Co o vás prozradí křestní jméno? Spočítejte si to!

/
 • (istock.com)
  28. března 2018 ● 06:00

  Křestní jméno vám může v životě pomoct naplnit životní úkol. Čím jasnější a jednodušší jméno, tím přirozenější je majitel jména. Máte-li dvě jména, jste mnohostranně nadaný, ale dost často nevíte, co s tím. V čísle vašeho jména můžete najít jakýsi návod na použití. A číslo vašeho jména obsahuje taky pozemskou karmu, čímž určuje i váš osud. Jak vibruje vaše jméno?

 • 1.

  Jak číslo jména vypočítat? A co když s vámi neladí?

  Autor: archiv blesku

   

  Jednotlivá písmenka jsou spojená s určitým číslem a každé číslo má svůj význam. Ten pak propůjčuje jménu jeho vlastní vibrace. Číslo vašeho jména by mělo souhlasit s osudovým číslem nebo aspoň s číslem dne narození či číslem skryté podstaty. Pokud nenacházíte shodu, měli byste uvažovat o opravě jména, čímž život harmonizujete.

   

  Jaké jsou možnosti? Máte-li více jmen, pak můžete jedno vynechat (například Anna-Marie). Nebo naopak přidejte všechna jména, která vám byla dána do vínku. Lze například započítat jen počáteční písmeno – například Karel A. Nový. Můžete ovšem změnit jméno zcela, ovšem vždy by mělo být v souladu s datem narození a číslem osobnosti.

   

  K výpočtu čísla vašeho jména použijte všechna vaše křestní jména, která jste získali při narození. Nejprve dosadíte za písmena čísla podle tabulky. Například se jmenujete: Karolina Mia. Podle tabulky sečtete všechna čísla: 2+1+9+6+3+9+5+2+4+9+1= 5+1 = 6. Číslem vašeho křestního jména je číslo 6.

   

 • 2.

  Číslo 1

  Autor: shutterstock.com

   

  Jste sebevědomí, rozhodní a míváte pevnou vůli. Máte skvělou paměť a neradi se otevíráte novým a moderním věcem. Jste výborní organizátoři, máte vůdčí schopnosti a je vám dána cílevědomost a taky spolehlivost. Díky tomu jste v životě úspěšní. Rádi pomůžete ostatním, ženete je kupředu a jste vždy připraveni pomoci. Někdy jste líní a netrpěliví, nemáte rádi jiný názor. Občas jste nesnesitelní kvůli nadměrnému sebevědomí a panovačnosti.

   

   

   

   

   

 • 3.

  Číslo 2

  Autor: shutterstock.com

   

  Dvojky jsou mírné, trpělivé a citlivé. Pocity a emoce pro ně hodně znamenají. Obvykle jsou tito lidé velcí diplomaté. Jsou také pořádní, šetřiví a taktní. Snaží se po celý život hledat harmonii a touží po kvalitním vztahu po celý život. Milují rodinný život, ale i v práci se cítí dobře. Dvojky mají rády práci v kolektivu a jsou to dobří týmoví hráči. Někdy můžou být přecitlivělé, nedůtklivé a bojácné. Před problémy raději utečou, než by je řešily. Pozor na prchlivost a závislosti, těm podléhají dvojky dost často.

   

   

   

   

   

 • 4.

  Číslo 3

  Autor: shutterstock.com

   

  Máte-li číslo 3, budete velmi kreativní, činorodí a angažovaní. Trojky jsou inteligentní, temperamentní a příjemné, proto bývají oblíbené ve společnosti. Jsou to rození optimisté, hledači všeho nového, jsou zvědavé. Mají obvykle hodně různých talentů a velmi často mezi nimi najdete básníky či umělce. Tito lidé jsou ale taky neposední, náladoví a mají "tvrdou palici". Vždy se snaží vyhrát, protože nesnášejí prohry. V životě je pro nejdůležitější láska a ocenění.

   

   

   

   

 • 5.

  Číslo 4

  Autor: shutterstock.com

   

  Čtyřky jsou rození spolupracovníci a správci, rády mají nějakou funkci. Milují rutinu, v níž nacházejí klid a jistotu. Jsou to pečlivky, které se rády učí. Jejich pozitivní vlastností je skromnost, spolehlivost a upřímnost. Zakládají si na detailech. Tito lidé jsou ovšem taky až moc konzervativní, někdy jsou vzteklí a necitliví. Jejich pedantská povaha jim často znepříjemňuje život. Někdy jsou schopní použít i násilí, aby dosáhli toho, co chtějí.

   

   

   

   

   

 • 6.

  Číslo 5

  Autor: shutterstock.com

   

  Máte-li číslo pět, milujete svobodu, dobrodružství a cestování. Rychle všechno pochopíte, jednáte rychle a pokrokově. Dokážete se snadno nadchnout pro cokoliv, míváte umělecké sklony. Jste aktivní a podnikaví, taky romantičtí a smyslní. Býváte velmi oblíbení pro svůj styl života. Jste velmi štědří a taky dobří obchodníci. Dokážete ovšem taky porušovat zákony a předpisy, nesnášíte rutinu a monotónnost. Vaše vztahy bývají kvůli vaší spontaneitě dost často krátkodobé.

   

   

   

   

 • 7.

  Číslo 6

  Autor: shutterstock.com

   

  Pro vás jsou na prvním místě harmonie, domov, rodina a partner. Šestka znamená mateřskou sílu a energii, něhu a spolehlivost. Jste přátelští, šarmantní a dobré hospodyně. Rádi pomůžete, jste soucitní. Jste také praktičtí a ve všech oblastech života jste zodpovědní. Umíte to skvěle s penězi, nikdy nemáte prázdno ve své peněžence. Milujete krásu a hezké prostředí. Někdy jste ale až moc žárliví a míváte sklon k závislostem, ženy zejména na jídle či alkoholu. Pozor na přehnanou spořivost, která by mohla přerůst v lakotu.

   

   

   

   

 • 8.

  Číslo 7

  Autor: shutterstock.com

   

  Sedmičky se rády učí a jsou zvědavé. Rády meditují a chtějí vše pochopit na vlastní kůži. Dokážou proniknout až na dřen samé podstaty. Zažívají i velké pády, z nichž se ale dostanou. Jsou inteligentní a hluboce přemýšlivé. Vlastní je jim trpělivost a velkorysost. Nejsou hektické, rády odpočívají a relaxují. Někdy jsou ale uzavřené a nedůvěřivé, často mají nasazené růžové brýle a nechtějí vidět skutečnou realitu. Bývají pesimistické a extravagantní.

   

   

   

   

 • 9.

  Číslo 8

  Autor: shutterstock.com

   

  Máte-li osmičku, pak budete milovat úspěch, obchod, peníze a zlato. Abyste dosáhli úspěchu, jste odvážní a koncentrovaní. Jste praktičtí a velmi schopní. Máte velkou vnitřní disciplínu a dokážete sami sebe ohlídat. Své záměry dokážete snadno zrealizovat. Většinou jsou osmičky okouzlující lidé, kteří však mají jen málo přátel. Někdy jsou osmičky netrpělivé a nerady se přizpůsobují. Často jsou mezi nimi tyrani nebo buřiči, kteří těží ze své moci.

   

   

   

   

 • 10.

  Číslo 9

  Autor: shutterstock.com

   

  Devítky mají silný charakter, jsou energické, statečné a spravedlivé. Ochotně pomáhají, jsou milosrdné a nezištné. Nejraději by pomohly celému světu, pokud mohou pomoci, jsou nejšťastnější. Rychle se nadchnou a dokážou přesvědčit ostatní. Ve vztazích bývají loajální, věrné a citlivé, mívají umělecké nadání a zajímají se o filozofii a náboženství. Občas ale moc rozhazují a touží po moci. Bývají zištné, impulzivní a málo tolerantní.

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz