Co děláte, když vám někdo ublíží nebo máte splín? Býci se přejídají, Štíři mlčí

/
 • (Shutterstock)
  18. března 2017 ● 06:00

  Každý z nás snáší emocionální i fyzickou bolest jinak. Záleží i na tom, v jakém slunečním znamení jste se narodili. Někdo je veselý, jiný se uzavře do sebe, další naopak vykročí do boje. Jací jste vy podle zvěrokruhu? Souhlasí to?

 • 1.

  Beran

  ..


  Zdvojnásobí tréninky

  Když někdo emocionálně zraní Berana, nemůže očekávat, že se stáhne do ústraní. Naopak, Beran si přidá další fyzickou aktivitu, hodinu v posilovně nebo si zajde zaběhat. Jedině tak dostane svoje emoce ven.

   

   

   

 • 2.

  Býk

  ..

   

  Začne se přejídat

  U Býka je více než pravděpodobné, že je dobrý kuchař a velmi rád si vychutnává nejrůznější pokrmy. To se projevuje i ve chvíli, když mu někdo pošlape city. To se asi začne oddávat jídlu ještě víc.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

  ..

   

  Obklopí se lidmi

  Blíženci, vaše znamení je velmi společenské a je pro vás typické, že když trpí vaše duše, budete kolem sebe potřebovat lidi. Váš obvykle zaplněný týdenní kalendář se zaplní dvojnásobně a bude to tak do té doby, než se budete cítit lépe.

   

   

  Video
  720p480p360p240p

  Specialista na feng-šuej Jiří Černák vám poradí, jak si zařídit domov. • Adam Balažovič

   

   

 • 4.

  Rak

  ..

   

  Schovává se pod peřinu

  Většina lidí chce utéct a schovat se, když jsou zranění, ale znamení Raka tuhle touhu dotáhne k dokonalosti. Raci se sice schovají takříkajíc pod peřinu, ale vezmou si na pomoc ještě zmrzlinu a stoh časopisů. Tahle dvojka bude jejich nejlepší kamarádka.

   

   

 • 5.

  Lev

  ..


  Vpřed a pomstít se!

  Už jste někdy slyšeli frázi "úspěch je nejlepší pomsta"? Tak to je hlavní motto naštvaných a ublížených Lvů. Od nich nečekejte slzy, mlčení či výčitky, Lvi začnou hrát svoji vlastní hru a budou chtít vyhrát.

   

   

   

 • 6.

  Panna

  ..

  Analyzují věci až do úmoru

  Lidé narození ve znamení Panny jsou známí pro své analytické myšlení a neustálé rozpitvávání věcí. Když cítí duševní bolest, v tomto směru ze sebe vydají skutečně super výkon! Budou pořád dokola analyzovat to, co se stalo, až to nakonec unaví i je samotné.

   

   

 • 7.

  Váhy

  ..

  Předvádějí se

  Vaše rodina i přátelé už jsou asi zvyklí, co od vás můžou očekávat, když máte smutek na duši. Váhy se totiž začnou tak trochu předvádět a v době, kdy jim není nejlépe, se z nich stane úplně někdo jiný. Až se bolest zahojí, stará dobrá Váha se zase vrátí.

   

   

   

 • 8.

  Štír

  ..

  Mlčí a nemluví

  Narodili jste se v znamení Štíra? Pak budete milovat ticho, samotu a mlčení, jakmile vás přepadne špatná nálada nebo vám někdo ublíží či vás zkritizuje. Když ztichnete na delší dobu, lidé by měli vědět, že se mají schovat, protože nebude trvat dlouho, a budete připraveni k boji.

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  ..

   

  Utíkají

  Pokud někdo ublíží vašemu znamení, projeví se vaše vrozená potřeba po svobodě. Střelci začnou utíkat a může to trvat měsíce, než se zase vrátí v závislosti na tom, jak hluboce byli zraněni.

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  ..

   

  Hádají se a kopou

  Kozoroh je jedním z těch znamení, které nesnese, když je mu ubližováno. Pokud mu tedy někdo ublížil, je pravděpodobné, že se s ním pustí do slovní přestřelky nebo hádky, aby se z toho vymluvil.

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  ..

   

  Žije ve světě fantazie

  Je těžké dostat se k emocionální stránce Vodnáře, zvláště když jste ho nějak zranili. Nebuďte proto překvapeni, když se rozhodně převléknou do nějaké filmové postavy z fantasy filmu. Takhle prostě Vodnář řeší emocionální ublížení.

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  ..

   

  Podléhají závislostem

  Když někdo zraní osoby, které se narodily ve znamení Ryb, musí počítat, že nasměrují energii k závislostem. Zármutek a naštvanost zahánějí třeba čokoládou, sexem a jinými závislostmi. Až budou jejich smysly uspokojeny a žal zažehnán, vrátí se k normálu.

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Lena TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz