Pátek 27. května 2022
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, déšť 21°C

Velký horoskop na květen: Kdo tvrdě zaplatí za svou výbušnost a kdo zažije žhavý úlet?

/
 • Co vás čeká v květnu?
  Co vás čeká v květnu? (istockphoto.com)
  30. dubna 2022 ● 06:00

  Pro která znamení bude pátý měsíc nového roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc květen! 

 • 1.

  Beran

  Beran

  Milí Berani, v květnu budete potřebovat spoustu trpělivosti. Používejte ji v milostných záležitostech, rodině i na pracovišti. Pokud budete na svého nápadníka či partnera tlačit, rozhodně svého cíle nedosáhnete. Totéž platí pro jednání s nadřízenými i kolegy. Hlavně na konci měsíce se vyhněte povýšenosti. Do 25. 5. podáváte perfektní výkony, ale kvůli tomu se ještě nemusíte vytahovat na druhé.

   

 • 2.

  Býk

  Býk

  Májová atmosféra dostihne i vás, milí Býci. Začnete toužit po spřízněné duši, ovšem Venuše tyto sny udržuje při zemi. Na pracovišti jste na sebe přísní a pevná disciplína přinese zaslouženou odměnu. Do 23. května můžete svůj účet rozšířit o tučnou sumičku. Na cestě k vám jsou i potěšující zprávy ohledně kariéry nebo studia. V posledních květnových dnech hvězdy radí vyhnout se nákladným nákupům.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Květnové svody mohou být pro zrozence Blíženců matoucí. Snadno se zakoukáte do člověka, který se k vám vůbec nehodí. Zkuste se nad májové mámení povznést a i přes neúspěch nevzdávejte šanci na lásku. Na pracovišti ze sebe vykřesejte větší trpělivost. Stačí maličkost a vaše emoce letí vzhůru. To se negativně podepíše na atmosféře v celém týmu. Ovládněte se, než si vás nadřízený pozve na kobereček.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Pokud se ptáte, jaký měsíc čeká vás, milí Raci, hvězdy ukazují palec nahoru. Báječné novinky očekávejte na pracovním poli, kde se rýsují neopakovatelné příležitosti k zisku. Podáváte skvělé výkony s jediným cílem – zlepšit své materiální zabezpečení. Profitujete z dobrých vztahů s kolegy, jste důležitým článkem týmu. Vesmír vás odrazuje od nákupu něčeho nákladného. Tato investice by vás mrzela.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Květnová konstelace se zdá ideální. Kněžka lásky slibuje romantický program pro nezadané i Lvy ve vztahu. Pro opačné pohlaví jste velmi atraktivní. Když se ocitnete ve společnosti, protějškové z vás nespustí oči. U zadaných to může probouzet žárlivost drahé polovičky! Ani pracovní sféra nestojí pozadu. Rozhodnete se ukázat svůj potenciál, vyhýbáte se prokrastinaci a plán plníte na sto procent.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Zadané Panny prožívají májový rozjezd poměrně bouřlivě. Zatímco vám se zdá partnerské soužití rozladěné, drahá polovička to tak neprožívá. Do 24. května si výbuchem emocí nepomůžete. Hledejte svůj vnitřní klid, snažte se věnovat oblíbeným aktivitám, navštěvujte kamarády, odpočívejte. Teprve v závěru měsíce můžete diskutovat na téma spokojeného partnerství. Miláček vám v mnohém dá za pravdu.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Momentálně zažíváte kariérní rozmach, jaký v posledních týdnech neměl obdoby. Shůry proudí jedinečné nápady, díky nimž mohou Váhy rozjet podnikání. Do 22. května také vyděláváte zajímavé peněžní sumy. V poslední květnové dekádě si hlídejte své chování. Přehnaná vztahovačnost vám může uškodit profesně i v soukromí. Zadaní kladou na polovičku přehnané nároky. Nedivte se, že je není schopná splnit.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Jaro zapaluje lýtka! Je to znát i na zrozencích Štíra, kteří jsou vnímavější na vysílané podněty. Flirtujete, rozdáváte svůdné pohledy a zářivé úsměvy, jimž je těžké odolat. Přestože po vztahu neprahnete, nakonec vám ho hvězdy stejně předurčují. V zaměstnání podáváte excelentní výkony. Po 23. květnu se bohužel nevyhnete nepříjemnostem. Chybička se vloudí, ale díky své pohotovosti situaci zachráníte.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Milí Střelci, v květnu zpomalte tempo a soustřeďte se na kvalitu odvedené práce. Jste ohromně rychlí, ale chyb bude jako máku. Ačkoliv se nadřízení proti takovému přístupu vymezují, vy s nimi nesouhlasíte. Pokud se chcete vyhnout finančním sankcím, změňte svůj přístup. Na co se můžete těšit, to jsou milostné příležitosti. Dokonce je možné, že si užijete jeden žhavý úlet! Opačné pohlaví vám neodolá.

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

  Kariéra je v květnu vaším hnacím motorem, jemuž podřídíte všechny ostatní plány. Mars podporuje výkonnost a zbystřuje uvažování. Jediné, co by vás mohlo přibrzdit, jsou neutěšené vztahy s kolegy. Vnímají vás jako sólistu, který si hraje na vlastním písečku a vyčleňuje se z týmu. Ani milostné vazby nejsou velkou výhrou. Venuše vás dokonce tlačí k tomu, abyste udělali jedno nepopulární rozhodnutí.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Trávíte čas s příjemným člověkem, kterého představíte i svým přátelům a rodině. Idylické období bohužel v květnu naruší Venuše v nepříznivé kvadratuře se Saturnem. Vězte ale, že je to jen chvilková záležitost, které byste neměli přikládat velký význam. V zaměstnání se otevírá cesta k profesnímu růstu. Koncentrujete se na svůj cíl a díky Merkuru ho máte na dosah ruky. Vyždímáte ze sebe to nejlepší.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Květen si posvítí na kariéru, ve které se objevují zásadní nedostatky. Dohady s nadřízenými nikam nepovedou, nakonec budete muset udělat věci tak, jak je chtějí oni. Ušetřete si čas i energii a zbytečně s nimi nediskutujte. Po 24. květnu ukážete své kvality a doženete, co se nepodařilo. Ve vztazích se oprostíte od člověka, který žil na váš úkor. Uvolníte tím prostor pro někoho mnohem vhodnějšího.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz