Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Mstitelé: 4 znamení, pro která je odplata povinností

/
 • Nejen Zorro je posedlý pomstou
  Nejen Zorro je posedlý pomstou (archiv)
  15. února 2022 ● 06:00

  Také znáte člověka, který se mstí i po letech? Neodpouštějí ani nezapomínají. Jejich nejvyšším životním cílem je pomstít se a nechat ostatní lidi zaplatit za to, co provedli, a je pro ně těžké to nechat být.

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran je největší mstitel ze všech. Neodpouští lidem snadno a touhu po pomstě považuje za správnou. Věří, že pachatelé křivd by měli dostat ochutnat svou vlastní medicínu. V honbě za tímto cílem může být zákeřný a zlý.

 • 2.

  Kozoroh

  kozoroh
  Ani Kozorozi si nenechají ujít žádnou příležitost k pomstě. Pokud jste si vysloužili jejich nepřátelství, postarají se o to, aby vám znepříjemnili život. Ve snaze pomstít se pokračují a nepřestanou, dokud a dokud nedosáhnou cíle. Chovají zášť a pravděpodobně vás budou vnímat jako nepřítele po zbytek života.

 • 3.

  Rak

  Rak
  Raci jsou velmi opatrní, pokud jde o snahu o pomstu. Dají si záležet na tom, aby nepropásli žádnou příležitost. Jejich způsoby hledání pomsty jsou často destruktivní a devastující.

 • 4.

  Štír

  Štír
  Ani Štíři neodpouštějí snadno. Svou pomstu vykonají i po letech a jakmile se pro ni jednou rozhodnou, není cesty zpět. Je těžké je přesvědčit k odpuštění a nevadí jim použít obskurní prostředky, když jde o pomstu.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz