Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 22°C

Tajemství tvaru ženských ňader: Otestujte se

/
 • Vaše poprsí prozradí, jaká jste...
  Vaše poprsí prozradí, jaká jste... (profimedia)
  11. května 2020 ● 13:37

  Ženské poprsí  má svá tajemství. Je zdrojem života, sexuálním symbolem, bezpečným místem i nebezpečnou nástrahou.  Není divu, že i jeho tvar o mnohém vypovídá.

 • 1.

  Rafinovaná intelektálka

  ....

   

  Máte elegantní a veselou osobnost. Myslí vám to. Někdy lidi kolem vás nudíte tématy, na která mají ostatní opačný názor. Jednou z nejdůležitějších věcí pro vás je ticho a pohodlí. Velmi dobře skrýváte své emoce před ostatními lidmi.

 • 2.

  Nezávislá vůdkyně

  ....

   

  Zřídka žádáte o pomoc ostatní. Logika je vaše silnější stránka a svůj život chápete jako strategickou hru. Máte sebekontrolu a máte sklon lidi ovládat. Jste velmi dobrý vůdce!

 • 3.

  Šaramantní dobrodružka

  ....

   

  Máte ducha a styl. Jste divoká, máte ráda dobrodružství, milujete nové zátky. Často šokujete lidi kolem sebe a překvapíte je svými záměry. Dávejte si pozor, vaše chování se okolí může dotknout.

 • 4.

  Optimistka a snílek

  ...

   

  Jste tichý a zasněný člověk. Vždycky na všechno nahlížíte z té lepší strany, máte velký smysl pro humor.

 • 5.

  Nezapomenutelná a vášnivá

  ....

   

  Jste statečná a velmi přitažlivá pro ostatní. Zvládáte i těžké úkoly, které před vás život klade. Nerada ale čekáte a snadno vybuchnete. Někdy z vás jde trochu strach.

 • 6.

  Spolehlivá a laskavá

  ....

   

  Jste hodná a pečující.  Dokážete lidi spojovat a mírnit spory. Vaši přátelé vás považují za člena rodiny, i když jste někdy trochu záhadná, jak už dobré víly bývají.

 • 7.

  Moudrá a důstojná

  ....

   

  Jste moudrá a také velmi hrdá. Ráda se učíte a máte tendenci být ve všem nejlepší. Zajímáte se o filozofii.  Jste dobrá přítelkyně, ale vždy máte tendenci chránit své vlastní zájmy

 • 8.

  Neobvyklá a kreativní

  ....

   

  Jste velmi populární a oblíbená osoba, výborně se vyznáte v lidech. Máte touhu ukázat svou výjimečnost, ale vaše okolí vás má rádo kvůli vašemu osobnímu kouzlu.

 • 9.

  Čistá a čestná

  ....

   

  Jste dobře vychovaná a velmi hodná bytost. Působíte na ostatní vyrovnaným dojmem, i když jste ze začátku trochu plachá  Lidé se k vám často obracejí o radu. Jste výjimečná osobnost.

 • 10.

  Charismatická a usměvavá

  ....

   

  Jste stále ztracená ve svých vlastních fantazijních světech. Máte velké  charisma, pořád se usmíváte, jste komunikativní. Lidé si s vámi rádi povídají, jste duší společnosti.

 • 11.

  Plná energie

  ....

   

  Šíříte kolem sebe pozitivní energii. Jste vždy v centru pozornosti a víte, jak s tím zacházet. Ráda svádíte i jste sváděna. Nemáte ráda režim a rutinu a také si nepotrpíte na osoby, které chladně kalkulují.  

 • 12.

  Záhadná a tajemná

  ....

   

  Jste zodpovědný a stabilní člověk. Jste si jistá tím, co děláte a proto často dostáváte k řešení složité úkoly.  Vaše okolí vám důvěřuje, i když pořád zůstáváte trochu tajemná a neuchopitelná.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz