Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Největší "šarméři" horoskopu: Která znamení jsou neodolatelná?

/
 • Jste pořád v obležení?
  Jste pořád v obležení? (iStock.com)
  22. března 2021 ● 16:13

  Existují lidé, kteří svým charismatem přitahují pozornost ostatních a pořád jsou obklopení přáteli, následovníky, nebo obdivovateli. Která znamení mají takovou schopnost už v "genech"? 

 • 1.

  Ryby

  Ryby
  Ryby mají přirozenou schopnost dávat ostatním pocit přijetí. Jejich vřelá osobnost září jako slunce, což automaticky způsobuje, že je mají ostatní lidé rádi, a vyhledávají jejich pozornost, přátelství a lásku. Inspirují také ostatní lidi, aby byli loajální a oddaní.

 • 2.

  Lev

  Lev
  Lvi jsou jedním z nejpopulárnějších znamení zvěrokruhu. Jejich osobnost přitahuje lidi kolem nich, kteří chtějí být jejich přáteli nebo partnery. Jsou velmi charismatičtí a tato kvalita se odráží i na jejich práci. Jsou štědří a snaží se pomoci.

 • 3.

  Býk

  Býk
  Lidé s tímto znamením zvěrokruhu se rodí s charismatickou a magnetickou osobností. Jsou zábavní a vzrušující. Mají neutuchající smysl pro dobrodružství, a nutí všechny kolem sebe, aby se bavili s nimi. Neradi se nudí a snaží se organizovat zábavu.

 • 4.

  Váhy

  Váhy
  Jejich laskavá povaha způsobuje, že rádi strpí trochu nepohodlí, aby někomu pomohli, a dělá jim to radost. Jejich klidné a mírné chování činí ostatní pozitivními a také je inspiruje, aby i oni pomáhali ostatním. Váhy mohou mít velkou autoritu, zejména pokud jde o jejich povolání.

 • 5.

  Beran

  Beran
  Jejich nadšení je strhující. Jsou také chytří a poutaví. Pokud ale máte jejich výstředního chování plné zuby a chcete se stáhnout, Berani vám to dovolují jen neradi. Ale je v nich něco odzbrojujícího a rádi jim to odpustíte.

 • 6.

  Střelec

  Střelec
  Střelci jsou extrémně kreativní, a ti, kdo sdílejí jejich zájmy, rádi zůstávají v jejich blízkosti, aby se inspirovali. Střelci jsou ochotni podělit se o své myšlenky, pocity s ostatními a dát jim šanci si živě představit. Jejich společnost je zárukou, že pomohou, ať už se děje cokoli.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz