Středa 19. ledna 2022
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona
Oblačno 2°C

Velký horoskop na leden: Koho čeká ve vztahu ponorka a komu se pracovní nabídky jen pohrnou?

/
 • Co vás čeká v lednu?
  Co vás čeká v lednu? (istockphoto.com)
  29. prosince 2021 ● 05:00

  Pro která znamení bude první měsíc nového roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc leden!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Začátek roku upíjí Beranům energii. Nezadaní se marně snaží potkat životní lásku. Randění vypadá nadějně, ale s přibývajícím časem zjišťujete, že vám nový objekt nemá co nabídnout. Vlivem Venuše vám opačné pohlaví není dost dobré. V zaměstnání je od vás vyžadována větší flexibilita. Termíny i pracovní podmínky se mění, což vás vykolejí. S financemi zacházejte opatrně, abyste měli určitou rezervu.

   

 • 2.

  Býk

  Býk

  Také v novém roce pokračuje společenské nastavení, které podporuje Venuše ve spojení s vášnivým Uranem. Přináší spoustu příležitostí k seznámení a hlavně v posledních lednových dnech dodává Býkům na dravosti. Co bohužel po celý měsíc drhne, to je zaměstnání. Nadřízení mají připomínky k vašim výsledkům, proto můžete přicházet o zakázky. Narůstá i chybovost, s níž si ale následně hravě poradíte.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Zadaní Blíženci prochází náročným obdobím, kdy mezi partnery vládne ponorková nemoc. Vyhněte se poučování drahé polovičky a respektujte její odlišné názory. Hlavně v poslední dekádě to mezi vámi nebezpečně jiskří, takže na diskuse není vhodná doba. Na pracovišti se přes rostoucí nároky nadřízených dokážete přenést. Dokonce se vám daří vybojovat pro sebe něco málo navíc. Na kontě zacinkají zlaťáčky.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Atmosféra ve vztahu není harmonická. Raci bojují se vztahovačností, která si nerozumí se stávající náladou drahé polovičky. Její zvláštní poznámky si tedy berete moc k srdci a snadno vás rozladí na celý den. Hlavně na konci ledna pozor na emoční výbuchy! V zaměstnání hledáte cestu, jak se dostat k lepší výplatě. Nadřízený s vámi nechce diskutovat, a čím víc tlačíte na pilu, tím spíš nedosáhnete svého.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Společenská nálada Lvů pokračuje i v dalším roce! Obliba u opačného pohlaví se nedá přehlédnout. Lehce navazujete nové kontakty a Venuše slibuje opravdu dobrodružná střetnutí. Oproti tomu v zaměstnání to není tak růžové. Do 25. ledna se vlivem Merkuru nemůžete domluvit s nadřízeným. Jeho nemístné řeči se mu však vrátí jako bumerang. Věřte v sílu vyšší moci, už brzy se dočkáte zasloužené omluvy.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Vstup do nového roku není nejsnazší. V zaměstnání nenacházíte pochopení pro své nápady, počítejte i s častější chybovostí. Nenechávejte práci na poslední chvíli, protože byste mohli propásnout důležitý termín. V poslední dekádě ale máte šanci zlepšit si renomé, a ještě i získat nějaké prostředky navíc. Láska je po celý měsíc tím, co vás žene kupředu. Venuše slibuje nezadaným seznámení s tím pravým!

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Čerstvé známosti nepokračují tak, jak byste si představovali. Hlavně poslední dekáda vám dokáže sebrat vítr z plachet. Přestanete se za lásku prát a necháte iniciativu na druhé straně. Singles si od seznamování dají pauzu. Na pracovišti překypujete elánem. Nabízí se vám nové příležitosti a máte dobrý pocit ze svých výkonů. Nadřízený je bohužel věčně nespokojený. Neztrácejte s ním čas dohadováním.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Milostnému tápání je konec! Dík příznivému vlivu Venuše máte jasno v tom, který z nápadníků je nejblíže vašemu srdci. Těšte se na úžasné chvíle, kdy zapomenete na všechny strasti. Problémy nastávají s plněním povinností. Chybí vám motivace k práci, zato požadavky nadřízených se stupňují. Z letargie vás vyvede až to, když vám nadřízení nesvěří lukrativní projekt, nebo vám dokonce sáhnou na peníze!

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Zrozence ve znamení Střelce čeká nevázaný měsíc, kdy si z ničeho nedělají hlavu. Mezilidské vztahy tedy prožíváte povrchně a občas neuhlídáte nevhodné slovo. Teprve zpětně vás mrzí, že jste někomu slovem i skutkem ublížili. Výhodou je smysl pro humor, kdy z trapné situace nakonec celkem hladce vybruslíte. V zaměstnání se nabízí možnost zvýšení mzdy. Nadřízený je ochotný licitovat o vyšší odměně, ne však zadarmo!

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

  Zrozenci Kozoroha se dočkají zásadní životní změny. Jako by letos přišla jarní obleva s předstihem. Venuše v nádherném trigonu s Uranem zlepšuje partnerskou souhru, nezadaným přivane do života nový objev. Okolo 12. ledna najdete odvahu a oslovíte platonickou lásku. Ani pracovní sféra vás nezklame. Hlavně v poslední dekádě přistává jedna skvělá nabídka za druhou. Nadřízení vás mají za svého favorita.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Na začátku roku se ve vás perou dvě protichůdné touhy. Na jednu stranu by se vám líbil pevný a perspektivní vztah, na druhou stranu se nedokážete vzdát myšlenky na dobrodružství. Ideálního parťáka můžete poznat až do 23. ledna, díky Marsu přeberete iniciativu a pozvete ho na rande jako první. Pracovní život přináší psychické vypětí. Ocitáte se v časovém presu, úkoly nejdou tak hladce, jak jste doufali.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Lednová atmosféra je v lásce jako na houpačce. Hlavně čerstvě zamilované Ryby se nemohou vyznat v partnerových náladách. Vlivem Marsu odkrýváte netušené vlastnosti a mnohdy dojdete k závěru, že s dotyčným člověkem už nechcete nic mít. Ani na pracovišti to na začátku roku nevypadá moc nadějně, ale s postupem času se zakousnete a vaše pracovitost vzroste. Při nakupování pozor na podvodné nabídky!

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz