Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Manikúra o vás mnohé prozradí: Jaké nehtíky máte vy?

/
 • Kulaté nebo jako dýky?
  Kulaté nebo jako dýky? (istock.com)
  31. ledna 2019 ● 12:24

  Přirozený tvar nehtů vám dala příroda, ale to, jakou si necháte udělat manikúru, o tom rozhodujete sama. Vaše nehty prozrazují kdo jste a kam směřujete.

 • 1.

  Špičaté

  ...
  ...
  Autor: archiv
  Jste extravagantní, výrazná, ráda poutáte pozornost. Dejte ale pozor, aby forma nepřebila obsah a abyste lidem nabídly něco víc, než jen šokující exteriér. Pozornost je pro vás droga a když vám někdo stojí v cestě, bojujete vysloveně „zuby nehty“.

 • 2.

  Oblé

  ...
  ...
  Autor: archiv
  Jste asertivní a víte, co chcete. Dobrá v taktice, přátelská a racionální, lidé se na vás rádi obracejí s žádostí o pomoc a radu. Snažíte se jim poradit co nejlépe, ale nikdy nezapomínáte na svůj prospěch.  

 • 3.

  Kulaté

  ...
  ...
  Autor: archiv
  Pozornost vám nedělá dobře, nerada jste v centru zájmu, bojíte se, že se ztrapníte, nebo že na vás někdo zaútočí. Nejlépe se cítíte doma nebo v práci, v prostředí, které znáte, dobře se v něm orientujete a víte, že tam nehrozí útok.

 • 4.

  Mandlové

  ...
  ...
  Autor: archiv
  Máte ráda drama a jste ráda, když jsou váš hlas a vaše názory slyšet. Stejně se chováte i ve vztahu. Máte uměleckou duši a vysoké ambice.

 • 5.

  S ubroušenou špičkou

  ...
  ...
  Autor: archiv
  Tyhle nehaty mají tvar jako baletní piškot a pokud ho volíte, jste křehká, precizní a trochu pedantická. Zakládáte si na své pověti a na tom, co si o vás myslí ostatní.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz