Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C

S kým se téměř nikdy neshodnete? S těmito pěti to budete mít těžké

/
 • (iStock)
  7. ledna 2022 ● 06:00

  Bez ohledu na to, jak moc se snažíte, jsou lidé, se kterými si prostě nebudete rozumět. Tito lidé rádi vytvářejí drama a problémy, ať se ocitnou kdekoli. Nejen, že se s nimi obtížně manipuluje, ale jsou také docela dráždiví a hned se dokážou rozčílit.

  A není to jen kvůli jejich osobnosti, ale hlavně kvůli některým konkrétním rysům povahy, kvůli nimž to bude vždy těžké.

 • 1.

  Štír

  Štír

  Pokud jim někdo stojí v cestě, nebudou to tolerovat. Štíři jsou divocí a manipulativní lidé, kteří se nikdy nepřizpůsobí žádné situaci, pokud z ní nemají prospěch. Nikdy nebudou dělat kompromisy, což způsobí mnoho problémů ostatním lidem. A Bůh ať se smiluje nad těmi, kteří rozhněvali Štíra, protože je dokážou uvrhnout do pekla.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Štír • Videohub

 • 2.

  Vodnář

  Vodnář

  Mohou vypadat velmi přátelsky a snadno, ale ve skutečnosti takoví nejsou. Je docela těžké s nimi vyjít, protože jsou extrémně citliví. Dokážou „odkopnout“ lidi, protože nejsou vůbec empatičtí. Lidé se nikdy nedozví, na co toto znamení myslí, ale přesto budou Vodnáři očekávat, že každý bude vědět, co si myslí. Proto je velmi těžké s nimi vyjít.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Vodnář • Videohub

 • 3.

  Panna

  Panna

  Dokážou být k lidem extrémně drsné tím, že je kritizují do té míry, že je doslova rozbijí na padrť. Jsou považovány za sobecké a nepomáhající. Dokážou být odsuzující, když se jim někdo snaží otevřít. Vyvolají v člověku pocit méněcennosti, jen aby mohly cítit v žilách svou vlastní nadřazenost.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Panna • Videohub

 • 4.

  Blíženci

  Blíženci

  Blíženci často předstírají, že jsou zraněni nebo vystrašení, jen aby získali pozornost v době, kdy se jim žádné nedostává. Udržet jejich pozornost je velký úkol, protože jsou neustále něčím rozptylováni. Ale pokud jim o tomto problému řeknete, Blíženci vás nenechají ani chvíli na pokoji a udělají z vašeho života doslova katastrofu.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Blíženec • Videohub

 • 5.

  Beran

  Beran

  Berani rádi vyhledají rvačky, hádky a konflikty, do kterých mohou přímo skočit. O ostatní se moc nestarají, protože Berani sami sebe považují za svou prioritu. Nemají trpělivost a nikdy nepřiznají své chyby. Rychle svalují vinu na ostatní. Proto je s nimi náročné vycházet, a jen málokomu se to podaří.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Beran • Videohub

   

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz