Středa 20. října 2021
Svátek slaví Vendelín, zítra Brigita
Polojasno 19°C

Velký horoskop na říjen: Koho pohltí naprostý chaos a komu se rozjede kariéra snů?

/
 • Co vás čeká v říjnu?
  Co vás čeká v říjnu? (istockphoto.com)
  28. září 2021 ● 06:00

  Pro která znamení bude desátý měsíc roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc říjen!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Zrozenci Berana pocítí touhu po změně. Hned zkraje měsíce se uchýlí k nepromyšleným krokům, což rozehraje kolotoč pestrých událostí. Není od věci konzultovat své nápady s někým dalším. V milostném životě se daří singles. Ti se mohou těšit na ohnivou osůbku, která s sebou přinese adrenalin a spoustu dobrodružství. Do 22. 10. se vám její elán bude hodit, sami ho totiž vlivem Slunce máte nedostatek.

   

 • 2.

  Býk

  Býk

  Pracovní záležitosti vám v říjnu dělají vrásky na čele. Stěží nacházíte motivaci k všedním úkolům a především v polovině měsíce neskrýváte své pracovní rozladění. Takové chování nadřízení nepřejdou bez povšimnutí. Býci v novém zaměstnání stěží udrží krok s ostatními. Využijte zkušební dobu, abyste zjistili, jestli na to máte. Faktem je, že se bude hodit každá koruna, proto se vyhněte rozhazování.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Po celý říjen profitujete z Merkurova trigonu, který přeje pracovním úspěchům. Daří se zejména Blížencům, kteří teprve hledají své ideální profesní působiště. Kolem 14. října se nebojte následovat hlas svého srdce a rozjeďte vysněnou kariéru. Milostné záležitosti tak veselé nebudou. Kvůli Venušině opozici s partnerem není řeč, věnuje vám málo pozornosti. Nehledejte za tím žádné tragické scénáře.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Milí Raci, říjnový start ukazuje milostné omámení, které vám zvedne náladu. Na svého idola ale příliš tlačíte, takže může vzít do zaječích. V zaměstnání dostáváte náročné úkoly a bojíte se, že neuspějete. Probouzí se ve vás stres a kvůli hektickému programu jste unavení. Snažte se nejednat vyhroceně, abyste nepošlapali to, co vám může pomoci. Spory se spolupracovníky určitě nejsou na místě.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Desátý měsíc roku vypadá pro zrozence ve znamení Lva víc než slibně. Potěšující zprávy přichází na pracovní půdě, kde slíznete smetanu za své bystré myšlení. Ve hře je dokonce zvýšení platu i získání zaměstnaneckých bonusů. Ani láska nebude v říjnu stát stranou. Singles poznají tajuplného človíčka, kterého si postupem času musí zamilovat. Poznávacím znamením bude dobrodružná povaha se smyslem pro humor.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Na začátku měsíce záříte štěstím, protože v milostné sféře je vám konečně blaženě. Bohužel po 7. říjnu se Pannám vše změní a růžová bublina splaskne. Situace ve vztahu je nevyzpytatelná a čerstvě zadaní dokonce zvažují, zda má taková známost perspektivu. Ani na pracovišti nemáte na růžích ustláno. Je třeba postavit se čelem jistému problému a nést zodpovědnost. Dokonce vás to může stát část platu.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Potěšující chvíle zajišťuje po celý říjen kněžka lásky přinášející nezadaným Vahám skvělého společníka! Zpočátku se zdá možná až moc divoký, ale právě to vás přitahuje. Nikdy nevíte, co vzrušujícího po jeho boku zažijete. V zaměstnání se blýsknete díky svému rozhledu, ale Merkur v konjunkci s Marsem upozorňuje na nutnost upevňování kolektivu. Nenechte se vyprovokovat a udržujte přátelské klima.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  První říjnový týden skrývá příslib lásky! Venuše slibuje spřízněnou duši, s níž si umíte představit společnou budoucnost. Bohužel pracovní sféra už tak nadějné vyhlídky neposkytuje. Kolegové na vás svalují odpovědnost za některé problémy a zkouší vaši trpělivost. Udržet nervy na uzdě bude velká výzva. Při jednání s úřady mějte připraveny veškeré dokumenty. Případné kontroly neberte na lehkou váhu.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Milí Střelci, v říjnu to vypadá na pořádný rozmach v pracovní i milostné sféře. Merkurův sextil upozorňuje na profesní kvality, jichž začne nadřízený využívat. Těšte se na projekt, díky němuž se konečně blýsknete. V polovině měsíce přijde ke slovu otázka dalšího vzdělávání. S financemi to tak lehké nebude. Dokonce byste mohli naletět podvodníkům! Při investicích tedy pozor, instinkt vás neochrání.

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh

  Ačkoliv říjen nezačne po milostné stránce nejlépe, nepodléháte skepsi a doufáte, že se situace otočí ve váš prospěch. Nově zamilovaní Kozorozi začnou vnímat manipulátorské tendence svého objevu a rozhodnou se ze známosti raději vycouvat. S takovým člověkem nechcete marnit čas. I pracovní sféra je náročná. Negativní kvadratura s Plutem vás vyčerpává a leckdy máte chuť hodit nadřízeným výpověď na stůl.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Dík nádhernému trigonu Merkuru s Jupiterem se před vámi otevírají skvělé pracovní vyhlídky. Dostáváte nabídky, o jakých se vám dlouho nesnilo. Jsou vám šité na míru a odměna za jejich provedení není vůbec malá. Dokonce se dočkáte i nějakých zaměstnaneckých bonusů. V lásce jste zpočátku volnomyšlenkářští, ale brzy si vás někdo výjimečný omotá kolem prstu. Rázem je po odhodlání žít ve volném svazku.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Mezilidské vztahy jsou na začátku měsíce oříškem. Myslíte si na jistého člověka, který vám leží v hlavě dnem i nocí. Až s postupem času zjistíte, že to je pouze mámení a dotyčný je ve skutečnosti úplně jiný, než jste si ho malovali. Hvězdy vybízí k trpělivosti. Teprve čas ukáže, jak se věci skutečně mají! Na pracovišti se nemusíte shodnout s jedním kolegou, který roznáší nepravdivé informace.

   

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz