Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

5 znamení, která nikdy nezapomínají

/
 • Máte sloní paměť?
  Máte sloní paměť? (profimedia)
  29. července 2021 ● 08:00

  Existují lidé, kteří mají fenomenální paměť. Pamatují si každou maličkost a pokud si na něco nemůžete vzpomenout, budou to oni, kdo vám osvěží vzpomínky. Ovšem pozor, odpouštějí, ale nikdy nezapomenou.  

 • 1.

  Býk

  ..
  Býci mají tendenci mít fotografickou paměť. Pokud například opisují stránku knihy, vědí, kde byl text na stránce text byl, jaké bylo číslo stránky a jaké obrázky byly vedle textu.

 • 2.

  Rak

  ..
  Raci mají rádi přehled o věcech a všímají si maličkostí. Jsou vždy soustředění a pozorní, a mají tendenci si v mysli zaznamenávat všechny dobré i špatné vzpomínky.

 • 3.

  Panna

  ..
  Jsou perfekcionisté a pamatují si i to nejmenší selhání. Svou paměť e využívají, když jde o plánování a organizování věcí.

 • 4.

  Štír

  ..
  Jsou kritičtí a bystří a při vzpomínání mají tendenci něco podrobně popisovat. Pamatují si všechny drobné i velké věci a nikdy na nic nezapomenou.

 • 5.

  Kozoroh

  ..
  Paměť je jejich dar. Přirozeně si pamatují věci a všímají si drobných detailů ve všem. Jejich dobrá paměť je pro ně často přínosem, pokud jde o profesní život.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz