Horoskop na únor: Panny se naučí trpělivosti a Berani budou cestovat

/
 • Co vás čeká v únoru podle hvězd?
  Co vás čeká v únoru podle hvězd? (Shutterstock.com)
  2. února 2018 ● 09:41

  Přehoupli jsme se do nového roku a s ním samozřejmě očekáváme změny, nové začátky a mnohá rozhodnutí. Jaký bude druhý měsíc roku 2018? Co čeká v únoru jednotlivá znamení?

 • 1.

  Beran

  horoskop
  Druhý měsíc roku umožní Beranům roztáhnout křídla a vydat se tam, kam je to táhne. Vesmírní velikáni vás dopují nezdolnou silou v každém životním ohledu. Venuše od 10. února zaměřuje paprsky na lásku a mezilidské vztahy. Po 18. únoru jí navíc přispěchá na pomoc i hřejivé Slunce. Čemu se budete věnovat nejvíc, to je sféra cestování, společenských akcí a komunikace. V tom všem budete nepřekonatelní. 

 • 2.

  Býk

  horoskop
  Milí Býci, první polovina roku vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Škaredí se na vás sama mentorka Venuše, která svou kvadraturou probouzí nelibost v mnoha životních oblastech. Nemilá překvapení vás zaskočí v nejméně vhodnou dobu. Raději počítejte s tím, že se věci nebudou vyvíjet podle plánu a to podstatné odložte poslední dekádu. To se situace stabilizuje a všechno se vrací do zajetých kolejí.

 • 3.

  Blíženci

  horoskop
  Střídající se planetární vlivy garantují Blížencům pestrý měsíc, v němž nuda a stereotyp nemají místo. Naštěstí se s tím dokážete srovnat lépe než ostatní znamení indiánského zvěrokruhu. Samotný start února mají pod palcem největší planetární guruové. Slibují příval energie, a to včetně té sexuální! Jste neodolatelní a v milostném životě nestrádáte. Snažte se příznivou atmosféru nasát i do zásoby.

 • 4.

  Rak

  horoskop
  Léčitele zvěrokruhu čeká velmi úspěšný a hlavně příjemný měsíc. Vesmír vás ukolébá na pohodové notě, kdy hodíte starosti za hlavu a soustředíte pozornost na to pozitivní. Ochránce Jupitera doplňuje láskyplná Venuše slibující nezapomenutelné zážitky. Dokážete se oprostit od materiálního světa a svou mysl upínáte k duchovní sféře. Znát je to na proměně priorit i nové podobě volnočasových aktivit.

 • 5.

  Lev

  horoskop
  Vývoj druhého měsíce roku mohou Lvi z velké míry ovlivnit svým přístupem. Pravda je, že vesmírné plénum neslibuje zázraky. Půjde o to, kolik trpělivosti a disciplíny ze sebe dokážete vykřesat. Mars vás po celý únor dopuje ohromnou dávkou energie, kvůli opozici Slunce a Merkura ji však nemusíte vždy použít správným směrem. Opatrnost se vyplatí v komunikaci a pohybu. Platí, že není kam spěchat!

 • 6.

  Panna

  horoskop
  Panny by v únoru udělali nejlépe, pokud by se jako jejich zvířecí předobraz uchýlili k zimnímu spánku. Klíčové planetární postavy stojí v opozici k vašemu znamení a připravují jednu pastičku za druhou. Nic však není bez důvodu. Mají za cíl naučit vás větší trpělivosti. Opatrnost je třeba zejména ve vztazích. I když vám mnohdy vře krev, zachovejte chladnou hlavu. Zpátky se držte i při cestování.

 • 7.

  Váhy

  horoskop
  Váhám, jako estétům indiánského zvěrokruhu, přijde únor k duhu. Afrodité vám plnými hrstmi sype samé příjemné zážitky, inspirativní setkání a zajímavé příležitosti v lásce i profesním životě. Do 17. února ji v tomto rozmazlování podporuje i samo Slunce. To vybrousí vaše silné charakterové stránky. Ve společenském styku budete bezkonkurenční. Není proto divu, že se vlivné kontakty jen pohrnou.

 • 8.

  Štír

  horoskop
  Start února nesymbolizuje pro Štíry velkou slávu. Vrtošivá Venuše v první dekádě škádlí na poli vztahů i financí. Vyplatí se vyhnout zbytečným investicím, později byste korunky dávali těžko dohromady. Ani Slunce a Merkur nebudou do 17. února vašimi kamarády. Jejich kvadratura ubírá na vitalitě i bystrosti. Oč horší bude začátek února, o to lepší finiš vás čeká. Záříte ve všech životních sférách.

 • 9.

  Střelec

  horoskop
  Optimistické znamení Střelce čeká poněkud dvojsečný měsíc. Mars se stará o duševní a intelektuální rozvoj. Nahrává také oblasti cestování a komunikaci se zahraničím. V těchto směrech zažijete nevídaný rozlet. Zároveň je třeba počítat se zátěžovou konstelací Venuše. Ta po 10. únoru komplikuje vztahy s nejbližším okolím. Vůči rodině, přátelům i spolupracovníkům neumíte zacházet s přebytečnou energií.

 • 10.

  Kozoroh

  horoskop
  Nejkratší měsíc roku slibuje přívětivý program. Žádný z planetárních mentorů se na vás nekaboní a nezasahuje do života v negativním slova smyslu. Rozhodnou ruku nad vámi drží patron Saturn, díky němuž se pídíte po hlubším smyslu života. Venuše strhává pozornost k lásce a vyšperkuje mezilidské vztahy k všestranné spokojenosti. Od 18. února vám v úředních záležitostech napomáhají Slunce s Merkurem.

 • 11.

  Vodnář

  horoskop
  Milí Vodnáři, radujete se z přízně samotného Slunce, které vykompenzuje dlouhodobou nepříjemnou kvadraturu Jupitera. Prýští z vás optimismus a nezdolná energie. Sami máte pocit, že v únoru zvládnete ohýbat meče holýma rukama. Do 10. února vás svou péčí zahrnuje i něžná Venuše. Díky ní budete mít dostatek vzruchů pro milostný život, ale nudit se nebudete ani v práci či při volnočasových aktivitách.


 • 12.

  Ryby

  horoskop
  Prioritou nadcházejícího měsíce je rodina. Dík ní přežijí Ryby i první únorovou dekádu, která k nim není úplně nejpřívětivější. Je třeba počítat s napjatou atmosférou, kterou vyřeší jedině čas a trpělivost. Od 11. února cítíte svěží vánek, který dá zapomenout dřívějším konfliktům. Zářivá Venuše slibuje nezadaným příležitost k osudovému seznámení. Zadané čeká jedno z nejromantičtějších období roku.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Izabela TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz