Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Zaměstnání podle čínského horoskopu. V čem opravdu vynikáte?

/
 • (iStock)
  29. září 2018 ● 06:00

  Východní zvěrokruh je založen na dvanácti temperamentech, které symbolizuje dvanáct zvířat. Každé zvířecí znamení pak obsahuje pozitivní i negativní povahové rysy a charakteristiky. Jaká práce a kariéra je pro vás ideální podle čínské astrologie?

  Číňané říkají, že každý člověk má ve svém srdci ukryté zvíře roku, ve kterém se narodil. Čínský zvěrokruh by měl být přesnější než ten západní, který známe. Čím byste se tedy měli podle čínské astrologie živit, abyste byli nejen spokojení, ale také úspěšní?

   

   

 • 1.

  Které zvíře k vám náleží podle čínského horoskopu?

  Autor: archiv
   

   

   

 • 2.

  Krysa

  Autor: shutterstock.com

   

  Krysy jsou okouzlující, výrazné a povídavé. Také jsou věrné a milující. Žijí obvykle pro přítomnost. Mezi Krysami najdete spoustu spisovatelů nebo poradců. Můžou z vás být tedy skvělí právníci, protože máte velké charizma. Váš společenský způsob života z vás činí taky dobré manažery a prodejce čehokoli.

   

   

   

   

   

 • 3.

  Buvol

  Autor: shutterstock.com

   

  Lidé narození v tomto znamení jsou pracovití, vytrvalí, trpěliví a dokážou rozeznat dobré věci od špatných. Obvykle vás ostatní považují za konzervativní a spolehlivé. K vám se hodí jakákoli profese, kterou lze vykonávat z domova. Mohou z vás být dobří překladatelé, jazykoví korektoři a psavci. Máte také trpělivost pro nejrůznější tech-profese a nerozpakujete se přijmout práci, která vyžaduje cestování.

   

   

   

   

   

 • 4.

  Tygr

  Autor: shutterstock.com

   

  Tygři bývají vzpurní, silní, odvážní a stateční. Mají rádi výzvy a nezávislost. To se samozřejmě projevuje i ve výběru povolání. Tygři potřebují oheň, a to doslova. Jsou z nich dobří hasiči, záchranáři, ovšem svou energii mnozí směřují do hudby nebo psaní. Často mezi nimi najdete i piloty.

   

   

   

   

   

   

 • 5.

  Zajíc

  Autor: shutterstock.com

   

  Zajíci jsou milí, laskaví a společenští tvorové, kteří nezkazí žádnou legraci. Potřebují k životu vzrušení a je těžké je někdy zkrotit. Neradi tedy posloucháte názory druhých, takže být v podřízené funkci pro vás moc není. Výborní budete jako prodejci nemovitostí nebo někde, kde budete v kontaktu s oděvy, třeba jako návrháři nebo švadleny. Vaše láska k lidem z vás dělá výtečné učitele či terapeuty. Umíte výborně mluvit a přesvědčovat, takže se chytnete i v PR oblastech.

   

   

   

   

 • 6.

  Drak

  Autor: shutterstock.com

   

  Draci se snaží dosáhnout svého cíle. Někdy bývají moc nároční na sebe i na ostatní. Mohou z vás tedy být dobří právníci nebo architekti. Jste schopní přijímat spoustu nových informací, takže si dobře povedete i v oblasti životního prostředí nebo na poli vědeckého výzkumu. Mezi Draky bývají i televizní pracovníci a vedoucí pracovníci.

   

   

   

   

   

 • 7.

  Had

  Autor: shutterstock.com

   

  Hadi jsou velmi populární a okouzlující. Jsou doslova magnetem pro ostatní díky svému kouzlu. Mají rádi stabilitu a rutinu. Mají spoustu schopností, které je předurčují k práci sociologů či spisovatelů. Můžou z nich být vyšetřovatelé, analytici nebo umělci.

   

   

   

   

   

   

   

 • 8.

  Kůň

  Autor: shutterstock.com

   

  Lidé ve znamení Koně jsou optimističtí, společenští a velmi kreativní. Jsou také velmi nezávislí a inteligentní a mají smysl pro čest. I proto se z nich často stávají právníci, zejména obhájci. Jsou z nich také dobří novináři a publicisté.

   

   

   

   

   

 • 9.

  Koza

  Autor: shutterstock.com

   

   

  Kozy nemají rády konfrontaci a konflikty, nesnášejí, když se musí rozhodnout mezi dvěma možnostmi. Jsou vysoce empatické a nejšťastnější jsou v takové práci, kde se mohou cítit uvolněné. Mívají spoustu nápadů, které nestačí vždy realizovat. Bývají z nich dobří redaktoři, ilustrátoři, lékaři či programátoři.

   

   

   

 • 10.

  Opice

  Autor: shutterstock.com

   

  Opice jsou nezkrotné, akční a velmi kreativní. Potřebují psychicky motivující aktivity, aby se cítily dobře. Milují práci, která je nutí udělat spoustu věcí za krátkou dobu. Mají mimořádnou paměť a jsou vynalézavé. Najdete mezi nimi režiséry, inženýry nebo osoby, které se zabývají stykem s veřejností. Bývají z nich výborní HR pracovníci.

   

   

   

 • 11.

  Kohout

  Autor: shutterstock.com

   

  Lidé narození ve znamení Kohouta jsou odvážní, tvrdě pracují a skvěle se dokážou koncentrovat na dané úkoly. Pracují přesně, jsou precizní a velmi vnímaví k detailům. Proto je najdete v zábavním průmyslu, mezi učiteli a lektory. Bývají z nich taky dobří stomatologové.

   

   

   

 • 12.

  Pes

  Autor: shutterstock.com

   

  Psi jsou šťastné znamení, které miluje lidi a je pohostinné. Psi věří ve spravedlnost a úspěch na ně čeká tehdy, když jsou přímí ve svých postojích. Někdy bývají pesimističtí. Hodí se k nim všechny profese, kde mohou zužitkovat svou pohostinnost, bývají z nich také herci a softwaroví vývojáři.

   

   

 • 13.

  Vepř

   

  Autor: shutterstock.com

   

  Vepři jsou silní a mají hodně energie. Jsou vysoce inteligentní a milují intelektuální rozhovory. Mají zvláštní smysl pro humor a rádi pečují o ostatní. Tahle povahová vlastnost z nich dělá skvělé veterináře, ale najdete mezi nimi taky designéry a návrháře.

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz