Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Smějící se bestie: Nejsarkastičtější vtipálci horoskopu

/
 • Zábavní, ale rozhodně ne dobrosrdeční
  Zábavní, ale rozhodně ne dobrosrdeční (profimedia)
  27. února 2023 ● 06:00

  Někteří lidé mají potenciál své okolí rozesmát, jiní zas usadit. Někdo v sobě kombinuje obě schopnosti. Která znamení jsou sarkastické bestie, které baví, ale dokážou při tom i seknout?

 • 1.

  Střelec

  ...
  Protože jsou lidé v tomto znamení zvěrokruhu svobodomyslní a mají velký elán, dokážou najít humor téměř ve všem. Dokonce i během krizových situací Střelci dokážou vtipkovat. Jsou spontánní a svéhlaví, pyšní na svou inteligenci, a tak jsou jejich poznámky velmi vtipné, ale často také kruté.

 • 2.

  Vodnář

  ...
  Vodnáři se považují za vizionáře a dokáží být velmi vtipní a ostří když přijde na to, aby prosadili své stanovisko. Mají tendenci upoutávat pozornost svými vtipnými sarkastickými poznámkami a běda tomu, kdo s nimi nesouhlasí.

 • 3.

  Blíženci

  ...
  Blíženci jsou prostě zábavní. Bývají duší večírku, jsou schopni mluvit s každým, vtipkovat a nezkazit žádnou legraci. Ne vždycky se ale za tím musí skrývat opravdová veselost a občas vtipné průpovídky kryjí samotu.

 • 4.

  Kozoroh

  ...
  Kozorozi jsou velmi kritičtí a nároční. Aby ovšem své názory trochu otupili a udělali je stravitelnějšími, uchylují se k humoru a sarkasmům. Ruku na srdce, dobrosrdeční zrovna nejsou, ale většinou nejsou ani zákeřní a neubližují záměrně.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz