Čtvrtek 13. června 2024
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno, déšť 18°C

Dovolená snů podle znamení: Panny do Paříže, Lvi k moři

/
 • (iStock.com)
  27. června 2018 ● 14:00

  Málo co vám tak zvedne náladu a nabije vás energií, jako pořádná letní dovolená. Ať už se chystáte vyrazit sólo, prožít romantický víkend s vaší láskou, nebo rodinný týden s dětmi, vyberte si místo, které k vám sedne. Jak? Stačí se zeptat hvězd!

 • 1.

  Beran

  Skotská vysočina
  Autor: profimedia.cz

  Berani rádi objevují a nesnesu nebýt v pohybu. Na dvoutýdenní opalování se u moře je příliš neužije. Mnohem víc vzrušení zažijí, když pojedou poznávat magické krajiny na vlastní pěst - skotská vysočina nebo exotický orient, to je přesně to pravé. Na víkend ve dvou pak zamiřte do Florencie. Její kouzelné paláce a kostely nabízejí skvělé kulisy pro nádherný románek.

 • 2.

  Býk

  Vietnam
  Autor: profimedia.cz

  Nádherné scenérie a poklidný běh života - to je pro Býky přímo splněný sen. Báječně se budou cítit všude, kde nejsou pláže přeplněné stovkami turistů. Ideální dovolenou pro moře je tak pro býky Vietnam, Malajsie nebo méně známé řecké pláže. Na víkend ve dvou pak zamiřte na irský venkov, jehož poklidný běh života a drsná zelená příroda bude trpělivým a mírným Býkům více než vyhovovat.

 • 3.

  Blíženci

  Londýn
  Autor: profimedia.cz

  Temperamentní a neklidní Blíženci se budou cítit jako doma v hektických moderních velkoměstech. Stylová atmosféra New Yorku nebo multikulturní Londýn jsou pro Blížence synonymem skvělé dovolené. Na víkend ve dvou pak zamiřte do Vídně, která kromě požitků moderního města nabízí také romantické procházky a kavárničky.

 • 4.

  Rak

  Dubrovník
  Autor: profimedia.cz

  Citlivá povaha Raků se snoubí s jejich fascinací historií. Skvěle se budou cítit na Islandu, kde budou moci objevovat jeho drsnou krásu. Ocení ale i krásu Chorvatska, a to především v samém historickém centru okouzlijícího Dubrovníku. Na víkend ve dvou pak zamiřte do Benátek, jejichž kanály a jedinečná romantická atmosféra zaručeně probudí vášeň a představivost Raka.

 • 5.

  Lev

  Brugy
  Autor: profimedia.cz

  Horké podnebí a šumění moře - Lvi jsou přímo zrozeni k tomu, aby se o dovolené vystavili na sluníčko a čerpali jeho energií nabité paprsky. Pokud jim k tomu bude šumět moře a foukat mírný vánek, budou nejspokojenější na světě. Na romantický víkend ve dvou pak zamiřte do Brugg. Lvi se zamilují ještě víc, když budou obklopeni jejich malebnou atmosférou a středověkou architekturou.

 • 6.

  Panna

  Athény
  Autor: profimedia.cz

  Citlivé panny se budou cítit dobře všude, kde je klid a kde mohou obdivovat dokonalou krásu - ať už přírodní nebo architektonickou. Vyrazte do Athén nebo za nedotčenou přírodou Nového Zélandu. Na romantický víkend ve dvou pak volte jednoznačně Paříž. Nejelegantnější a nejromantičtější ze všech měst bude určitě ideálním místem pro elegantní a náročné Panny.

 • 7.

  Váhy

  Egypt
  Autor: profimedia.cz

  Náročné Váhy se rozhodně nespokojí s kompromisem. Italskými a chorvatskými plážemi se jim příliš nezavděčíte. Naplánujte si dovolenou s nádechem tajemna na Blízkém východě nebo v kouzelné atmosféře vzdálenějšího Japonska. Na romantický víkend ve dvou podlehněte dramatické a exotické kráse Horního Egypta a Nilu. To bude skvělým pozadím pro romantické prožitky zasněných Vah.

 • 8.

  Štír

  Rio de Jainero
  Autor: profimedia.cz

  Klidná dovolená? Nic pro Štíry! Jejich vášnivou a náruživou povahu uspokojí jen závan nebezpečí a exotiky. Jeďte obdivovat krásy Afriky, nebo přírodu severských zemí. Na romantický víkend ve dvou pak vyrazte na jedinečnou a exotickou karnevalovou atmosféru do Londýna, Ria nebo New Orleans.

 • 9.

  Střelec

  Irsko
  Autor: shutterstock.com

  Střelci milují volnost a proto si příliš neužijí dovolenou plnou lidí. Nejideálnějším prostředím je pro ně divoká, nezkrotná příroda irského nebo rumunského venkova. Na romantický výlet ve dvou pak vyrazte objevit nekonečné pláně australského vnitrozemí, které nadchnou svobodného ducha Střelce.

 • 10.

  Kozoroh

  Moskva
  Autor: shutterstock.com

  Kozorozi si potrpí na skutečně monumentální zážitky. Uchvátí je tedy prakticky každé město s bohatou historií. Na romantický víkend ve dvou pak jeďte objevovat monumentální pamětihodnosti Moskvy, nejmocnějšího z ruských měst.

 • 11.

  Vodnář

  Taj Mahal
  Autor: shutterstock.com

  Vodnáři sice vyžadují volnost a svobodu rozhodnutí, ale současně jsou silně spjati s místem, kde se narodili. Objevování nekonečných krás české vlasti pro ně tedy v žádném případě nemůže být nuda. Na romantický víkend ve dvou se vydejte za exotikou. Uchvátit a ohromit by vás snadno mohla nevšední krása památek a krajiny indického subkontinentu.

 • 12.

  Ryby

  Niagarské vodopády
  Autor: shutterstock.com

  Vodomilné Ryby najdou uvolnění a vnitřní klid u moře, například na nějakém malém zapomenutém ostrůvku ve Středozemním moři. Na romantický víkend ve dvou pak zamiřte k vodopádům, které nejenom že jsou pro vás tím nejromantičtějším místem, ale také vás nabijí pozitivní energií na hodně dlouhou dobu.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz