Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Znáte zákon přitažlivosti? Tyhle kameny k vám přitáhnou lásku a odhalí i nevěru

/
 • Přivolejte si lásku a štěstí!
  Přivolejte si lásku a štěstí! (istock.com)
  24. září 2022 ● 06:00

  Zákon přitažlivosti funguje celkem jednoduše. Když něco vyšlete, tak si to taky přitáhnete. Když se budete mračit, ostatní se budou mračit taky. Úsměv vyvolá zase úsměv. U drahých kamenů to platí stejně. Když budete mít po ruce ty správné, přitáhnete si k sobě štěstí, lásku a taky lidi, které chcete.

  Lidé ve starověkém Egyptě věřili, že drahé kameny v sobě obsahují regenerující schopnosti, proto s nimi pohřbívali své blízké. Dnes se používají k očištění těla od negativní energie. A taky se jimi dají léčit různé fyzické neduhy. Které čtyři drahé kameny přitahují lásku a štěstí?

 • 1.

  Rodochrozit

  rodochrozit

  Méně známý drahokam, ale v Jižní Americe ho doslova milují. Někdy se mu říká růžový Inka, protože indiáni v Andách věřili, že obsahuje krev předků významných Inků. Je to kámen, který přináší do života nezištnou lásku a soucit. Působí blahodárně na srdce a vztahy, a přitahuje spřízněné duše. Můžete ho sehnat v odstínech růžové, červené, hnědé, žluté a šedé. Kámen taky pomáhá k emoční rovnováze ve stávajícím vztahu a vytváří pocity klidu. Posiluje také přátelství.

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop: Co čeká jednotlivá znamení na podzim? • Videohub

 • 2.

  Růženín

  Tenhle růžový kámen vám přinese do vašeho života více lásky a náklonnosti. Růženín je kámen bezpodmínečné lásky a vyzařuje masivní pozitivní energii. A co je nejdůležitější, pomůže vám přilákat lásku a porazit smutky ve vašem životě. Je obzvláště důležitý pro ženy, které hledají lásku, nebo pro ty, které chtějí zlepšit svůj milostný život.

 • 3.

  Opál

  opál

  Opál je mnohobarevný kámen, který podporuje pocity přátelství. Jakmile ho budete mít, přilákáte k sobě spoustu přátel. Je to taky kámen pokušení, který zesiluje city a uvolňuje zábrany. Hledáte-li chvilkovou aférku, dejte si ho do kapsy, budete se divit. Může ale také působit jako stabilizační prvek citů. Říká se, že když budete nosit opál, zajistí vám věrnost, loajalitu a spontánnost.

   

   

 • 4.

  Tyrkys

  Tenhle krásný a oblíbený kámen má barvu mořské pěny a je považovaný za klenot vztahů a sebepoznání. Podporuje meditaci, oběh a duchovní stav. Je to víceúčelový kámen, který pomáhá zlepšit milostné vztahy a přátelství. Hrozí-li nebezpečí nevěry, prý dokáže změnit barvu, aby majitele varoval. Je to očistný kámen, který rozptyluje negativní energii.

   

Autor: Ivana Ašenbrenerová

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz