Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 10°C

Magie keltských uzlů: Který je váš?

/
 • Vyberte si svůj mocný symbol.
  Vyberte si svůj mocný symbol. (archiv)
  28. března 2019 ● 11:58

  Uzly jsoou velmi starobylá forma čarodějnictví. Uzel představuje kontinuitu, nekonečný tok energie. Nikdy nemůžeme najít začátek a konec uzlu, keltské uzly představují dokonalé magické poznání: minulost, přítomnost a budoucnost je jedna, je to teď! Který si vyberete vy?

 • 1.

  1. Strom života

  ...
  Ve vás je velký potenciál. Vaše kořeny jsou hluboko na Zemi a ve svém životě chcete pevné základy. Uzemnění bude pro vás přínosné. Čím více budete čerpat energii ze Země, tím více budete v souladu se světem kolem vás, a čím více budete žít.  Pečujte o zdraví své páteře

 • 2.

  2. Vnitřní oheň

  ...
  Vybrali jste si keltský uzel, který představuje oheň a  Fénixe, posvátného ohnivého ptáka. Jsi velmi ambiciózní člověk plný energie a vášně. Oheň hoří jasně, to by měl každý ohnivý člověk vědět, proto šetřete palivem a na oheň přikládejte postupně.Čím více uplatníte svou vášeň a tvořivost, tím šťastnější budete.

 • 3.

  4. Pentakl

  ...
  Duch Země mluví k vám jasným hlasem skrze toto keltské znamení. Buďte jednotní s přírodou. Síla, kterou vládnete, je nezměrná a může hodně dobrého vám i druhým. Velký drak mluví o spojení s přírodou. Měli byste trávit více času v přírodě, což vám pomůže kultivovat vaši sílu.

 • 4.

  3. Velký drak

  ...
  Pokud jste si vybrali tento keltský sigil, zvolili jste velký symbol ochrany a osobní moci, Pentakl. Je načase, abyste svůj život dostali do harmonie, jak duševní, tak i tělesnou stránku. Budete pociťovat výhody ochranných magických praktik a magie vám pomůže realizovat vaše touhy.

 • 5.

  5. Kočičí uzel

  ...
  Pokud jste si vybrali tento keltský sigil, pracujete s pocitem rychlosti a hbitosti. Jste flexibilní člověk, ale zároveň nechcete být rušeni vnějšími vlivy. Máte velkou schopnost vytušit  svou cestu, i když ji nevidíte.  Čím víc poznáte sami sebe, tím lépe pochopíte svět.

 • 6.

  6. Květina božského slunce

  ...
  Vaše srdce je otevřená kniha. Vyzařujete teplou a přátelskou energii. Pocit uvolnění je klíčem k vašemu úspěchu. Následujte slunce a nikdy neztratíte cestu. Dobře se starejte o kolena, aby vaše tělo zůstalo silné.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz