Čeho se bojíte nejvíc? Ryby mají strach z hádek, Štíři ze selhání

/
 • (Profimedia)
  26. července 2017 ● 06:00

  Možná máte strach z pavouků, výšek nebo jízdy ve výtahu. A možná ani nevíte, čeho se vlastně bojíte. Třeba to jsou nějaké životní situace, které vás děsí a se kterými byste si neuměli poradit. Jaký strach je pro vás typický podle zvěrokruhu?

 • 1.

  Beran

   

  Berani se modlí, aby nikdy neměli nudný život, takže jejich největší strach spočívá v tom, že jejich vztahy nebudou trvalé a vazby, které již navázali, by mohly být přerušeny. Je to takzvaný strach z rozbití.

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk

   

  Býci jsou známí tím, že jsou pevní a spolehliví jako skála, pokud jde o vztahy s druhými lidmi. Máte představu o tom, kam chcete jít a co musíte udělat, aby váš život plynul podle vašich představ, a vy se snažíte udržet na této cestě. Věc, která vás ale děsí, je ta, že byste se měli ocitnout mimo svou zónu pohodlí. Váš strach nese jméno „strach z nekonzistence“.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

   

  Blíženci jsou společenští, kreativní a milující společenské aktivity. Vzhledem k tomu, jak žijete a jak jste schopní vyjádřit sebe sama a svou kreativitu, obáváte se, že nedokážete následovat správně svoje vášně. Vy jste nejvíc vyděšení, že zůstanete stát a že nebudete nejlepší ze všech.

   

   

   

   

 • 4.

  Rak

   

  Raci, jste velmi emocionálně založení lidé s velkou citlivostí. Máte neuvěřitelnou schopnost soucitu a empatie pro ostatní lidi. Je tedy logické, že vaším největším vnitřním strachem je strach z odmítnutí. Nemůžete doslova vystát myšlenku, že otevřete svoje srdce a někdo ho pošlape.

   

   

   

   

 • 5.

  Lev

   

  Lvi před světem vystupují jako sebejistí a silní jedinci – a takoví většinou také jste. Ovšem pokud si troufnete podívat se do svého nitra, uvědomíte si, že se bojíte toho, že byste mohli být druhými podhodnoceni a že by si vás, nedej bůh, dokonce někdo dostatečně nevšiml.

   

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

   

  Panny jsou lidé, kteří se objeví přesně tam, kde řekli, že se objeví. Věci děláte co možná nejsprávněji a efektivním způsobem plníte svoje aktivity. Vaše největší obavy pramení z toho, že byste něco neudělali tak, jak máte, nebo že by vás někdo nechtěl poslouchat. Chaos vás děsí a ten je taky váš největší strach.

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy

   

  Váhy jsou mírumilovné, laskavé a mají porozumění. Nesnášíte konflikty a konfrontaci a uděláte vše pro to, abyste udržely pohodu a klid mezi lidmi. Těší vás, když jsou lidé šťastní. Uvnitř se nejvíc bojíte toho, že by někdo mohl být nešťastný kvůli tomu, co jste udělaly vy.

   

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

   

   

  Nezáleží na tom, jaké úkoly se na vás hrnou. Máte schopnost povznést se nad ně a transformovat svůj život do procesu. Ačkoli jste vášniví, vášně a emoce umíte střežit, aby je nebylo vidět. Štíři, vy máte strach ze selhání, ale to, čeho se bojíte ještě víc, je, že by někdo mohl prokouknout vaše nejhlubší pocity a nejistoty.

   

   

   

 • 9.

  Střelec

   

  Jste volní jako ptáci, tvůrčí a máte dostatek energie. Život může být pro vás divoká jízda, ale nemůžete mít všechno. Proto se tajně bojíte toho, že by vás mohl ovládat někdo jiný a že nebudete mít možnost žít si po svém.

   

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

   

  Kozorozi mají svoje sny a skvěle dokážou tyhle sny převést do reality. Máte ambice, motivaci a snahu, abyste dosáhli všeho, po čem prahnete. Pod tím vším je ale strach z toho, že nejste dost dobří a že nikdo nepochopí vaše vize a sny.

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

   

  Vodnáři jsou skvělí v tom, že jsou intenzivní, a přesto dokážou zůstat klidní a pomáhat ostatním lidem najít smysl pro mír, když to zoufale hledají. Nejvíc se bojíte toho, že budete vyloučeni ze života svého milovaného partnera, a děsí vás, že nebudete ve správnou chvíli na správném místě, zvláště když bude váš partner potřebovat pomoc.

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby

   

  Ryby jsou supercitlivé typy, nesnášejí kritiku a nejvíc ze všeho se bojí konfrontace. Nic není pro Ryby horší než pocit, že se budou muset hádat nebo vstoupit do nějakého konfliktu.

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Mona TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz