Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 9°C

Test sepnutých rukou: Který palec máte nahoře vy?

/
 • Jak skládáte ruce vy?
  Jak skládáte ruce vy? (archiv)
  22. ledna 2019 ● 11:15

  Sepněte ruce tak, jak je to pro vás přirozené. Jednak velmi pravděpodobně zjistíte, jestli jste přirozeně pravák nebo levák, jednak si můžete přečíct, co to o vás vypovídá. Sedí?

 • 1.

  Dominantní pravý palec

  ...
  ...
  Autor: archiv
  Takto skládá ruce 2/3 populace, protože je to pro praváka pohodlnější poloha.

  Co to o nás vypovídá? Přemýšlíte logicky, dobře věci rozvážíte, než se k něčemu rozhodnete, a v kolektivu jste celkem oblíbení. Máte rádi společnost a v mezi lidmi, kteří vás mají rádi, se cítíte lépe, než o samotě.
  Jste zranitelní, těžko své názory obhajujete před okolím, a i když víte, co je správné, někdy se necháte tlakem většiny zviklat.

   

 • 2.

  Dominantní levý palec  ...
  ...
  Autor: archiv
  Lidé s dominantním levým palcem mívají velmi vyvinutou intuici a většinou se jí i řídí. Snadno poznají lež i přetvářku. Patří spíš k introvertům, lidé se na ně často obracejí o radu. Ve společnosti sice nepůsobí plaše, ale neotevřou se zcela.

  Jsou odvážní, nebojí se rizika a snaží se dosáhnout svých cílů bez ohledu na to, co si o nich ostatní myslí. Nejhorší je pro ně nuda a stagnace. 

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz