Láska podle zvěrokruhu: Berani jsou odvážní a nenasytní, Střelci vášniví!

/
 • (Profimedia)
  15. července 2017 ● 06:00

  Když jste zamilovaní, jednáte jinak než obvykle. Vaše hormony lítají jako splašené a láska může způsobit, že se chováte jako blázni, zpíváte si v obchodě s potravinami nebo děláte nejrůznější ztřeštěnosti. Způsob, jakým se v lásce projevujete, je pro každého charakteristický. Hodně o vás totiž řekne i sluneční znamení, ve kterém jste se narodili.

 • 1.

  Beran

  Beran


  Láska je jako požár

  Jako Beránek se nebojíte být dobrodružný a odvážný a v lásce dokážete dělat velká gesta. A vůbec nezáleží na tom, že svůj objekt lásky znáte jen minimálně. Nebudete čekat, až udělají první krok, uděláte ho první. Pokud jde o projevy lásky, jste nenasytní, ale taky pečující a starostliví. Jako milenci jste velmi intenzivní. Chováte se v lásce prostě jako požár – hoříte hodně silně!

   

   

 • 2.

  Býk

  Býk  Láska je test

  Býci jsou silní a vytrvalí, jsou ochotní jít velmi dlouho dopředu, než dokončí svůj milostný úkol. V lásce jste trochu sobečtí a hned tak ji nedáte najevo, dokud si nejste jistí, že i druhá strana to cítí podobně. Pak jste ovšem velcí milovníci a milujete silně. Velmi často jsou vaše emoce ale schované hluboko uvnitř.

   

   

   

   

   

  Víte, jak se dá jednoduše vyjádřit láska? Takhle!

  Video
  720p480p360p240p

  12 jednoduchých způsobů, jak vyjádřit lásku • Youtube/BPŽ

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

   

  Láska je nekonečné tajemství

  Blíženci jsou společenští a všestranní a spoléhají se spíše na to, co se děje ve vaší hlavě než na to, co cítíte. Když jste zamilovaní, jste plní radosti a smíchu, ale dost často nevíte, co od lásky očekáváte. Vychutnáváte si překvapení a vzrušení, ovšem láska vás dokáže udržet v rovnováze. Nikdy se s vámi ten druhý nenudí a vy taky ne.

   

   

   

   

   

 • 4.

  Rak

  Rak

   

  Láska je uklidňující

  Raci jsou rodinné typy, které v sobě mají hlubokou lásku k domovu a své přátele a rodinu považují za to nejdůležitější ve svém životě. Raci jsou vedeni emocemi, takže když zjistíte, že vás ten druhý miluje a vy jeho, láska je pro vás uklidňujícím přístavem.

   

   

   

   

   

 • 5.

  Lev

  Lev

   

   

  Láska je všestranná

  Jako Lvi máte tendenci vyžadovat neustálou pozornost a zájem o vaši osobu. Jakmile se ale zamilujete, stanete se doslova posedlí osobou, kterou milujete. Neustále o ní přemýšlíte, a to i tehdy, když je přímo s vámi.

   

   

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

  Panna

   

  Láska je osobní

  Panny bývají nadměrně přemýšlivé a kritické vůči sobě i ostatním. I když cítíte ten bláznivý pocit v žaludku, kdykoli se člověk, kterého máte rády, přiblíží, místo toho, abyste ho okamžitě objímaly a líbaly, sarkasticky pronesete nějaký komentář nebo ho hravě „udeříte“ přes rameno. Vy se totiž bojíte toho, že kdybyste opravdu projevily svou lásku, ztratíte svou cenu.

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

   

  Láska vás vyvede z rovnováhy

  Jako Váhy milujete umění, krásu a harmonii a dokážete je pořádně ocenit. Chcete, aby byli všichni šťastní a cítili se fajn. Svou lásku neustále vyjadřujete prostřednictvím přemýšlivých gest nebo malých láskyplných činností, ale jste raději zticha, jako by vaše srdce bylo samostatnou entitou.

   

   

   

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

  Štír

   

  Láska rozbíjí zdi

   

  Štíři mají rádi velký a odvážný život, a pokud vás milují, milují bezbolestně. Když jsou zamilovaní, prožívají lásku a všechny emoce velmi hluboce a mají tendenci cítit trochu posedlosti osobou, kterou milují.

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec


  Láska je sebeobjevující

  Střelci jsou nadšení a vzrušující. Vy jste vždy vášniví, takže pokud jste zamilovaní, máte pocit, že vaše vášně a emoce narůstají a násobí se. Jste nejšťastnější, když vás předmět vaší lásky dokáže potěšit.

   

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh


  Láska je nekonečná mise

   

  Kozorozi mohou být přísní a příliš zodpovědní. Když jste zamilovaní, máte pocit, že všechno, co se ve vztahu děje, je na vás, abyste udělali. Milujete s úmyslem, že to bude trvat navždy a uděláte všechno, co je ve vašich silách, abyste si tím byli jistí.

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

   

  Láska jako závrať

  Vodnáři chtějí zachránit svět a někdy se „zabalí“ do svých humanitárních choutek, že zapomínají na své srdce. Láska vás obvykle zasáhne, když ji nehledáte. Když jste zamilovaní, máte pocit závratě a šimrá vás v žaludku (ale v dobrém smyslu). Všechno je svěží a úžasné, jako kdybyste se oba učili společně nový tanec.

   

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

   

  Láska je oddanost

  Ryby mají v sobě mnoho pocitů a vždy myslí na druhé. Když jste zamilované, jste oddané osobě, kterou milujete. Cítíte se jako ve snu a taky velice oddané osobě, pro kterou bije vaše srdce.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Klára TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz