1. Veselý hippie
  Svoboda je pro vás to nejdůležitější, chcete žít naplno a život si užívat. Jste zvědaví, aktivní, novoty přijímáte jako výzvu, těší vás. Nesnášíte pocit, že vás někdo omezuje. Milujete překvapení, která vám život přináší.
   
 2. Nekonvenční umělec
  Máte umělecké sklony, které se snažíte uplatnit buď v zaměstnání, nebo alespoň ve volném čase. Svoboda a nezávislost je vaší volbou, jste ovšem dost individualističtí, někdy i trochu narcističtí. K okolí se někdy můžete chovat i bezohledně. Konvence nejsou nic pro vás, pohrdáte jimi.
   
 3. Citlivý samotář
  Není těžké vás zranit, takže společnost volíte opatrně. Máte pár věrných přátel, se kterými se cítíte v bezpečí, ale pokud oni nemají čas, klidně zůstanete doma. Budete si číst, snít a čekat… Dokonce i v dospělosti, jako rodiče, trochu trpíte na hřištích a školních slavnostech.
   
 4. Milovník přirozenosti
  Patříte k praskajícímu krbu v dřevěném srubu nebo na  horskou louku. S ničím se moc nepářete, nezatěžujete se nenávistí ani závistí, pomůžete, pokud je to potřeba, a nic za to nečekáte. Pohrdáte povrchností, přetvářkou, snobismem a přepjatostí.
   
 5. Tvrdý profík
  Myslíte si, že se vám život nemůže vymknout z rukou, ověřili jste si své schopnosti a jdete za svým cílem. Cynismus vám není cizí, snílci a romantici jsou vám k smíchu. Vynikáte v práci, ale chybí vám empatie, upřednostňujete své zájmy před cizími a věříte, že silnější bere všechno. Je na vás ovšem spolehnutí, ctíte dohody i smlouvy.
   
 6. Rozený diplomat
  Jste „oblíbení v kolektivu“, jak se říká. Veselí a diskrétní, přátelští, ale ne vlezlí, kolegiální, ale pořád nezávislí. Někdy potřebujete pauzu, ale pak se zase vracíte do víru událostí, dobře naladění, laskaví a plní optimismu. Máte svůj život rádi, a proto ostatním nezávidíte.
   
 7. Estét
  Když se pro něco rozhodnete, tak to platí, ať už se jedná o lásku, značku auta nebo vybavení bytu. Vybíráte si kvalitní věci, které dlouho vydrží, zrovna tak postupujete v případě zaměstnání, dokážete si na svou příležitost počkat. Máte rádi kulturu, dejte ale pozor, abyste nesklouzli ke snobismu.

 8. Snílek
  Intuice je to, co řídí váš život a nestydíte se za to, naopak, jste na to hrdí. Milujete duchovno, čtete knihy o esoterice, ale také milostné romány a různé knihy o sebepoznání. Nazíráte svět přes emoce, necháte se vést instinkty. Intuici máte vybroušenou, ale korigovat ji rozumem se někdy hodí.

 9. Divoký hazardér
  Riziko je váš živel, potřebujete k životu pocit, že se pohybujete na hraně. Potřebujete pořád nové výzvy, souboje, hazard v práci, ve vztazích, ve sportu. Jste rádi středem pozornosti, nápady z vás přímo tryskají a usedlejšími trochu pohrdáte. Pozor, vaši blízcí někdy těžko snášejí takový trysk.