Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 12°C

Nejdůležitější otázka, kterou byste si měli položit do 31. prosince, podle znamení zvěrokruhu

/
 • (iStock)
  27. prosince 2023 ● 06:00

  Konec roku se blíží a možná máte ještě čas přehodnotit to, co jste tento rok prožili. Udělali jste všechno, co jste mohli? Nebo máte rezervy? Do 31. prosince byste si měli položit jednu jedinou otázku, na kterou byste se měli snažit najít odpověď. Zvládnete to? Otázka, kterou si musí každé znamení zvěrokuhu položit do 31. prosince...

  Určitě přemýšlíte nad spoustou věcí, které jste chtěli udělat, ale neudělali. Teď máte podle hvězd jedinečnou šanci to změnit ještě do konce roku. Je to snadné, položte si jednu jedinou otázku a pokuste se podle ní řídit.

 • 1.

  Beran

  beran

  Jedete plnou rychlostí, ale zapomínáte si cestu užívat?

   

  Berani jsou nebojácní průkopníci zvěrokruhu, takže je snadné uvíznout v honbě za cíli. Uprostřed shonu ale nezapomínejte najít radost už v samotném procesu. Udělejte si chvilku na to, abyste ocenili malá vítězství a vzali si ponaučení, která jste na své cestě načerpali. Život není jen o dosažení cíle, jde o to vychutnat si i tu cestu. 

   

   

 • 2.

  Býk

  býk

  Držíte se něčeho, co vám už neslouží?

   

  Býci mají neochvějnou a bojovnou povahu, což může vést někdy k tomu, že se drží zuby nehty věcí, které vlastně nepotřebují. Ať už je to majetek, vztahy nebo zvyky, které se již přežily. Je čas, abyste začali vytvářet prostor pro nové příležitosti a růst. Nechat něco plavat nebo zahodit, může být náročné, ale je to akt sebelásky a pozvání k pozitivní změně.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

  blíženci

  Dopřáváte si čas a prostor pro spojení se svým nitrem?

   

  Blíženci, s vaší společenskou a zvídavou povahou, je snadné uvíznout ve vnějším světě. Nezapomeňte ale také na to, abyste zkontrolovali své vlastní myšlenky a pocity. Dopřejte si nějaký čas na zamyšlení, meditaci nebo si začněte vést deník. Vyvážení vašich vnějších interakcí s vnitřní introspekcí je klíčem k pohodě a zdraví.

   

   

 • 4.

  Rak

  rak

  Přijímáte změny nebo lpíte na starých věcech?

   

  Raci, vaše pečovatelské instinkty často vedou k tomu, že si libujete v pohodlní a bezpečí ve známém prostoru. Změna je však jedinou konstantou v životě. Zamyslete se nad tím, jestli až moc nevzdorujete nezbytným změnám kvůli vlastnímu strachu. Přijetí změny vám může otevřít nové dveře, přinést osobní růst a nečekané radosti do vašeho života.

   

 • 5.

  Lev

  lev

  Svítíte svým světlem autenticky, nebo ho tlumíte kvůli ostatním?

   

  Lvi mají přirozené charisma a jejich sebevědomí je magnetické. Je ale nezbytné, abyste byli taky věrní sami sobě. Někdy může strach zastínit ostatní a může vést k pochybnostem o sobě samých. Může taky utlumit vaši brilantnost. Přijměte svou jedinečnost, protože svět potřebuje vaši autentickou záři.

   

   

 • 6.

  Panna

  panna

  Upřednostňujete péči o sebe uprostřed všeho shonu?

   

  Panny, moc dobře víte, že vaším povahovým rysem je sklon zaměřovat se na detaily a dokonalost. To samozřejmě není na škodu, ale nezapomeňte nasměrovat část této energie také dovnitř. Pečujte více o sebe, a zaměřte se na práci s duší i tělem. Přestávky a procvičování soucitu se sebou samým není jen luxus, jsou nezbytností pro vaši celkovou pohodu.

   

   

 • 7.

  Váhy

  váhy

  Jsou vaše vztahy v harmonii, nebo je potřeba změna?

   

  Váhy jsou největšími hledači harmonie ve zvěrokruhu a hluboce si váží vztahů. Zamyslete se ale nad rovnováhou ve vašich spojeních. Jsou pro vás dobré? Nebo je zapotřebí otevřenější komunikace a nějaké změny? Zdravé vztahy významně přispívají k vašemu celkovému štěstí a naplnění.

   

   

   

 • 8.

  Štír

  štír

  Umíte přijmout vlastní zranitelnost?

  Štíři jsou intenzivní a hloubka ve vztazích u nich nemá obdoby. Skutečné připojení však vyžaduje i schopnost přiznat si, že jste zranitelní. Zamyslete se nad tím, zda se držíte zpátky a dovolte sobě samým si připustit, že zranitelnost není ostuda. Přijetí zranitelnosti může vést k hlubším a smysluplnějším spojením.

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  střelec

  Jsou vaše sny v souladu s vašimi činy?

   

  Střelci jsou věční optimisté a dobrodruzi, kteří mají často velké sny. Ale jsou vaše každodenní činy v souladu s těmito aspiracemi? Rozdělte své cíle do akcí, které lze provést, a zavažte se, že budete důslední. Jinak se vaše sny rozplynou v nedohlednu. Vaše sny budou na dosah, pokud vyvinete přiměřené a realistické úsilí.

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh

  Nacházíte radost z cesty, nejen z cíle?

   

  Kozorozi, vaše ambiciózní povaha vás žene k dosažení velkých cílů. I když je jejich dosažení pro vás zcela zásadní, nalezení radosti na cestě je stejně důležité. Zkuste se na cestě za úspěchem zastavit, pochvalte se i za drobné úspěchy a vezměte si ponaučení z toho, co se během té cesty naučíte. Cesta k úspěchu je stejně důležitá jako cíl.

   

 • 11.

  Vodnář

  vodnář

  Využíváte svou jedinečnost k vytvoření pozitivní změny?

   

  Vodnáři mají inovativní mysl a vizionářský pohled, které je odlišují od ostatních. Zamyslete se nad tím, zda využíváte svůj odlišný pohled k tomu, abyste pozitivně ovlivňovali svět kolem vás. Vaše individualita je mocná síla pro změnu, takže zvažte, jak můžete sladit své činy s vaší touhou dosáhnout smysluplného dopadu na kolektivní úrovni.

   

   

 • 12.

  Ryby

  ryby

  Nastavujete zdravé hranice pro svou emocionální pohodu?

   

  Ryby, vaše empatická a soucitná povaha je krásná síla. Je však důležité stanovit si hranice, abyste ochránili svou emocionální pohodu. Ujistěte se, že nenasáváte energii druhých na úkor své vlastní. Vyvážení soucitu s ostatními a péče o sebe sama, jsou nezbytné pro udržení vašeho vnitřního klidu.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Zoe

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz