Online chat
Mila Petro, trapi me samota...pred 2 roky me opustil pritel, se kterym jsem byla 1.5 roku...byl to vztah trosku na vlnach...ale me se porad styska...nevrati se ? Dekuji a prejj krasny den. Karla 1954(Karla)
Foto
Přijde jiná láska, ale pozor, zdá se, že děláte ve vztazích něco špatně...zamyslete se nad tím, ať chyba neotráví i váš další vztah.
Dobrý den krásná čarodějko,moc Vás prosím o odpověď. Přinese jaro zlepšení situace mé dcery, nepřijde o práci, najde si nového přítele a bude vše konečně v pořádku ? Dcera narozena 25. 6. 1988, děkuji, Helena(Helena)
Foto
Jaro asi ještě ne, ale do konce roku by měla nastat stabilizace a zlepšení finanční situace. Hodně štěstí
Dobrý den paní Petro, prosím jak to vypadá se zdravotním stavem mojí maminky (25.10.1956), která bojuje s rakovinou? A ještě prosím, zvládne můj syn (20.02.2004) příští rok příjímací zkoušky na střední školu (obor - který by rád v budoucnu dělal)? Děkuji za odpověď. (Petra)
Foto
Se zdravotním stavem vaší maminky to vypadá nadějně, čekejte zprávu. Pokud jde o syna, je to ještě daleko...
Dobrý den, moje matka MILADA 14.1.1954 má známost s ANDREJ 3.3.1072. Prosím, má jejich vztah nějakou budoucnost.? Já jí to rozmlouvám, protože on je o hodně mladší než ona. Děkuji.(Míťa)
Foto
Není to dlouhodobá záležitost... Zdá se, že vaše maminka prostě hledá zábavu a změnu, ale okouzlení nevydrží věčně.,
Dobrý den, milá Petro, jsem v kontaktu s jistým mužem (nar. 1.6.1979) a ráda bych se zeptala, zda je tady šance na vztah, zda bychom mohli být spolu jako pár. Líbí se mi a ráda bych, aby jsme byli spolu. Pokud by to nevyšlo, čeká mě konečně nějaká pravá láska? Ještě jsem se jí bohužel nedočkala. Moc Vám děkuji za odpověď. Jana (nar. 6.1.1983)(Jana)
Foto
No, nevypadá to na perspektivní vztah. Vy sama jste teď v bodě, kdy se rozhodujete, kam v životě zamířit. Zaměřte se na to, láska pak přijde.
Dobrý den Petro, v poslednío době prožívám nepříliš klidné období. Měla jsem úraz a po stránce finanční samé výdaje. Co mě čeká dál? (střelec 1965)(Milena)
Foto
Na jedné straně stabilizace, budete však řešit další problémy. Uzavřete určitou etapu, dávejte si pozor na ženy ve vašem okolí. Někdo vám nepřeje.
Milá Petra, veľmi túžim po harmonickom vzťahu, kde by som našla nielen lásku, oporu, dôverníka ale aj najlepšieho priateľa.Pred dvoma rokmi som stretla takého muža, dlho som premýšľala a uvedomila som si,že ho veľmi ľúbim, aj keď som sa tomu bránila-Rudolf 5.3.1967.Je to muž, ktorý by bol schopný ma ľúbiť? S láskou a vďakou za vašu odpoveď ( 25.5.1966) (Slavomíra)
Foto
Není v tom vztahu nějaký problém. Závazky z jeho strany, nebo něco podobného? Čekají vás pozitivní zážitky, ale nemyslím, že tohle je váš osudový vztah. Hodně štěstí
Dobrý den paní Alraune, Chtěl bych se zeptat na to kam, by měl směřovat můj další život , najdu si ještě přítelkyni, případně mám šanci u kamarádky kozoroh 1970, jaké mám vyhlídky na partnerství v budoucnosti . Josef 11.8 1966 (josef)
Foto
No, zdá se, že vás láska ještě čeká, i když nevím, jestli s vaší kozorožkou. Každopádně je tu také problém, možná nezdravý vztah k matce, možná nevhodná vztahová rutina vůbec. Zapřemýšlejte nad tím.
Dobrý den Petro rada bych věděla jestli se naše manželství vrátí do starých kolejí když bylo pěkné.Já 21.6.1958 v í.15 maž.28.4 1955 za odpvěd´moc a moc děkuji a přeji hezké dny. Lenka(Leenka)
Foto
Nezdá se, možná by bylo vhodnější "dát si oraz", jak se říká. Jinak máte karty pěkné, soustřeďte se spíš na sebe. Vztah, zdá se, už dohořel.
Dobrý den, chci se zeptat co mne čeká ve vztahu. Přijde muž, který mne bude opravdu milovat a zůstane se mnou? Jak dopadne současný vztah? (Ivana)
Foto
Současná situace je dost komplikovaná, a vztah vás moc neuspokojuje, ale zdá se, že přetrvá... lépe řečeno, vy ten problém překonáte. Hodně štěstí
Dobrý den, mám takový neobvyklý dotaz ohledně hodin. Je to zajímavé - když se podívám na hodinky nebo mobil, vždy jsou tam stejná čísla, třeba 16:16, 21:21 atd. Nikdy se netrefím do celé hodiny, ale vždy takto. Mám tomu přikládat nějakou váhu ? Díky za odpověď. Anna, 31.7.1957(Anna)
Foto
No, traduje se, že jsou to vzkazy andělů. 16:16 - Štěstí se blíží. Překvapí tě. Můžeš se těšit už nyní. 21:21 – Pozor na zklamání od osoby, které věříš. Důvěřuj, ale prověřuj.
Příjemný den, jsem nespokojená v manželství/krize cca 4 roky/, jak se bude dále vyvíjet, vydrží nebo potkám někoho nového? Děkuji, Jana 1966(Jana)
Foto
Vydrží... nevidím žádný rozchod. Možná by však nebylo od věci trochu si jeden od druhého odpočinout, a dovolenou strávit odděleně.
Dobrý den, jsem celkem čerstvě ženatý, podvádí mě manželka? Děkuji, Mára 1956(Mára)
Foto
Sexuálně určitě ne, proč si to myslíte?
Hezký den, potkal jsem ženu, se kterou si velmi rozumím, ovšem ještě jsme se nesetkali osobně. Jak to ona se mnou myslí? Máme šanci na vztah? Díky, Milda 1964(Milda)
Foto
Pokud jste se nesetkali osobně, mohou být vaše dojmy dost matoucí. Pokud není setkání vyloučené, sejděte se, myslím, že instinkt vám napoví víc, než karty. Podle karet to vypadá spíše na krátkodobý vztah s nesouladem hodnot.
Dobrý den, mám přítele-kamaráda, se kterým si píšeme půl roku, on 4,6,1964..má náš vztah budoucnost? Můžu mu věřit, jak mě vnímá. Děkuji, Joha 20.10.1966(Joha)
Foto
No, v první řadě musíte ten vztah povýšit ze psaní do osobního kontaktu. Vztah po netu je dobrý jako hra, ale s opravdovým vztahem nemá moc společného. Navíc je váš přítel Blíženec, takže počítejte s tím, že jeho názory i city budou dost proměnlivé a oporou vám spíš nebude. Hodně štěstí
Dobrý den pred rokem jsem mela romanek se ženatým mužem pak se nase cesty rozešli po roce jsme se nedavno videli on ted bohuzel odjel mimo republiku do zahranici zajimalo by me zda je pak nejaka sance se potom znovu sejít a navázat vztah at uz přátelsky ci sexualni proste jak to bude pokracovat moc dekuji za odpoved colita(Colita)
Foto
Ne, nemá to budoucnost. Hledejte perspektivnější vztah. Hodně štěstí
Milá paní Petro. Najdu ještě fajn muže pro vztah? Jsem narozena 2.7.1968. Děkuji za odpověď a přeji krásný den. Helena(Helena)
Foto
Najdete muže, ale letos bude to spíš flirt, než osudová láska. Ovšem co není,může být. V dospělosti jsou vztahy prostě jiné.
Dobrý den jsem s pritelem 15 let a mame spolu dve deti zajimalo by me jak to s nami bude do budoucna nebo jestli me ceka nejaky jiny muz nova láska dekuji moc ivana (Ivana)
Foto
Zatím to na rozchod nevypadá, neshody existují, ale jsou v normě. Zkuste si trochu užít léto a uvědomte si, že od určitého věku si na dalšího člověka ve svém životě zvyknete o hodně hůř a brzo je zase tam, kde byl. Hodně štěstí
Moc Vás zdravím ! Nevím proč , ale pořád mě připadáte , že jste podobná na p.Bubílkovou.Moc Vás sleduji.Jsem Jana nar.10.1.1948 a ptám se na syna 1.11.1976 jmenuje se Jan.Po 14 letech se s ním jeho žena rozvedla a to 4.1.2018.Prosím ,bude ještě šťastný a najde si ještě ženu pro život.Je milující taťka dvou holčičiček. Je to moc hodný člověk, ale je moc zklamaný. Děkuji JANA(JANA)
Foto
Během letoška si ještě žádnou známost nenajde, situace se nejdřív musí trochu stabilizovat a váš syn se musí z celé věci musí vzpamatovat. Čeká vás však spousta pozitivních zážitků, nechte rány, aby se zahojily.
Dobrý den, ano, chtěla bych vědět, co mi přináší jaro? Veronika 9.4.1973. Moc díky předem za odpověd. (Veronika)
Foto
Jaro bude spletité, čekejte problémy a vyhrocení některých situací, zejména vztahových. Pak pak ale přijde stabilizace, ve které bude hrát roli váš partner. Takže...bude to rušné, ale všechno dobře dopadne. Hodně štěstí