Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Nejpovrchnější partneři a milenci zvěrokruhu. Těchto pět dává přednost zevnějšku

/
 • (iStock)
  14. prosince 2022 ● 06:00

  Když někdo hledá vážný vztah, obvykle nehledá jen krásnou tvář, ale taky soucitné srdce a další pozitivní vlastnosti, které jsou pro dobrý vztah nezbytné. Je ale spousta lidí, kteří podvědomě upřednostňují vnější přitažlivost a vybírají si někoho se zjevným kouzlem než někoho, kdo má nespočet dobrých povahových vlastností.

  Mnohdy za to tito lidé nemohou, možný důvodem jejich partnerské povrchnosti je sluneční znamení, v němž se narodili. Podle astrologů patří k nejpovrchnějším milencům následujících pět znamení.

 • 1.

  Kozoroh

  ...

  Lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu o sobě mají poměrně vysoké mínění, které se projevuje především v profesi. Ovšem nejen v práci, Kozorozi se podobně chovají i v osobním životě, kde je to přitahuje k partnerům, kteří jim „zlepší pověst“ mezi kolegy tím, že budou pastvou pro oči. Nemohou si pomoci, prostě jsou tak nastavení a vždy si budou vybírat krásnou tvář i za cenu, že vnitřek tak hezký není.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Kozoroha: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 2.

  Vodnář

  ...

  Vodnář je sice nejochotnější rozpoznat skutečnou povahu jakéhokoli člověka, ale tohle vzdušné znamení má zároveň taky své nedostatky. Protože jsou velmi motivováni lidmi s vysokým společenským postavením, mají tendenci navazovat přátelství s lidmi, kteří mají především příjemný vzhled. Téměř nikdy si nevybírají partnera pouze na základě osobnostních atributů, místo toho randí hlavně s atraktivními lidmi.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Vodnáře: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 3.

  Střelec

  ...

  Střelec často ze vztahu uteče, když to začne vypadat vážně a vy chcete konečně svého partnera představit rodičům nebo dalším členům rodiny. I Je to dáno především tím, že rodina je pro Střelce neuvěřitelně důležitá, takže jí chce představit skutečně někoho, kdo se jim bude líbit. A vy možná nemáte fyzické vlastnosti konvenční krásy, kterou hledají. Proto často dají „zpátečku“ než aby vztah posunuli do další roviny.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Střelce: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 4.

  Lev

  ...

  Lev může být fantastický kamarád a člen týmu, ale když se prochází emocionálně těžkým obdobím, velmi často své partnery raději opustí, než by o vztah bojovali. Vnější krása je pro ně velmi důležitá, takže pokud by jejich partner přibral, nebo přišel při nehodě o končetinu či by došlo k jiné tragédie, kvůli níž by se změnil jeho zevnějšek, nezřídka by vztah přehodnotili. A velmi často se pak s takovým člověkem raději rozejdou.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Lva: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 5.

  Blíženci

  ...

  Blíženci jsou dobrosrdeční a citliví lidé, pokud jde o přátelství. Nicméně pokud jde o milostné partnery, jsou poněkud panovační a mají tendenci chovat se povrchně. Často se na své partnery hnidopišsky dívají, což vede k tomu, že se s nimi nakonec rozejdou. A když se Blíženci nakonec usadí, téměř vždy si vyberou někoho, kdo je podle společenské normy považován za fyzicky hezkého a přitažlivého. Pokud nebudete odpovídat „jejich normám“, máte smůlu.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Blížence: Jaké znamení se k nim hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

   

Autor: Ivana Ašenbrenerová

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz