Lháři podle znamení: Berani nelžou, Štír využívá lež jako zbraň.

/
 • Mluvíte vždycky pravdu
  Mluvíte vždycky pravdu (profimedia.cz)
  8. srpna 2017 ● 10:10

  Která znamení ráda zalžou, a pro která je lež tabu? Lhát můžeme z mnoha důvodů a někdy je ani nepovažujeme za zavrženíhodné, ale je to opravdu tak?

 • 1.

  Beran

  ...
  U Berana člověk nikdy neví, na čem je. Toto znamení usiluje o osobnostní rozvoj a nepotřebuje lhát. Nic neplánuje a žije přítomností, v níž, pokud se dostane nečekaně do problému, zalže v důsledku toho, aby si pomohl.

 • 2.

  Býk

  ...
  Býk je loajální a trpělivý člověk, který přirozeně dobře vychází s lidmi. Jeho velkou slabostí je to, že nedokáže říci "ne" a tak se často upíše vlastním slib, který není schopen dodržet nebo naplnit. Je v tom však celkem "nevinně".

 • 3.

  Blíženci

  ...
  Blíženci jsou velmi komunikativní a společenské povahy, které mají někdy dva životy. Jeden přizpůsobivý a jeden přelétavý, ve kterém častokrát Natar hlouposti, jakým ani oni sami nevěří. Slovům prostě nedávají extra hodnotu a tak si ani neuvědomují, že někoho tím zavádějí. Netřeba se na ně spoléhat, ale brát je s rezervou.

 • 4.

  Rak

  ...
  Rak vyhledává slabší povahy lidí, aby jim mohl podat pomocnou ruku, ale to jen z důvodu vlastního uspokojení malého ega. V otázkách komunikace se stávají oběťmi vlastních slibů. Dokáží lhát, ale pokud jim na to někdo přijde, stáhnou se do bezpečí a trvají na tom, že ten, kdo to pokazil, nejsou oni. Vyhněte se ústním dohodám s nimi a raději se pojistěte smlouvou na papíře.

 • 5.

  Lev

  ...
  Suverénně vystupování, zdravé sebevědomí a nebojácnost dělá toto znamení překvapivě čestným. Lev má totiž obrovskou hrdost a nikdy by se neponížil hraním špinavé hry. Co na srdci, to na jazyku, i když ho to může stát ztrátu partnera, no víte alespoň, na čem při něm jste.

 • 6.

  Panna

  ...
  Nejčistší znamení je zároveň i nejčestnějším. Nehrne se do něčeho, co nedokáže naplnit a zbytečně si nedává velké cíle. Je proto spolehlivým člověkem ve všech směrech. Má dobře vyvinutý smysl pro detail, a tak mu nic neunikne.

 • 7.

  Váhy

  ...
  Váhy patří mezi nekonfliktní znamení, které se raději zdrží komentáře, než aby si měli někoho rozzlobit. Někomu se však mohou právě tímto chováním zdát falešné a bez názoru. Váhy neradi zavádějí, no častokrát klamou sami sebe.

 • 8.

  Štír

  ...
  Štír se zajímá o vše skryté, protože věří, že za tím je něco víc. Nesnáší autoritu a tlak společnosti. Spoléhá se především sám na sebe a když selže, je ochoten udělat cokoliv, aby z dané situace vyšel ven jako nevinný. Lež využívá jako zbraň na ochranu svého postavení.

 • 9.

  Střelec

  ...
  Střelec je označován za věčného hledače pravdy. I proto se vyhýbá jakýmkoli konfliktům spojeným s intrikami, lžemi a nekalou hrou. Je příliš hrdý na to, aby se do takového něčeho pouštěl. To ale neznamená, že je kliďas. Právě naopak, je velmi implulzívny a citově založený.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  Kozoroh si hlídá své soukromí a málokoho si připustí k tělu, proto může působit někdy povýšeně. Z každé situace se snaží vytěžit maximum, ale pokud mu někdo stojí v cestě, není ochoten pomáhat si llží a podrazem. Raději se vyhýbavě stáhne a zaujme neutrální postoj, vyslechne si obě strany, ale je si vědom toho, že je lepší si nechat tyto zprávy v tajnosti, aby sám nespadl do lži.

 • 11.

  Vodnář

  ...
  Vodnář se nenechá ničím a nikým omezovat. Je těžké odhadnout jeho povahu, protože je plný paradoxů a protikladů. Mezi všechny znamení je označován za rodilého lháře. Lhaní je součástí jeho každodenního života a nekonečné sliby také.

 • 12.

  Ryby

  ...
  Ryby jsou uvnitř velmi křehké a zranitelné bytosti, ale navenek se to snaží zakrývat. Obměňují masky na obličeji - tváří se jako obětaví lidé s milosrdnou povahou, kteří slíbí i modré z nebe, aljsou příliš líné, aby sliby dodržely.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Irma TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz