Pátek 24. května 2024
Svátek slaví Jana, zítra Viola
Oblačno, bouřka 20°C

Shopaholici horoskopu: V čele se Lvem

/
 • Nákup je pro ně jako lov... posedlost.
  Nákup je pro ně jako lov... posedlost. (Shutterstock.com)
  15. července 2021 ● 12:19

  Zatímco někteří lidé hýčkají staré věc, dokud se nerozpadnou, jiní jsou spíše nutkaví nákupčí a musí koupit všechno, co vidí. Shopaholikům nákupy přinášejí mimořádné potěšení a mohou přerůst i v závislost. Hrozí to právě vám?

 • 1.

  Lev

  ...
  Lvi jsou shopaholici nejen kvůli sobě, ale i kvůli ostatním. Nakupují rádi pro sebe i pro své blízké, rádi je hýčkají a zahrnují je luxusními dárky. Rádi se také novými úlovky pochlubí ve společnosti.

 • 2.

  Býk

  ...
  Býk má zálibu ve všem krásném a luxusním. Chtějí to nejlepší a kvalita pro ně znamená hodně.  Když jdou nakupovat, vyberou si jen ten nejdražší výrobek, který má nejlepší hodnocení a zákaznické recenze.

 • 3.

  Beran

  ...
  Beran si prostě rád dopřeje. Navíc chce být středem pozornosti a potřebuje trochu drama. Když toto znamení zvěrokruhu vyrazí na nákupy, zkouší celé hodiny a nakonec utratí všechny peníze z výplaty za luxusní věci. Neradi smlouvají, a jednoduše si koupí to, co se jim líbí.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz