Barvy podle hvězd: Beranům prospěje červená, Rakům bílá!

/
 • (iStock)
  8. července 2017 ● 06:00

  Každý z nás se narodil v určitém znamení zvěrokruhu a je přirozené, že ke každému z nás se hodí jiná barva. Naučte se experimentovat s odstíny, které odrazí vaši osobnost a posílá vaše silné stránky!

 • 1.

  Beran

  Beran

   

  Vaše barvy jsou spojeny s planetou Mars a patří k nim hlavně ohnivé odstíny červené a jasně oranžové. Tyto barvy jsou pro vás jako stvořené, protože vás stimulují, oživují a motivují. Jsou spojeny se svalovým systémem, krví, tepnami, hlavou a mozkem. Červená je barva, která symbolizuje nezdolnou energii a nadšení, tak se obklopte právě touto barvou!

   

   

 • 2.

  Býk

  Býk

   

  Býci jsou ovládáni Venuší. Ta je fyzicky spojená s krkem a metabolismem. Taky to znamená, že se rádi krášlíte a šetříte. Vzhledem k tomu, že je Venuše ženský element, znamení Býka je spojeno především s růžovou barvou. Ovšem kromě růžové vám bude svědčit i zelená, která je symbolem klidu a vyrovnanosti. Je spojovaná s rodinou a srdcem a je to taky barva srdeční čakry.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

   

  Blíženci, vy jste ovládaní Merukurem, a hodí se k vám oranžová nebo žlutá barva. Blíženci jsou pozitivní, rychlí a často měnící náladu. Fyzicky je Merkur spojený s rameny, nervovým systémem a dýcháním. Oranžová je barva rozmanitosti a inspirace, a to je vlastní jedině Blížencům. Je to taky barva, která podporuje zkoumání, což Blížencům vyhovuje.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

   

  Lidé narození ve znamení Raka jsou řízeni Měsícem a ten je spojen s měkkými, živými a vnímavými barvami, jako je bílá, šedá, stříbrná a krémová. Toto znamení zvěrokruhu a jeho barevné významy zahrnují vliv na ženské části těla, jako je děloha, reprodukční systém, prsa a tak dále. Jste pečující a starostliví a výše uvedené barvy vám pomohou, abyste se více ponořili do svých snů.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

   

  Lvi jsou ovládání a ovlivňováni Sluncem. Lvi jsou teplí a tvořiví a mívají problémy se srdečním systémem a zády. Tomuto znamení zvěrokruhu prospějí barvy v odstínu zlaté, královsky fialové a oranžové. Zvláště zlatá a oranžová jsou zářivé barvy, které podpoří vaši odvahu a sílu.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

   

  Panna, podobně jako Blíženci, je ovládaná Merkurem. Je spojena s prvkem Země, proto jeho význam a barevné asociace zahrnují zemité odstíny olivové, zelené, okrové a karamelové. Panna je spojena se spodním zažívacím systémem, střevem a žaludkem.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

   

  Osoby, které se narodily v tomto znamení, ovládá Venuše a vaše barvy jsou o rovnováze, spojení a harmonii. Váhy jsou spojeny s endokrinním systémem, ledvinami, a proto se k nim hodí pastelové barvy, včetně růžové, pistáciové, levandulové a broskvové. Příroda, harmonie a vyrovnanost vám dělají dobře, takže tyhle barvy vám určitě prospějí.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

   

  Toto astrologické znamení je ovládáno Plutem, který se ve skutečnosti už nepovažuje za planetu. Štír má mnoho barevných významů, včetně transformace, porodu a zesílení. Takže, když přemýšlíte o svých barvách, myslete na barvy jako krvavě červená, karmínová, černá, kaštanová, vínová a další vzrušující a intenzivní barvy. Je spojena s genitálními a vylučovacími systémy. Zvláště červená barva dokáže proniknout hluboko do vašeho nitra a rozproudit i to, co je skryté.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

   

  Lidé narození ve znamení Střelce jsou spojeni s růstem a povznášením. Ovládá je Jupiter a ovlivňuje orgány jako játra, autonomní nervový systém a nohy. Barvy tohoto znamení jsou fialová, švestková a tmavě modrá. Střelci mají radost z objevování nového, proto je fialová právě pro vás ideální. Dokáže ve vás povzbudit intuici a touhu po dobrodružství.

   

  Jaké jsou nejvzácnější a nejkrásnější barvy očí? Tyhle:

  Video
  720p480p360p240p

  Nejkrásnější a nejvzácnější barvy očí • Youtube/

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

   

  Lidé narození ve znamení Kozoroha se dokážou orientovat ve zmatku a dokážou jasně vidět i ve tmě. Proto vás ostatní rádi vyhledávají. Jste disciplinovaní a vyzrálí. Jste ovlivněni planetou Saturn, která má vliv na kosti, zuby a pokožku. Hodí se k vám černá, tmavě hnědá a šedá barva.

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

   

  Toto energizující, elektrizující a inovativní znamení ovládá planeta Uran a je spojeno s bioelektrickými impulzy a kotníky. Vodnáři patří mezi nejcitlivější znamení s bohatým vnitřním světem. Proto se k vám hodí tyrkysová a akvamarínová barva, které jsou ideální pro minimalizaci stresu. Navíc dokážou zklidnit a harmonizovat vaše emoce a myšlenky.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

   

  Citlivé Ryby dokážou spoustu věcí vycítit, ani je nemusí pojmenovat. Jsou řízeny Neptunem, pro který je typická empatie. Neptun má vliv na lymfatický systém, tělesné tekutiny a psychiku. Snícím Rybám prospějí indigové, modré barvy a všechny barvy moře, jako jsou zelené a modré odstíny oceánu. Nejvhodnější barva pro Ryby je mořská zelená, která jim pomůže najít cíl, ke kterému mají směřovat.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz