Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Posílají opilí SMS svým ex: Kterým znamením se to stává?

/
 • Odolejte pokušení a rozhodně jim nepište.
  Odolejte pokušení a rozhodně jim nepište. (iStock)
  27. prosince 2022 ● 12:00

  Blíží se Silvestr a všichni, kdo mají tyto tendence, by si měli sednout na ruce. Opilost a telefon je smrtící kombinace, a pokud začnete v tomhle stavu „řešit“ bývalé lásky, budete toho zaručeně litovat. Kdo by si měl dávat největší pozor?

 • 1.

  Váhy

  ...
  Váhy raději zůstávají doma, než aby se scházely s přáteli. Postupem času se však situace začne zhoršovat a nuda přerůstá v osamělost. Pití o samotě ovšem není nejlepší nápad, a tak se stává, že bezděčně sáhnou po telefonu, popadne je nostalgie, a začnou psát propracované vzkazy svým bývalým s prosbou, aby se vrátili do jejich života.

 • 2.

  Vodnář

  ...
  Vodnáři si rádi užijí pozornost, i když si ji nezaslouží. Jejich egu příliš nepomáhá, když dostanou ve vztahu kopačky, takže nekonečně analyzují, proč je jejich bývalý opustil. V důsledku toho se často naparují a kontaktují svého bývalého, aby naplnili svou potřebu potvrzení. Vodnáři jsou koketní, takže si pravděpodobně spolu se svým bývalým píší i s několika dalšími potenciálními milenci.

 • 3.

  Panna

  ...
  Když Panny pracují, jsou nejšťastnější. Daří se jim při čtení, rozhovorech s kolegy a klienty, a dokonce i při cvičení. Jakmile jsou však samy, rády zapíjejí svůj smutek a nakonec si povídají se svým bývalým. Některé z nich se snaží seznamovat s novými lidmi, aby odvedly pozornost od svých emocí. Jejich bývalí jsou však pravděpodobně stále na jejich seznamu kontaktů a ony si nakonec pohrávají se svými city tím, že jim navrhují, aby se k sobě vrátili.

 • 4.

  Kozoroh

  ...
  Kozorozi milují drby a mají tendenci se jich nadměrně účastnit, ale tak se často nechtěně dozvědí, že se jejich bývalý vídá s někým jiným. Kozoroha to pravděpodobně raní, protože nerad prohrává a pokud se napije, často pak hledá cesty, jak to bývalému natřít, případně ho opět nalákat, aby tím rozcházejícím se mohl být nakonec Kozoroh sám.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz