Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Arianin láskoskop: Býci a Raci si lásky užijí dosyta

/
 • Ariana Argoni, čarodějka a kartářka
  Ariana Argoni, čarodějka a kartářka (archiv)
  8. května 2023 ● 06:00

  Květen lásce přeje, ale to neznamená, že všichni mají stejnou šanci. Na někoho láska kyne ze všech stran, jiný zas řeší rodinné problémy. Jaký los hvězd padle na vás, to vám prozradí čarodějka Ariana Argoni.

 • 1.

  Beran

  Beran
  Milí Berani, tento měsíc to bude trochu náročné. Ve vašich vztazích panuje už delší dobu jakési dusno. Možná jste víc naštvaní než obvykle a mohli byste kvůli tomu ztratit blízkou osobu. Ale protože vám přijde Venuše na pomoc už 11. května, vše se upraví. Pro nezadané, máte velkou šanci se s někým opravdu milým seznámit kolem 20. května. A štěstí ve vztazích vás zas pozdně v lásce kupředu.

 • 2.

  Býk

  Býk
  Venuše vám přeje a můžete tedy být, co se týče lásky v klidu. Nezadaní mohou zažít romantické vzplanutí a zadaní-pozor na zálety, nemuselo by se vám to vyplatit. Mohlo by se to prostě vše provalit!

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Venuše vás v dubnu může ošálit, kdy se budete hnout do vztahu bez perspektivy. Je dobré v tomhle ohledu poslouchat přátele a poslechnout si názor z jejich úhlu. Zadání by měli být v dubnu relativně v klidu a možná zažijete se svou láskou příjemné překvapení.

 • 4.

  Rak

  Rak
  Ve vašem znamení je nyní příznivá Venuše v sextilu s Marsem do 10. května. . Můžete zažít v lásce vše, co si přejete. Prostě zkraje měsíce vám láska bude hrát do karet. Pak ale začněte mít nadměrná očekávání, pozor na sobeckost, ať si vztah nepokazíte. Toto napětí bude kulminovat kolem 25. května. Neměli byste na partnera a partnerku tlačit. Ke konci měsíce se energie zklidní a vy si budete moc oddychnout.

 • 5.

  Lev

  Lev
  Venuše vám trochu rozhází vztahy. Proste, jste typický Lev a ty mají sklon k přehánění a vychvalováni sebe sama. Což ale může partnerovi vadit. Naštěstí se vám vše podaří zrovna a kolem 22. května se vám bude dařit. Zadaným i nezadaným.

 • 6.

  Panna

  Panna
  Vzhledem k tomu, že vám přeje Venuše hlavně do 10. května, v oblasti lásky se vám může velmi dařit.  Je možné, že to se snažením na poli lásky přeženete, tím se vysílíte a budete mít pocit, že se potřebujete stáhnout. Nechte věci prostě plynout a ke konci měsíce se vám štěstí v lásce vrátí.

 • 7.

  Váhy

  Váhy
  Nevěřte slibům v lásce, mohli byste se zklamat. Naštěstí ale přijde dobrá energie do vašeho znamení… od 11. května se vám bude opět dařit. Venuše je ve skvělém postavení a od 22. května se bude už dařit skvěle. Pro zadané I nezadané.

 • 8.

  Štír

  Štír
  Ve svém protějšku nenalézáte moc velké pochopení. Vaše důvěra bude na bodu mrazu. Máte pocit, že nedostáváte dostatečnou oporu v citech. Venuše je do 10. května v opozici s vaším znamením. Projděte si těžším obdobím, partner vám nebude rozumět a vaše nápady bude bojkotovat. Zato nezadaní Štíři jsou v pohodě. Lepí se na ně zajímavé protějšky.

 • 9.

  Střelec

   
  Střelec
  Nezadaným se bude velmi dařit a můžou konečně potkat osudový protějšek. Pro zadané to tak příjemné nebude. Od 11. května se na vás bude mračit Venuše. Máte pocit, že jste ve vztahu prohlížení, proto můžete být podráždění. Kolem 22. května můžete bouchnout jak papiňák, a právě to pročistí vás vztah a zas se vrátí harmonie.

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  Nezadaní patrně budou randit se zajímavým protějškem. Zamlouvá se vám jeho povaha a jste spokojení. Do 10. května vám přeje Venuše. Stejně tak Merkur na vás krásně dohlíží. Zadaní mohou mít těžší období. Váš partner je neskutečně tvrdohlavý a nechce ustoupit ze svých názorů. Máte pocit, že nevedete dialog, ale monolog. Naštěstí seberete síly a začněte si nastavovat hranice a do konce května máte vyhráno.

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář
  Začátek května bude pro Vodnáře neuspokojivý. Máte pocit, že se vám moc nedaří, ale všeho do času. Od 11. května se na Vás bude smát Venuše a vše jak pro zadané I nezadané začne dávat smysl. Zas se vám začne dařit, navíc budete velmi výřeční a vtipní.

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Zažíváte patrně lepší období ve vztahu a romantika se na vás hrne ze všech stran. Jenže to byste to nesměli být vy, aby vám v hlavě nebujely černé scénáře a začněte být podezřívaví. To by mohl být problém a žárlivosti byste mohli všechno pokazit. Když zkrotíte žárlivost, bude opět vše v pořádku.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz