2.

  Panna

  Panna
  Panny jsou perfekcionisté. Rády dodržují rutinu každý den a rády se předem připravují na vše, co je čeká. Nemají rády nepředvídatelnost a představu změny.

 • 3.

  Štír

  Štír
  Štíři jsou od přírody v podstatě introverti. Není jim příliš příjemné, když se mají vystavovat novým situacím s neznámými lidmi. Nejlépe se cítí, když jsou ve společnosti svých blízkých.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Lea

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz