Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C

4 znamení zvěrokruhu, jejichž jazykem lásky jsou dárky

/
 • Tihle vás zahrnou dary
  Tihle vás zahrnou dary (Shutterstock)
  23. května 2022 ● 09:49

  Pokud jde o vyjadřování citů a projevování náklonnosti, není neobvyklé, že má člověk více než jeden jazyk lásky. Dnes se tedy podíváme na znamení zvěrokruhu, jejichž jazykem lásky je dávání a přijímání dárků.

 • 1.

  Vodnář

  Vodnář
  Některá znamení nejsou tak výmluvná, pokud jde o vyjádření nejhlubších emocí. To je jeden z důvodů, proč Vodnáři používají materiální bohatství, aby se dvořili svému příteli nebo přítelkyni. Ať už se jedná o nákupy, dlouho očekávanou a čerstvě vydanou knihu nebo dokonce luxusní dovolenou, Vodnář je nekorunovaným králem dávání nádherných dárků.

 • 2.

  Beran

  Beran
  Jsou tací, kteří si cení slov vycházejících ze srdce, a pak jsou tací, kteří věří pouze činům a nejlépe velkým gestům. Beran je znamení, které věří v to druhé, proto touží po dárcích jako projevu náklonnosti. I oni zasypou svou lásku růžemi, luxusními předměty i vlastnoručně vyrobenými dárky, aby ji přesvědčili o své náklonnosti.

 • 3.

  Lev

  Lev
  Lev rozmazluje hlavně mlsouny. Ať už jsou to doma připravované dobroty či kupované pamlsky, Lev vždycky své lásce něco podstrčí. Dá se s jistotou říci, že jejich protějšek nikdy netrpí hladem, protože ho štědře zásobuje láskyplně připraveným jídlem nebo vybranými dobrotami.

 • 4.

  Střelec

  Střelec
  Většina Střelců je velmi ambiciózních. Díky tomu jim často zbývá jen málo času na jejich partnera. Ale i když se svým nápadníkem nikdy nestráví dostatek času, dávají mu v hojné míře dárky, aby mu to vynahradili. Ať už je to koš s oblíbenými dobrotami nebo hodinky z limitované edice, po kterých toužíte, věnují pozornost vašim touhám a snaží se potěšit!

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz