Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 16°C

Velikonoční čarování: Přivolejte si lásku a zbavte se starostí

/
 • (Profimedia)
  10. dubna 2020 ● 06:00

  Velký pátek je dnem nadpřirozených sil. Pokud po něčem opravdu moc toužíte, využijte dnešek k tomu, abyste toho dosáhli. Pozor taky na to, co dnes a během Velikonoc řeknete nahlas – mohlo by se to vyplnit.

  Jaká kouzla můžete vyzkoušet? Máme pro vás pár tipů... třeba se budou hodit!

 • 1.

  Kouzla pro krásu

  ...

   

  Ve tmě mají kouzla největší moc, takže byste všechny čáry měla stihnout do svítání, ještě než začne Bílá sobota. Chcete-li být například krásná, měla byste se ještě před rozedněním umýt studenou vodou z potoka. Máte-li tedy nějaký poblíž, utíkejte pro vodu, ať ji máte po ruce. Koupání či mytí v potoce vám také zajistí zdraví po celý rok.

   

 • 2.

  Vajíčkové rituály

  Průměrně si koupíme na Velikonce jedno plato vajec

   

  Velikonoce jsou ve znamení barvených vajec, takže jich určitě budete mít spoustu. Připravte si vajíčko, obarvěte ho přírodními barvami (například ho uvařte v cibuli), ozdobte podle své fantazie a napište na něj svoje přání. Pak ho podržte chvíli v dlaních, abyste mu předala energii, a snězte ho.

   

  Jak si obarvit vajíčka? Zkuste třeba takhle!

  Video
  Barvení vajíček bez chemie? Uvařte je v cibulovém nálevu! • Recepty.cz/Adam_Balažovič

 • 3.

  Kouzlo splněných přání

  taroty

   

  Budete potřebovat karty, konkrétně esovou kartu, na kterou napíšete zeleným fixem svoje přání a keramického slona. Navečer si sedněte někam, kde není hluk, slona vezměte do ruky a zavřete oči. Myslete na to, co byste si přáli, aby se vám splnilo. Pak slona rozbijte o dlažbu nebo kámen. Poté vezměte esovou kartu a schovejte ji pod polštář. Dále k ní dejte i nějakou stříbrnou minci. Ráno minci darujte někomu, komu přejete štěstí – jedině pak se splní to vaše. Dobré přání lze také přivolat tím, že ho „pošlete po větru“ v podobě pírek. Ideální místo na tento rituál je nějaké rozcestí.

   

 • 4.

  Kouzlo, které vás zbaví starostí

  Lásku si přičarujte!

   

  Máte nějaké starosti či trápení, kterého se nemůžete zbavit? Vyrobte si figurku, která bude symbolizovat vaše starosti, kterých se potřebujete zbavit jednou pro vždy. Pak tuto figurku spalte nebo hoďte do řeky či potoka (musí jít o vodu, která proudí).

   

 • 5.

  Rituál, který vám umožní komunikovat s mrtvými

  ...

   

  Velký pátek je také den, kdy je dobré připomenout si blízké, kteří již nejsou mezi námi. A pokud byste se s nimi chtěli spojit, stačí zapálit bílou nebo fialovou svíčku a prostřednictvím plamene jim poděkovat, pozdravit je nebo jim také odpustit. Nebojte se, tento rituál je naprosto bezpečný, nejde o černou magii.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz