Test osobnosti: Kdybyste byla bota, co byste byla?

/
 • Jaké boty jsou vaším osudem?
  Jaké boty jsou vaším osudem? (profimedia)
  8. března 2018 ● 11:40

  „Dobrá žena s dobrým párem bot nemůže být nikdy ošklivá," říkala Coco Chanel a pravda je, že boty hrají v ženském životě velkou roli. A co vy? Byla byste teniska, lodička, bota na klínku nebo sandál? Otestujte se v zábavném testu osobnosti. 

 • 1.

  Kdybys byla bota, byla bys... teniska.

  ...

   

  Výstřední boty vás nepřitahují, mnohem líp se cítíte ve spolehlivém páru tenisek.
  Proč je máte ráda? Jsou jako vy: odolné, spolehlivé a sportovní.Stejně jako teniska je vždy trvanlivá a domácí, přátelé vám mohou věřit, abyste dali dobrou radu a byli (pohodlné) rameno, na které se můžete opřít.

 • 2.

  Kdybys byla bota, byla bys… bota na klínu.

  ...

   

  Jste zábavná a populární mezi přáteli, snadno získáváte pozornost a jste ráda, když se na vás všichni dívají. Navíc jste chápavá a nejste nafoukaná, líbí se vám v klubu i na pláži, takže o přátele nemáte nouzi a váš život je plný nových zážitků

 • 3.

  Kdybys byla bota, byla bys… lodička.

  ...

  Vy jste ztělesněním úrovně a sofistikovanosti. Nelákají vás pochybné bary, nebo kina, táhne vás to spíš do muzeí, nebo stylových kaváren.  Jste si vědoma své hodnoty, jste jedinečná a rozhodně stojí za to se s vámi znát.

 • 4.

  Kdybys byla bota, byla bys … sandál.

  ...

   

  Jste příjemná a proto vás mají všichni rádi. Možná si někdo myslí, že berete život příliš na lehkou váhu, ale tím si nelamte hlavu. Prostě si volíte vlastní způsoby. Relaxace je vaše motto a oblékání je jen další způsob, jak si po práci zpříjemnit den a relaxovat (stejně jako dobrý čaj a vonná svíčka).

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz