Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Oblačno, déšť 19°C

Tohle je válka: Snachy a tchýně, které jsou na nože

/
 • Boj probíhá za použití všech prostředků
  Boj probíhá za použití všech prostředků (Shutterstock)
  18. července 2023 ● 06:00

  Vztah mezi snachou a tchyní není obecně jednoduchý. Ženy se často snaží své tchyni vyhovět, aby jí daly najevo, že jí nehodlají "ukrást" dítě. I tak je však ve vztahu mezi dvěma ženami vždy něco špatně. Jednou na jedné, jednou na druhé straně. Podívejme se na nejhorší astrologické kombinace snachy a tchyně.

 • 1.

  Snacha ve Lvu, tchyně v Raku

  ...

   

  Toto je skutečně jedna z nejhorších astrologických kombinací, pokud jde o vztah tchyně a snachy. Tchyně ve znamení Raka má tendenci syna vlastnit a jejich rodinné rozvržení se snaží přenést i do synovy rodiny. A v tomto případě je syn bezmocný, protože matka má příliš velký vliv na všechny aspekty jeho života, její láska se mění v přílišnou péči a přehnanou ochranu. To se často mění v patologický vztah a snacha Lvice, která je už od přírody dominantní, se pak stává nebezpečnou hrozbou.

   

  Lvice je dominantní a nechce mít nikoho nad sebou, zejména ne osobu, jako je Rak. Tchyně má sklony bojovat o nadvládu nad ní, což dává otevřeně a poněkud agresivně najevo, protože rodina, zejména její syn, je její. Od počátku je tedy tento svazek odsouzen k věčnému soupeření o nadvládu synem.

 • 2.

  Snacha Beran, tchyně Štír

  tchýně

   

  Toto je druhá nejnebezpečnější kombinace. Na počátku je velký boj, který je velmi otevřený a vždy plný zlých slov a hádek. V tomto případě nejvíce trpí syn, který se vždy schovává, protože nemůže snést jejich negativní energii.

   

  Tchyně ve znamení Štíra je od přírody žárlivá a majetnická a nedokáže se ovládat. Její city jsou velmi hluboké a dává je najevo jen zřídka, zatímco snacha ve znamení Berana dává svému partnerovi otevřeně najevo náklonnost - což může tchyni velmi dráždit.

   

  Švagrová ve znamení Berana je velmi přímá, tvrdohlavá a nemá problém říct vše, co si myslí. Nikdo ji nedokáže zastavit, když něco plánuje, a tchyně nesnese, když někdo dominuje a je příliš otevřený a upřímný. Beranu vládne Mars a Štíru Pluto, to jsou dvě nejbojovnější planety, jsou od přírody ve vzájemné opozici. Zde obvykle vítězí snacha.

 • 3.

  Snacha Panna, tchyně Blíženec

  Nemluvte příliš dceři nebo snaše do výchovy dětí. Nedělá to dobrotu.

   

  Jedná se o velmi komplikovanou kombinaci, protože Merkur je vládnoucí planetou Blíženců i Panny. To ukazuje, že komunikace je zde velmi dominantní a aktivní. V určitém období může panovat tichá domácnost, v jiném zas nepřetržité hádky.

   

  Tchyně v Blížencích má tendenci neustále využívat komunikaci jako prostředek k tomu, aby všechny ovládala, ale nedokáže se přenést přes svou snachu v Panně, pro kterou je komunikace také nejdůležitější věcí v životě.

   

  V jejich vztahu se neustále dokazuje, kdo je schopnější a výřečnější, což má na vztah negativní vliv, protože tam není prostor pro uvolnění a spontánnost. Obě se snaží být hlasitější a základním problémem je, že se navzájem neslyší a ke komunikaci vlastně nedochází. A když nastane období klidu, je velkou otázkou, kdo z nich ustoupí jako první. Hlavní hybnou silou jejich komunikace je syn nebo manžel, který je klíčem k řešení.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz